Mazsola63 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Mazsola63 értékeléseit!

Olvasd el Mazsola63 étterem értékeléseit!

Egy kis alpesi hangulat a XVI. kerületben - némi kellemetlen benyomással -

Kis Tirol Étterem Budapest

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 6 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az étterem belső terének kialakítása nagyon egyedi, hangulatos, valóban egy alpesi fogadóban érezheti magát az ember. Az ételek között találni számos nagyon finom bajor specialitást (csülök, rántott oldalas, bajor kolbász), a gond, hogy eléggé drágán.
Trófea utánérzés a város szélén -

Premium Royal Étterem - Timur utca Budapest

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 29. - 5 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az előételek (tatár, hidegkonyhai készítménye) jók, bár pl. tatár csak hétvégén van. A készételek is finomak bár olyan hatalmas választék nincs. Ami nem jött be: kitesznek melegítőlámpa alá előre megsütött csülköt és oldalast, amelyikből mindenki maga vághat.
Csak ne fuss bele születésnapba.. -

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Több Trófeában is jártunk (zuglói, Király utcai, Margit hídnál lévő), de a Szerémi úti kiemelkedik valamennyi közül. Az ételek kitűnőek, a választék talán a legnagyobb az összes közül. Kedvencemet, a tatárbifszteket nagy tálban tették ki, nem kis köpet adagokban, mint a Király utcában, amely így gyorsan elfogyott és úgy kellett vadászni rá.
Kiváló étterem, kiváló cukrászda -

Solier Étterem Gödöllő

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Solier értékelésénél külön kell választani a földszinti cukrászdát és az emeleti éttermet. A cukrászda szerintem szenzációs, a torták változatosak, könnyűek, nagyon jóízűek. Ennél már csak a sós sütemények a jobbak, ennyire finom, pillekönnyű, napok múlva is ropogós sós rúddal máshol még sehol nem találkoztam. DE nagyon finom a pogácsa, a Solier krémes és a fagyi is.
Lehet, hogy megnézzük újra. -

Nosztalgia Étterem Kistarcsa

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28. - 6 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy időben szinte törzshelyünk volt a Nosztalgia, most már úgy egy éve nem voltunk. A hely specialitása a lávaköves sütögetés. Kap a vendég egy tálat a közepén egy forró lávakővel, sült krumpli körettel, mártogatós szószokkal körben, mellé a kiválasztott bepácolt húst, aztán sütögetheti magadnak a lávakövön a húsokat.
Húsimádóknak -

Fire Restaurant Budapest

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 26. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Azoknak ajánlom, akik szeretik a húst. Nem ezzel kezdtük, van egy salátabár/előétel pult, rendkívül finom előételekkel, de van leves is (én ilyen jó eperlevest még nem ettem). De nem érdemes sokat enni (bár nehéz megállni), mert utána megkezdődik a kardon sült húsok felszolgálása, amikor mi voltunk volt barbecue oldalas, valamilyen baconba csavart szárnyas, bélszín, libamáj, többfajta marhahús, bárány, kardon sült fahéjas ananász.
Korábban imádtuk, most már egy kicsit uncsi. Megújulást! -

Hekk City Grillház Budapest

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 25. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A nyitástól (2013. tavasza) járunk a Hekkbe, első időkben hetente többször is. Sokáig az volt a működési elv, hogy van egy állandó étlap és mellette egy szinte hetente változó "Konyhafőnök ajánlata", cca. 6-8 étellel. Így nagyon változatos volt, bármikor mentünk lehetett valami újat találni és minden nagyon finom volt.
Egy új felfedezés, ami a törzshelyünk lesz -

Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 25. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
November közepén voltunk először a Malomban, majd azóta többször is, az ételekkel, a kiszolgálással, a hely hangulatával is meg voltunk elégedve. Alapvetően a magyaros jellegű ételek dominálnak, de a találnak kedvükre valót a kifinomultabb fogások kedvelői, a fogyókúrázók (több húsétel is van zöldségkörettel) és a vegák is.