liva57

Gasztrosznob
Regisztráció2015.06.22
Utoljára itt2022.08.17

Kiváló 2015. augusztus 20.egyedül járt itt
Mindenkinek ajánlom! kiváló göcseji ízek, kellemes környezet, jó hangulat, az adagok bőségesek, a gyermekekre külön figyelnek, vannak kis adagok. Az árak elfogadhatók, udvarias kiszolgálás. Könnyen megtalálható a központban. Ingyenes a parkolás. Csoportoknak , utazási irodáknak is figyelmébe ajánlom.
Kiváló 2015. szeptember 14.családjával járt itt
Minden kinek ajánlom, akár átutazó, és a helyi lakosoknak is. Központban található, parkoló közel. van frissensült választék, és rengeteg féle pizza, szem szájnak ingere. Az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors, az árak elfogadhatók. Saláták évszakhoz megfelelő alapanyagból készül. Család barát, és fiataloknak is ajánlom.
Kiváló 2015. december 10.gyerekekkel járt itt
Szuper jól éreztük magunkat, egy csillagot azért minuszba, mert 4 csillagosnak túlzás. A reggeli vacsora bőséges, változatos finom, udvarias pincérek, és a kiszolgálás. A lakóhelyemtől messze van, de a hosszút ellenére megérte, világhírű gyógyfürdőbe tölthettem 3 napot . Parkolás megoldott, szobák tiszták, személyzet kedves.