Vakvarjú Csónakház Budapest
1203 Budapest, Vízisport u. 12-18.

Vakvarjú Csónakház Budapest a térképen

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Vakvarjú Csónakház Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 23.
Fantasztikus hangulat, tökéletes kiszolgálás, az ételek kifogástalanul finomak.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki egy meghitt ebédre, vagy vacsorára vágyik.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 14.
Az étterem közvetlenül a Duna-parton van. A helyfoglalás nem ment egyszerűen, de sikerült. Az étterem belül kellemes, barátságos, a gyereksarok miatt különösen kedvelt a kisgyermekes családok körében is. Az ételek, desszertek, finomak, és ízletesek voltak. Az omlós marhaszegy nem volt omlós. A kiszolgálás udvarias volt. Lehet fizetni kártyával és készpénzzel is.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 16.
Fenyegető iramban növekvő évszámaim újbóli gyarapodásáról emlékeztünk meg idén is, a szóban forgó vendéglátóipari egységben. A hely közel járt a teltházhoz, de így is azonnal asztalunkhoz vezetett egy igen udvarias pincér, még arra is ügyelt, hogy kislányunk örömére a gyerekek számára berendezett sarok közelében telepedjünk le.

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
Hangulatos, gyönyörű étterem a Kis-Duna partján. Az ételek nagyon ízlésesen, szépen vannak tálalva, a kiszolgálás kedves figyelmes. Mindennel igazán elégedettek voltunk az ételeken kívül, amik sajnos kisebb-nagyobb csalódást okoztak. Sokkal jobbra számítottunk a látvány alapján.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Családi eseményeket ünnepeltünk múlt vasárnap hat és hároméves unokákkal. A hely kíváló volt, a zárt gyerek sarok animátor segítségével lehetővé tette, hogy a felnőttek zavartalanul élvezzék a nagyon finom ételeket. Mindenki elégedett volt a választott fogással, ízletesek és bőségesek voltak. A pincérek kedvesek és udvariasak, készek voltak extra kívánságok teljesítésére is.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Karácsonyra kaptunk egy utalványt, és a Vakvarjú Csónakházat választottuk. Jól tettük! Hangulatos, gyerekbarát étterem. Az ételek kiválóak és különlegesek, az adagok megfelelőek és a kiszolgálás is rendben volt. Ételallergiásként is találtam különlegeset fogást magamnak. Ami teljesen lenyűgözött, az a kókusztejes-citromfüves csirkeraguleves.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Többször jártunk már ebben a különleges hangulatú étteremben aminek igazi báját a vízpart és a vízparti terasz adja meg igazán. Abszolút családbarát étterem, belső tere kicsit nyitott. Az ételek ízletesek bár nekem kissé extravagánsak. Amitől hanyattvágódtam az a csülkösbablevesük volt (k. . jó) aki szereti az ilyesmit próbálja ki nem fogja megbánni.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19.
Erzsébeten a Duna partjánál van .
A táj és a kiszolgálás kiváló.A választék bőséges.Parkolás az udvaron lehetséges.

esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem kívül-belül nagyon hangulatos, a Duna-ág mellett található, és szerencsére a Márton napi akció ellenére sem volt tele. A párommal kettesben voltunk, őt leptem meg ezzel az ebéddel a születésnapján. Én libaesszenciát ettem maceszgombóccal, utána grillezett libamellet körteraguval és káposztás rétessel.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Többször jártunk ebben az új étteremben. Nagyon hangulatosan lett kialakítva vízpart mellett. Az ételek tálalása ízléses, mennyiségük viszont lehetne nagyobb, ízviláguk változó. Volt köztük igazán finom, kevésbé finom és éppen ehető kategória is. Különleges hangulata van az étteremnek, ami részben kompenzálja az ételek változó ízletességét is.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.467,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.31.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, 1 órás gyertyafényes privát wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.22.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.31.
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 19.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2021.01.03.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, esti fürdővel, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.23.
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.321,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, bel- és kültéri játékok használatával, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.592 - 30.602,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2022.01.01.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.441 - 8.682,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.428 - 16.403,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2021.01.31.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Vakvarjú Csónakház BudapestX