Sió Halsütő Siófok

Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Sió Halsütő Siófok vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2020. június 3.a párjával járt itt
Egyszerű, de ízletes. Tényleg halsütő, mindenki a halakat dicséri, jogosan. Viszonylag gyors és egyszerű kiszolgálás, de nagyon jó ízek, normál adagok jellemzik. A dekára mérés külön szimpatikus! Balaton parthoz és Siófokhoz képest kedvező árak, de a kávé gyenge. Összességében nem csalódtunk, olyan ajanlotta a helyet, aki már járt itt.
Sió Halsütő Siófok - Étel/ital
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
Halászlé, egész süllő, nagyon finom volt! A kiszolgálás kedves, és figyelmes! Tiszta az étterem, illem hely tisztasága is megfelelő.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. június 30.a párjával járt itt
Közel volt a szálláshoz, és sok jót írtak róla, így kipróbáltuk egy ebéd erejéig. A férjem pontyfilés halászlét evett belsőséggel, és sült keszeget, én rántott harcsafilét édesburgonya hasábbal és tzaczikivel. A halászlé finom volt, de alig volt benne hal, inkább csak belsőség és lé.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 12.a párjával járt itt
Fantasztikus hely !
Csak ajánlani tudom!
A kifőzde és étterem keveredik itt.
A falon egy régi csap, hisz itt kézzel lehet enni a halat és utána kezet lehet mosni.
Állandóan sokan vannak - nem véletlen.
Nem drága, és nagyon friss minden - hisz pörög az étel.
Ennélfogva csak 2-3 percet kellett várnunk, hisz mindig sül a hekk.
Átlagos 2016. december 30.egyedül járt itt
Egyszer s máskor férjem kérésére szoktam hazavinni vacsorára való sült halat a halsütőből. Amikor magamnak vettem halászlét, kérdeztem van-e halszelet ami nem zsíros, azt mondták, picik, ezért nem zsírosak. Hát a macskának nem volt türelmem kiszálkázni. A halászlé leve sem közelítette meg az éttermi kategóriát.
Kiváló 2015. április 14.a párjával járt itt
Egy igazi halsuto! A legfinomabb halászlét mindig itt esszuk. Friss, boséges, ízeletes, magyaros. A tulajdonos megmutatja milyen friss halai vannak és kiválaszthatjuk, melyiket kérjuk megsutni. Nem kell sokáig várni, csak épp addig, amíg megsul és már hozzák is. Bár messzire esik tolunk Siofok, hacsak tehetjuk, útba ejtjuk.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. július 25. járt itt
A neten körülnézve a Balaton legjobb halsütőjének titulálják. Sok cikket, történetet, értékelést, kritikát olvasni róla. Így jutottunk el tavaly nyáron hozzájuk először. Idén, ott tartózkodásunk alatt szinte naponta ott vettük az ebédet vagy a vacsorát :). Elhelyezkedése tökéletes és stílusos, a vitorlás kikötő utcájának első felén lévő büfésoron.