Buda Gourmet Budapest
1036 Budapest, Bécsi út 38-44.

Buda Gourmet Budapest a térképen

Buda Gourmet Budapest értékelése:

bisztró, ételbár, bolt

Buda Gourmet Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Buda Gourmet Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Kedves, figyelmes kiszolgálás, finom és bőséges ételválaszték. Ar/érték arányban is kiválo
Biztos, hogy megyünk még.
Bátran ajánlom!

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 13.
Az Országos Étterem Hét fővárosi résztvevői közül idén kategóriájában ezüstérmes lett a Buda Gourmet Bistro. A győztesek „extra hetére” választottuk ki a fantáziadús, érdekes fogásokból álló menüajánlatot. Először jártunk itt. Maga a helyiség a neten látott képeken nem nagyon tetszett, egy nagy hodálynak tűnt. A valóságban sokkal szebb és hangulatosabb.

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 7.
Évzáró bulinak indult, csapatostól mentünk, én személy szerint nagy reményekkel. Szeretem az ilyen jellegű éttermeket, sajnos azonban itt azt tapasztaltam, hogy a Trófea éttermek farvizén próbálnak evickélni, számomra sikertelenül. A kínálat elég szegényes, a külön grillezésért külön fizetni, külön italcsomag, külön minden. . . Értem én, de mi hajtja?

Ivánséf TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Többször voltam már Óbudai helyeken, sőt 20 éve nekem is volt itt éttermem. Sőt tavaly is itt tartottuk a kislányom és vejem születésnapját, egy másik helyen. Most is Ők választottak helyet és nem csalatkoztunk. Egy elegáns, terjedelmes, kényelmes étterembe tértünk be. Az étterem, svédasztalos jellegű, remek választékkal,kitűnő italkínálattal,és udvarias kiszolgálással.

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 28.
Viszonylag gyakran járok ebédelni ide, Utoljára III. 21.én voltam a vendégük. A kiszolgálás figyelmes volt, de az étel és desszert választék a szokottnál szegényesebb volt. Korábban még a 14 óra körül elfogyott ételeket is pótolni szokták, most a kacsahús hiányzott, csak a köretéből maradt.
Remélem, nem romlik tovább a színvonal.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21.
Nagyon változatos és finom ételek,nagy választék.Babával sem gond,mert bababarát a hely és a 9 hónapos baba is tudott enni (rizs,húsleves stb).Árban nagyon kedvező.
A pincérek kedvesek,figyelmesek

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte telt ház volt, mégis egy foglalt asztalt felszabadítottak részünkre. Kedvesen elmagyarázták hogy működik a rendszer. A svédasztalos ételválaszték bőséges, de a minőségen sokat rontott, hogy éppen csak langyosak voltak. A grillezett zöldségek és húsok csak félig voltak megsülve, ami a zöldségeknél nem annyira, viszont a húsoknál nagyon zavaró volt.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Buda Gourmet a CBA üzletlánchoz kötődik, de az evés az nem politikai kérdés. :-) A személyzet kitűnően végzi a munkáját, gyors, kedves figyelmes, de nem tolakodó. A hétköznapi svédasztalos ebédelési lehetőséggel szoktunk élni. a 2000 ft/fő ár (ital nélkül) kifejezetten baráti, ennyiért többféle előételből, levesekből, 4-5 főfogásból, sokféle salátából valamint számos desszertből lehet válogatni.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Érdekes a hely kialakítása - az utcafrontról lépcsőzetesen vannak elhelyezve az asztalok a pultig: mindez egy bevásárlóközpontban, de annak a mélygarázsában legalább könnyebb parkolni, mint a Kolosy tér környékén. Viszont a mellékhelyiséghez is ki kell menni a bevásárlóközpont területére. . . Nyár lévén különleges limonádékat kóstoltunk, majd bőséges háromfogásos menüsort ettünk végig.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Terveztem már korábban itt ebédelni, mivel elég jó véleményeket olvastam az étteremről. Mivel a családi ünnepeken általában svédasztalos helyeken célszerű a gyerekek miatt enni, így az évek óta megszokott "Trófeázás" helyett ezúttal ide látogattunk el. 6 éves kor alatt a gyerekeknek ingyenes, felnőtteknek 2. 990 Ft/fő, ebben az italok nincsenek benne.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.09.22. - 2019.12.21.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.262 - 23.491,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.01.02.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2020.05.23.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.24. - 2020.01.01.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
2019.09.02. - 2019.10.18.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
2019.05.05. - 2019.09.30.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
2019.09.22. - 2020.09.22.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.730 - 14.221,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.06.30.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.12.28.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2019.12.22.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

Buda Gourmet BudapestX