Buda Gourmet Budapest
1036 Budapest, Bécsi út 38-44.

Buda Gourmet Budapest a térképen

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 13.
Az Országos Étterem Hét fővárosi résztvevői közül idén kategóriájában ezüstérmes lett a Buda Gourmet Bistro. A győztesek „extra hetére” választottuk ki a fantáziadús, érdekes fogásokból álló menüajánlatot. Először jártunk itt. Maga a helyiség a neten látott képeken nem nagyon tetszett, egy nagy hodálynak tűnt. A valóságban sokkal szebb és hangulatosabb.

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 7.
Évzáró bulinak indult, csapatostól mentünk, én személy szerint nagy reményekkel. Szeretem az ilyen jellegű éttermeket, sajnos azonban itt azt tapasztaltam, hogy a Trófea éttermek farvizén próbálnak evickélni, számomra sikertelenül. A kínálat elég szegényes, a külön grillezésért külön fizetni, külön italcsomag, külön minden. . . Értem én, de mi hajtja?

Ivánséf TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Többször voltam már Óbudai helyeken, sőt 20 éve nekem is volt itt éttermem. Sőt tavaly is itt tartottuk a kislányom és vejem születésnapját, egy másik helyen. Most is Ők választottak helyet és nem csalatkoztunk. Egy elegáns, terjedelmes, kényelmes étterembe tértünk be. Az étterem, svédasztalos jellegű, remek választékkal,kitűnő italkínálattal,és udvarias kiszolgálással.

2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 28.
Viszonylag gyakran járok ebédelni ide, Utoljára III. 21.én voltam a vendégük. A kiszolgálás figyelmes volt, de az étel és desszert választék a szokottnál szegényesebb volt. Korábban még a 14 óra körül elfogyott ételeket is pótolni szokták, most a kacsahús hiányzott, csak a köretéből maradt.
Remélem, nem romlik tovább a színvonal.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21.
Nagyon változatos és finom ételek,nagy választék.Babával sem gond,mert bababarát a hely és a 9 hónapos baba is tudott enni (rizs,húsleves stb).Árban nagyon kedvező.
A pincérek kedvesek,figyelmesek

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte telt ház volt, mégis egy foglalt asztalt felszabadítottak részünkre. Kedvesen elmagyarázták hogy működik a rendszer. A svédasztalos ételválaszték bőséges, de a minőségen sokat rontott, hogy éppen csak langyosak voltak. A grillezett zöldségek és húsok csak félig voltak megsülve, ami a zöldségeknél nem annyira, viszont a húsoknál nagyon zavaró volt.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Buda Gourmet a CBA üzletlánchoz kötődik, de az evés az nem politikai kérdés. :-) A személyzet kitűnően végzi a munkáját, gyors, kedves figyelmes, de nem tolakodó. A hétköznapi svédasztalos ebédelési lehetőséggel szoktunk élni. a 2000 ft/fő ár (ital nélkül) kifejezetten baráti, ennyiért többféle előételből, levesekből, 4-5 főfogásból, sokféle salátából valamint számos desszertből lehet válogatni.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Érdekes a hely kialakítása - az utcafrontról lépcsőzetesen vannak elhelyezve az asztalok a pultig: mindez egy bevásárlóközpontban, de annak a mélygarázsában legalább könnyebb parkolni, mint a Kolosy tér környékén. Viszont a mellékhelyiséghez is ki kell menni a bevásárlóközpont területére. . . Nyár lévén különleges limonádékat kóstoltunk, majd bőséges háromfogásos menüsort ettünk végig.

2055 hasznos szavazat
2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Terveztem már korábban itt ebédelni, mivel elég jó véleményeket olvastam az étteremről. Mivel a családi ünnepeken általában svédasztalos helyeken célszerű a gyerekek miatt enni, így az évek óta megszokott "Trófeázás" helyett ezúttal ide látogattunk el. 6 éves kor alatt a gyerekeknek ingyenes, felnőtteknek 2. 990 Ft/fő, ebben az italok nincsenek benne.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Buda Gourmet a CBA üzletlánchoz kötődik, a Gourmet bolttal szemben található az Új Udvarban, a Kolosy tér mellett. Ottjártunk idején a svédasztalon a libanoni konyha volt épp soron. A készételek mellett igényes grillpult is a vendégek rendelkezésére áll, hatféle, vaslapon sütendő alapanyag benne van az árban (csirke, szűz, báránykebab, sajt jut hirtelen eszembe) további hat különlegesség közül az válogathat, aki rátesz a hétköznap délben meglehetősen barátságos 3000 forintra még 1300 forintot.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.421,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.06.25.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.01.28.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 16.041 - 17.767,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.06.30.
Gastland M1 Hotel
2019.06.26. - 2019.09.14.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.26. - 2020.01.01.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.812 - 31.936,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.06.30.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.249,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.07.31.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.291,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2019.10.31.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 12.332 - 20.401,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Buda Gourmet BudapestX