Hanoi Étterem Budapest

Hanoi Étterem Budapest
Hanoi Étterem BudapestHanoi Étterem Budapest
Hanoi Étterem BudapestHanoi Étterem Budapest

Hanoi Étterem Budapest bemutatkozása

2013 decemberében nyitotta meg kapuit Budapesten az előkelő Hanoi Étterem - Vietnam autentikus étterme. Célunk, hogy idehozzuk országunk ételeit, étkezési szokásait és megismertessük a vietnami kultúrát vendégeinkkel. Arra törekszünk, hogy Ön – a kifogástalan ételek mellett – minden alkalommal igazi élményszerű vendéglátásban részesüljön!

Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Hanoi Étterem Budapest vélemények

2082
2023. december 19.egyedül járt itt
Tegnap a Zsigmond téren voltam, miután a kisebbségek napja volt, én meg ugyebár skandináv-balkáni eredetű, ott álltunk a hidegben sokáig, és a végén már más vágyam sem volt, csak egy jó meleg pho-t megenni valahol. Így aztán gyalog elindultam a sötétben és fáztam tovább szorgalmasan. Frankel Leo utcán végig, sehol semmi.
Hanoi Étterem Budapest - EgyébHanoi Étterem Budapest - BelsőHanoi Étterem Budapest - BelsőHanoi Étterem Budapest - Étlap/itallapHanoi Étterem Budapest - Étlap/itallapHanoi Étterem Budapest - Étlap/itallapHanoi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Étterem Budapest - BelsőHanoi Étterem Budapest - Külső képHanoi Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Jó játék a szójáték, én se tudtam kihagyni, bár a Hanoi Étteremben fogyasztott ételek közül eddig a Pho leves ízlett legkevésbé. Jó volt, csak máshol még jobbakat ettünk. Beszéljünk inkább a legutóbbi látogatásunk menüjéről! Az a tengeri herkentyűkkel megpakolt Tom Yum leves! Nem találok rá jelzőket.
Hanoi Étterem Budapest - Külső képHanoi Étterem Budapest - EgyébHanoi Étterem Budapest - BelsőHanoi Étterem Budapest - BelsőHanoi Étterem Budapest - BelsőHanoi Étterem Budapest - BelsőHanoi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Étterem Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
2015. október 27.családjával járt itt
Az étteremhéten vacsoráztunk a Hanoiban. Kifejezetten az étteremhétre összeállított étlapról választottunk 3 fogást fix áron. Mindannyian remek ételsort ettünk. A Hanoi Pho óriási volt, mind mennyiségileg, mind minőségileg. Teltház ellenére is gyors és nagyon kedves volt a kiszolgálás. Hamarosan visszatérünk, hogy még több ételt kóstolhassunk.
2015. július 14.családjával járt itt
Havonta párszor járok ide . Tudni kell,hogy egy nappal elöbb kell megrendelni pár komolyabb főfogást. De a hétköznapi ajánlat is választékos. Az ételek minősége miatt szeretem ezt a helyet. Az előételeken, leveseken már érezhető,hogy a szakács érti a dolgát . A főételek is kifejezetten ízletesek ,frissek és kiadósak.
Udvarias a kiszolgálás,de kicsit amatőr .
Átlagos 2015. január 15.barátokkal járt itt
Sajnálom amit irok, de tényeket szolgáltatnék, éptítő jelleggel, hátha az üzletvezetőig eljut és tud változtatni rajta. Összetett értékelésem talán a végére érthető lesz. Távol keleti ízekre mentünk, igy találtuk meg a Hanoi éttermet. Nagyon kedves, nagyon aranyos pincérek voltak, de mégis valami nagyon hiányzik belőlük, a szakma.
Átlagos 2014. október 14.barátokkal járt itt
Az ételekkel semmi gond, sőt, ízletes, laktató mind. A kiszolgálással viszont annál több. A dekoratív hölgy elfelejtette a rendelésünk, az én levesem az asztalnál ülő másik vendégnek adta, és erre csak később jött rá, ezért már ette a levesem az illető, mire felfedezte a tévedést. Nem hozott másik levest, hanem azt adta ide.
Kiváló 2014. július 17.barátokkal járt itt
A pho bárok többnyire kopottasok (Dang Muoi) vagy avantgarde-ok (Funky Pho, Absolut Pho, We Love Bahn Mi), ritka közöttük az éttermi hangulatú. Kivételt képez a két Hanoi, az Akadémiai utcai és a Fő utcai. Az Akadémia utcaiban jártunk vagy fél éve, kifejezetten tetszett, most végre eljutottunk a Fő utcába is.
Hanoi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Étterem Budapest - BelsőHanoi Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. április 13.a párjával járt itt
A levesfesztiválon kaptam egy szórólapot, amely a Hanoi vietnami éttermet ajánlotta, ennek alapján kerestem fel az éttermet, melynek létezéséről bevallom, korábban még soha nem hallottam. A budai oldalon a Fő utcában tavaly év végén nyitották meg az éttermet, vietnami főszakács - aki egyben társtulajdonos is - gondoskodik az autentikus ízekről.
Hanoi Étterem Budapest - Étel/italHanoi Étterem Budapest - Külső képHanoi Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. március 29.családjával járt itt
Kedves kiszolgálás, aranyosak. Lehet megérezni, hogy tényleg készülődtek a megrendelt szülinapi bulinkra! Finomak a kaják, tényleg csak ezután tudok megkülönböztetni egy vietnámi és egy kínai kaja között. Nem érzem az a zsíros, műanyagos vmi mint a kínaiban.
Jah, tényleg,kaptam egy kis vietnámi teát zacskót, ami nagyon nagyon finom illata van :)
Hanoi Étterem Budapest a térképen
1027 BudapestFő u. 71.
06 1 793 39 99
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • koktélok • napi menü • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • cafeteria elfogadás
H-K
Sze