Hemingway Étterem Budapest

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
110.700 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Hemingway Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2019. május 30.a párjával járt itt
Aranydiploma átvételét szerettük volna egy autentikus vendéglőben megünnepelni. Nehezen kaptunk asztalt, mert 200 fős külföldi csoportot vártak. Végül megegyeztünk és 4 főre kaptunk asztalt. 13:30-kor érkeztünk, a vendéglő szabad fele félig volt csak tele. A szűz pecsenye olyan hideg volt, hogy kénytelenek voltunk visszaküldeni.
2Ételek / Italok
3Hangulat
1Ár / érték arány
Hemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Étel/ital
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 92 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. december 5.barátokkal járt itt
Barátnőm kerek születésnapjára meghívott minket ebbe a szép panorámás étterembe. A teraszról szép kilátás van a Feneketlen tóra. Mivel elég drága hely, ezért nem nagyon terheltük meg pénztárcáját és csak desszertet meg koccintanivalót rendeltünk. A felszolgálok nagyon készségesek voltak és segítettek a virágcsokrokat vázába tenni.
Pina coladat és mojitot ittunk, finom sütit ettünk.
Hemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - Egyéb
2017. március 15.a párjával járt itt
Egy februári péntek este jártunk feleségemmel a Hemingway Étteremben. Kulturált esztétikus helynek mondanám. Lágy zenét játszott élőben két férfi. Már az első perctől kezdve udvarias és figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Az étterem úgy félig volt, tehát egyből sikerült foglalás nélkül asztalhoz ülnünk.
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márNépszerű író - 48 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
2016. június 15., kollégákkal járt itt
Többször jártam már itt, mindig hasonló, összességében jó tapasztalatot szereztem. Legjobb a fekvése. A Feneketlen tó csendesebb partján, főleg nyáron,a nyitott terasz mellett az étterem oldala is nyitott, árnyékolt, felülről mennyezetventillátorral hűtött, szóval igen kellemesen el lehet üldögélni.
Átlagos 2016. május 9.barátokkal járt itt
Nagyon vártam, hogy ellátogassunk ebbe az étterembe, hiszen jókat hallottam róla. Az első hatalmas csalódás, hogy orbitális hibákat találtunk a borlapban. Hihetetlenül túlárazott borok között elrejtve egy-egy palack 2009 Forintos illetve 2600 Forintos (előbbinél az évjáratot sikerült Forintosítani, utóbbinál lemaradt egy nulla).
2Ételek / Italok
Ezüst fokozatú értékelőLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Átlagos 2016. február 10., üzleti partnerrel járt itt
A Feneketlen tó partján elhelyezkedő hangulatos, tiszta, világos hely saját parkolóval . Udvarias a fogadtatásban és kiszolgálásban részelültünk. Az étlapon olvasva a választék ideálisnak tűnik, nincs túl sokféle étel, ahogy azt a hibát hazai éttermek zömében elkövetik. A hangzatos elnevezések azonban átlagos hazai színvonalat rejtenek.
3Ételek / Italok
Hemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67856 feltöltött kép
2015. május 24.gyerekekkel járt itt
A vasárnapi büféebédre látogattunk el a Hemingway étterembe, amely a 11. kerületben, a Feneketlen-tó partján található. Saját ingyenes parkolóval rendelkeznek, amely az étterem befogadóképességéhez képest meglehetősen kicsi, de még éppen be tudtunk parkolni 2 autóval.
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Hemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Mosdó / FürdőszobaHemingway Étterem Budapest - Mosdó / FürdőszobaHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Külső képHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - BelsőHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - EgyébHemingway Étterem Budapest - Étel/italHemingway Étterem Budapest - Belső
Még több kép (32 db) >>
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. március 20.a párjával járt itt
Az étteremhéten jártunk a Hemingwayben. Először is nagyon szép helyen van, belülről is nagyon elegáns és hangulatos hely. Az Ár/érték arányban kicsit drágállom, de az ételek egyébként nagyon különlegesek és finomak. A felszolgálás is teljesen rendben volt, azzal az egy kivétellel, hogy a menüválasztásos forma miatt most kivételesen gyártósorosra sikeredett, egyik fogást azonnal hozták a másik után.
5Ár / érték arány
Kiváló 2014. március 8.a párjával járt itt
Feleségemmel vacsoráztunk a Hemingwayben, barátaink ajánlották a helyet. Örülök, hogy hallgattunk rájuk. Röviden az élményeim, kellemes lounge zene (DJ) játszik, nagyszerű hal specialitások, most éppen egy halas hét van az étteremben. Felszolgálás profi és barátságos, a fogásokhoz a bort egy sommelier ajánlotta, lehet pohárral is rendelni a borkínálatból. Ès vègül a marcipànos csokis rètest ne hagyd ki.
5Ár / érték arány
Átlagos 2014. január 9., kollégákkal járt itt
Én céges karácsonyi party kertében vacsoráztam itt. Maga a hely kellemes, jó hangulatú, ízlésesen van berendezve, és közlekedés szempontjából is igen frekventált helyen található. A közelben a Feneketlen tó látványában gyönyörködhetünk, bár este ez kevésbé érvényesül.
13 értékelés / 2 oldalon
Hemingway Étterem Budapest a térképen
1113 BudapestKosztolányi Dezső tér 2.
06 30 488 6000
Szolgáltatások
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • kisállat bevihető • táncos hely
Konyha jellege
magyar, nemzetközi