kiralyzsu

kiralyzsu adatlapja

Regisztráció2013.11.07
Utoljára itt2021.07.01

Kiváló 2018. október 6.családjával járt itt
Idén nyáron először voltunk a szálloda vendégei. Kellemes szuper nyaralás lett a vége. Minden igényt kielégítve luxus szállodában, gyönyörű helyen, csodás vízparti környezetben pihenhettünk. Már ott elterveztük, ahogy időnk engedi visszalátogatunk. Gratulálunk a szálloda összes dolgozójának a színvonalas munkájukhoz.
Kiváló 2016. október 16.családjával járt itt
Férjemmel és lányommal voltunk ebben az igazán minden igényt kielégítő kiváló szállodában. Családbarát hangulat, igazán tiszta modern szobák, kiváló ételek és a fürdő minden korosztálynak megfelel. Bátran ajánlani tudom akár kisgyermekes családoknak is, egyedi hangulatával még különlegesebbé, kellemesé teszi a kikapcsolódást.
Kiváló 2016. október 16.a párjával járt itt
Rég jártunk már ilyen szállodában ahol ennyire figyelnek a kisgyermekes családokra. Igaz, hogy mi már rég nem ebbe a körbe tartozunk mégis jó volt látni, hogy a kisbabás szülők milyen felszabadultan tudták kihasználni a lehetőségeket. Folyósokon játszószobák, külön konyharész, fürdőben járóka stb.
Felhasználó fényképei:
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás -