Padthai Wokbar - Bazilika Budapest

Elizabeth Hotel Gyula

Padthai Wokbar - Bazilika Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 9.a párjával járt itt
Nagyon jó hely, kiváló keleties ételekkel és keleties hangulattal! Sokszor megfordulok itt, mert annyira tetszik és az áraik is megfelelőek. Bárki megengedheti magának, hogy itt megforduljon, akár többször is! ! ! Főleg a barátaimmal és ismerősökkel szoktam ide járni, de egyedül is voltam már. Mindig vannak új ételeik,amiket általában ki is próbálunk. Ebédelni is szoktam itt néha! :)
2017. február 4., kollégákkal járt itt
Évente pár alkalommal szoktunk itt enni a kollégákkal. Miután sikerült a végig jeges díszköves járdán elcsúszkálnunk a Padthai bejáratáig, már csak abban reménykedtünk, hogy lesz szabad asztal. Az emeleten teltház volt, viszont a földszinten a hátsó részben sikerült elcsípnünk egy kevésbé kényelmes (a háttámla nélküli ülőkék miatt), ámde több személyes asztalt.
Padthai Wokbar - Bazilika Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - Étlap/itallapPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - Belső
2016. július 22.barátokkal járt itt
Masodszorra probaltam ki ezt a helyet, egyik baratnom ajanlotta meg regebben es elsore is megfogott. Szeretem a thai eteleket es itt nagy valasztek van, tenyleg mindenki megtalalja a neki legmegfelelobbet, tofu, marha, rak, csirke es zoldsegbol is nagy valasztek van, illetve magvak, kulonfele szoszok, szoval izletes etel varialhato ossze, eleg nagy adagot is kap az ember.
Padthai Wokbar - Bazilika Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. május 4.a párjával járt itt
Rendszeres látogatói vagyunk a Bazilikai egységnek, mert számomra mind a japán, a thai és a vietnami konyha nagy kedvenc és szeretem, ha az említett ételek nem a szójaszószban ázó tésztákat és a vastag keményítőbundás húsokat jelentik, hanem friss zöldségeket, ízletes önteteket és a szokatlan de finom ízkombinációkat.
Padthai Wokbar - Bazilika Budapest - Étel/ital
2015. december 15.barátokkal járt itt
A thai konyhába első ízlelésre beleszerettem. Mint ahogy a többi nagy ázsiai konyhába, a kínaiba, a japánba, az indiaiba, vietnámiba s a koreaiba is. Más kérdés, hogy mekkora különbség van a magát thainak nevező plázás helyek és például a Pad Thai között, az utóbbi javára. Az Október 6.
Padthai Wokbar - Bazilika Budapest - Külső képPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - Külső képPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - Külső képPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bazilika Budapest - Étel/ital
Átlagos 2015. december 5.barátokkal járt itt
A közelmúltban egy másik thai étteremben ettem egy jó alapanyagokból készült, ám gyengén kivitelezett ételt. Mivel az alapötlet, vagyis a tetszés szerinti hozzávalókból összeállítható fogás tetszett, a Belvárosban járva kedvem támadt kipróbálni egy másik helyen is ugyanezt a konstrukciót, hátha több szerencsém lesz.
Kiváló 2015. május 2.a párjával járt itt
Sokáig csak elsétáltunk a Károlyi utcai Wok bár előtt, mert gyorsétteremhez képest nem tűnt túl olcsónak. Egy április végi este aztán úgy döntöttünk, hogy kipróbáljuk, és nem bántuk meg. a Pad Thai rendszer nagyon jó ötlet, a vendég szabadon variálhatja a feltéteket , köreteket és szószokat, így a viszonylag rövid étlapból több száz féle étel állíható össze.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. október 19.egyedül járt itt
Streetfood hely, nem étterem. Én nagyon szeretem a padthai wokbart, és a címbelit, amit adnak itt. Különösen, mert elég brutál csípős megoldások vannak, amivel engem máris levettek a lábamról. Sokszor ettem már náluk, és szeretem is, de a gyenge pontokat is muszáj megemlíteni: hangulat nem sok van, fehérgallérosok meg turisták jönnek be ide, se családnak, se üzleti célból, se randira nem lehet ide jönni - barátokkal vagy csak úgy: igen.
Átlagos 2014. július 10.egyedül járt itt
A Gozsdu Udvarban volt dolgom, hirtelen ötlettől vezérelve ide ugrottam be egy késői ebédre. Hétköznap délután rajtam kívül még 2-3 vendég volt, ehhez képest a pénztárnál 2 fiatal hölgy, a wok sütőknél 3 fiatalember várta a rendeléseket, azaz a személyzet létszámban felkészült a nagyobb forgalomra is.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat
2014. május 6.a párjával járt itt
Sokáig szemeztünk az étteremmel, mire rávettük magunkat, hogy elmenjünk. Én is és a kedves is szereti a thai ízeket, és igazából az vonzott minket, hogy látjuk, ahogy a wokban összesütik a finomságokat, s mindezt viszonylag elfogadható áron. Garnélás és marhahúsos tésztákat rendeltünk, mellé 1-1 üdítőt.