es70

es70 adatlapja

Regisztráció2016.09.06
Utoljára itt2019.01.02

Kiváló 2023. december 27.a párjával járt itt
Minden túlzó fokon is tetszett- az előzményi pontozásokból is kiderül- de 2 dologgal elégedetlenek voltunk hitvesemmel: az egyik, a wellness medencében, ahol a fekvő masszázs is volt, egyáltalán nem működött a burza (alsó bugyborékoló masszázs) holott lényeges része lett volna a -beígért- vizi élménynek!
Duna Relax Hotel válasza
Kedves Sándor!
Szeretném kifejezni őszinte sajnálatomat, amiért nem sikerült tökéletesre a nálunk töltött kikapcsolódásuk! Szállodánk mindig kíváncsian várja vendégeink visszajelzéseit, hisz azok által lehetőségünk nyílik a fejlődésre annak érdekében, hogy szolgáltatásainkat bővíteni, színvonalunkat emelni tudjuk.
2024. január 18., , Duna Relax Hotel
Kiváló 2017. július 3.a párjával járt itt
Ismerős hívta fel a figyelmemet, a 11-es úton, Leányfalú végén van, Visegrád felé menet jobb oldalon. Kedvencem a rántott-máj, belsőségek, kitűnő hal-ételek és más is. Udvarias kiszolgálás, tisztaság, ja, és én még rossz ízű kaját még nem ettem ott, holott hetente legalább egyszer arra járok, s betérek ebédre, vagy vacsorára.
Felhasználó fényképei:
Útonálló Vendéglő Leányfalu -
2016. május 24.a párjával járt itt
Globálisan minden tetszett, de: a wellness részből hiányzik egy kültéri medence,(nem mindenki tud/akar a Kőrös-holtágban fürdeni) egy beltéri 36C fokos "brügölő", mert az élménymedence 30 fokos, a pezsgő fürdő 34 fokos és max 4 fő fér el benne, bár 7 ülőhelyet képeztek ki, de az szoros testiséget tételez fel, ami nem éppen vonzó, és hidegebb időben nincs vizes-melegedési lehetőség, aztán az infra szauna érdemben nem működik, nem izzaszt (be volt kapcsolva kellő időben!