Royal Campus Étterem Budapest

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Royal Campus Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2023. november 10.gyerekekkel járt itt
A Facebookon meghirdetett csodálatos illusztrációval képekkel kinált választék a nyomába sem ért a valóság nak! Egy péntek esti vacsora időben úgy gondolná az ember, hogy a választék minden ben a legnagyobb nak kellene lennie! Ez sajnos itt nem jött be! A kint lévő ételek hidegek voltak,egy kettő olyan hatást keltett mintha másnaposak lennének!
Átlagos 2022. október 22. járt itt
A Nagyvárad tér és a Klinikák között, az Üllői úton egy szuterénben található étterem éveken át népszerű svédasztalos étteremként működött. A hasonló zsánerű Trófea-láncnál egyszerűbb, szolidabb kínálattal, de igen kedvező árakkal sok vendéget vonzottak be. Valószínűleg nekik is a covid tett be, majd utána a hirtelen megugró árak.
Royal Campus Étterem Budapest - EgyébRoyal Campus Étterem Budapest - EgyébRoyal Campus Étterem Budapest - EgyébRoyal Campus Étterem Budapest - EgyébRoyal Campus Étterem Budapest - EgyébRoyal Campus Étterem Budapest - EgyébRoyal Campus Étterem Budapest - EgyébRoyal Campus Étterem Budapest - EgyébRoyal Campus Étterem Budapest - EgyébRoyal Campus Étterem Budapest - EgyébRoyal Campus Étterem Budapest - EgyébRoyal Campus Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2022. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Egy hete fedeztük fel a családdal a helyet! Azóta mindennap ide járunk enni. Az étel nagyok finom ízletes, nagy adagok nagyon olcsón. A kiszolgálás , a személyzet elképesztően kedvesek, minden alkalommal mosolyognak mikor bemegyünk hozzájuk!
Csak ajánlani tudom őket!!!! Főleg a nyitrai szeletet!!!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2021. augusztus 17.a párjával járt itt
Kicsit emelkedtek az árak az előző értékelések óta: most éppen 2590 Ft-ba kerül az egy órán belüli korlátlan ételfogyasztás. Véletlen felfedezés volt az utcán sétálva, nem hallottunk még az étteremről. Kellemes meglepetés ért, amikor a pincehelyiségbe lesétálva a nagyon kedves és udvarias pincérhölgy bemutatta az ételkínálatot.
Kiváló 2020. január 25.barátokkal járt itt
Központi hely, könnyen megközelíthető.Ital. Elő és főételek kínálata fergeteges.Izvilág kiváló! Ugyanúgy megtalálja a kiváló ételét a húsevő-vagy vegetáriánus.Remek italválaszték.Segítőkész, kedves, közvetlen -ámde nem tolakodó személyzet.Köszönjük!További jó munkát, sikereket, sok vendéget!
Kiváló 2019. november 28., kollégákkal járt itt
Először jártam itt, cég által foglalt "különteremben", ami nem ajtóval elválasztott, csak elkerített rész. Minden zaj behallatszik, bár kérésünkre a zenét lehalkították. Ettől eltekintve az előételek megfelelőek, a főételek eléggé jók, volt saláta, gyümölcs, desszert, udvarias kiszolgálás.
Átlagos 2019. augusztus 26.barátokkal járt itt
Külföldi ismerősünket meghívva a családdal elkölteni szándékoztunk egy jó ebédet a nevezett műintézményben, mivel már tüöbbször jártunk itt, és a tapasztalataink alapvetően pozitívak voltak. 2 nappal előre foglaltunk asztalt 7 főre, melyet nem sokkal később 8-ra módosítottunk.
Kiváló 2019. március 24.gyerekekkel járt itt
Egyszerűen csúcs! Minden év októberében a kislányommal néhány napot a Budapesti SE I. Gyermekklinikán vagyunk éves kontroll vizsgálaton, és ilyenkor a Ronald McDonald házban lakunk. Első nap mindig éhezéssel, és cukorterheléssel kezdődik a kontroll, és ha gyermek étkezik, akkor én szolidaritok vele, így alakult ki, hogy vizsgálatok végeztével indulás valahová enni valami finomat, de legfőképp sokat.
Kiváló 2019. március 5.barátokkal járt itt
Februás utolsó vasárnapján foglaltunk asztalt 3 főre. Kellemes környezetben, átlagos étel és italválaszték mellett, de kiváló kiszolgálással évezthettük a két óránkat! Kellemes italok mellett jót beszélgettünk és közben mindenféle ételt ki tudtunk próbálni! Annyira megtetszett, hogy nagyobb társasággal is kipróbáljuk most vasárnap!
Kiváló 2018. november 18.egyedül járt itt
Szóval, mint a címben is írtam, ezt még itthon tanulni kell, hogy mi a különbség a svédasztalos étterem és a többi között, na meg ez mivel is jár. . . Ugyanis olvastam egy korábbi hozzászólást, ami tökéletes ismerethiányt takart (igaz nagyon szépen elfedve, de hát a lóláb akkor is kikandikált)! Tehát a részletekről: