dolomit7
Országjáró - 51 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelő7 évnyi aktív tagság

dolomit7 adatlapja

Általában a párommal kirándulok utazok, figyelek a színvonalra, minden téren. Ez nem az exkluzívat jeleni, csak a normális környezetet, amibe tisztaságtól kezdve minden beletartozik.
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gasztro-guru  •  Édesszájú  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Kritikus
Regisztráció2017.02.19
Utoljára itt2024.03.03

Kiváló 2023. július 16.a párjával járt itt
Soproni nyaralás kezdete - Ezt az ismert pub és vendéglő nem okozott csalódást, már voltunk itt. A pub egyik része cukrászda. Rendelésünket közvetlen barátságos hely vette fel. Nagyon segítőkész volt. - megoldjuk volt a válasz. például görög saláta -nem volt az étlapon ők külön ezt elkészítettek. Nagyon ajánlom a séta előtt után.
Kiváló 2023. június 30.a párjával járt itt
A NYÁRI KIRÁNDULÁSUNK KEZDŐ ÁLLOMÁSA, CSAK POZITIV VÉLEMÉNYT TUDOK LEIRNI MINDEN TEKINTETBEN A SZÁLODÁRÓL,. TISZTASÁGRÓL. ÉTTEREMRŐL MELYBEN FÉLPANZIOS ELLÁTÁST KAPTUNK. ESTE SZINTE AZ EBÉDET LÁTTUK MAGUNK E LŐTT, BŐSÉGESEN LEVES FŐÉTEL DESSZER VOLT. A PINCÉREK RENDKIVŰL KEDVESEK, SEGITŐKÉSZEK.
Kiváló 2023. április 8.barátokkal járt itt
Séta a belvárosban , olyan tavaszi őszben. . Hideg ellenére betértünk a belvárosi kis bárba. Nagyon szúk hely adott . De azt igazán ízlésesen kihasználva- minden féle ínyenc dolog található polcon. Kézműves sortól kezdve csipkelekvárig. . Kérésünk egyszerű 3 dl limonádé volt, narancs sés citrom darabokkal. .