Tópart Bisztró Tapolca
8300 Tapolca, Arany János u. 1.

Tópart Bisztró Tapolca a térképen

Tópart Bisztró Tapolca értékelése:

4. helyezett a 19 tapolcai étterem közül
137. helyezett Közép Dunántúlon - 770 étterem közül

étterem, bisztró
egzotikus fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, csoportokat szívesen fogad, étel elvitelre ...
Különtermek:
Kisterem - max. 40 fő
Terasz - max. 50 fő
Visa
Dreher Classic

Tópart Bisztró Tapolca bemutatkozása

Éttermünk a csodálatos Malom-tó partján hangulatos környezetben várja régi és új vendégeit!
Asztalfoglalás telefonon.
Szép kártyát, hitelkártyát ,étkezési utalványt elfogadunk.

Tópart Bisztró Tapolca képei

Tópart Bisztró Tapolca vélemények

duchemin TOP étteremértékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy gyors ebédre tértünk be, kimondottan a malom tó mellett kerestünk étkezési lehetőséget, ha már erre járunk így kerek a városi séta. A hely hangulatos ( a tó miatt ), a kínálat elég szűkös de megfelelő. Tárkonyos ragu levest ettünk cipóban. A ragu leves elfogadható volt, bár ettem már jobbat is, a mennyisége a cipó miatt elég is volt, bár cipó nélkül ( ha valaki kevésbé eszi meg a csomagolást) nagyon kevés lett volna.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Tapolca nyaralásunk helyszíne. Városi séta- helyek felfedezése. . . Tópart bisztró-és pizza. . . Éhesen leül az ember és reménykedik. . . A flegma fel-szolgáló . . Pizza van? kérdezi a vendég. . Ja, három éve már nem csinálunk. . . A tábla pedig azt bizonyítja, a városban láttuk. . Így bacon burgert rendeltünk,ami mentségükre szolgálva finom volt.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Van úgy, hogy az ember (lánya) csak azért ül be valahova, hogy élvezze a hely szépségét, auráját. És, mert jobban esik egy kávé, tea, turmix (mert az is van) … vagy egyéb mellett, na, meg nem is illik csak úgy ott üldögélni, én egy limonádét választottam. A fagyik lehet jók voltak, de nem nyerte meg a tetszésemet.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégén teljes nagyüzemben jártunk itt, bár nagyon hangulatos itt a tóparton és finom volt minden, azért 100% - ot nem adnék a helyre. A szomszéd asztalnál dohányoztak. . . Később a pincér szólt a dohányzóknak, hogy ne tovább, mert már mások is kérik a hamutartót. A Marha jó pörkölt (juhtúrós galuskával) nevű étel egyáltalán nem tartalmazott juhtúrót, csak valami híg joghurttal volt nyakon öntve.

PZsu TOP szállásértékelő
PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy kiadós tapolcai szállodai vacsora után mentünk sétálni a Malom tóhoz. Kora őszi kellemes este volt, így eléggé furcsállottuk, hogy a két tóparti vendéglátó egység közül csak a Tóparti Étteremnél voltak fények és vendégek. Van egy kis terasz a tó fölött, oda ültünk. Igazi kellemes hehy, mediterrán hangulatú. Kellemes itt elfogyasztani egy pohár italt, esetleg egy desszertet.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár évvel ezelőtt már jártunk ezen a helyen. Az akkori tapasztalatokból kiindulva sejtettük, hogy sokat kell majd várakoznunk. Sajnos igazunk lett, három pincér váltogatta egymást az asztalunk körül, de még így is két óra telt el az után, hogy leültünk, egészen addig amíg felkeltünk.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos kis "terasz" van a Malomtó vizén, ott ebédeltünk a családdal. Sokan voltak, de mégsem kellett kb. 20 percnél tovább várni az ételekre. Az étlapon nincs sokféle étel, de ez inkább csak megkönnyíti a választást. A fokhagymaleves és a hamburgerek is finomak voltak, a személyzet kedves. Az étterem neve már Tópart Bisztró, fel is lett újítva, már nem ilyen belül.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ezen a nyáron is többször jártam az étteremben, pontosabban a Malomtó vizén ringatózó sziget-teraszon. Az étterem nyári hangulata így kiváló, az étkezés alatt a tavacska mediterrán jellegű környezetét élvezhettük. Az étlap választéka nem nagy, de az ételek minősége jó volt, minden kívánságunkat teljesítették.

Nagir TOP étteremértékelő
2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két étterem van a malomtó partján és, az itteni értékelések alapján inkább ezt választottam ki családi ebéd elfogyasztására, és nem is csalódtam. Összességében minden rendben volt. Az étlap egyszerű, de mindenki tud választani, mi halat ettünk, azt tudom is ajánlani. A kiszolgálás teljesen renben volt, sőt talán jobb is mint ami elvárható.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
Az elterjedt hírű pisztrángfesztivál miatt kerültünk le ebbe a kisvárosba. Elég kellemes hely, bár nem sok minden van itt. Lementünk hát a tó partra hogy együnk egy jó pisztrángot férjemmel és a két gyerkőccel. Hatalmas tömeg volt, két étterem közül ezt választottuk. Várni kellett ugyan az asztalra, de végülis megérte.

Legnépszerűbb csomagok Tapolcán és környékén
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 8.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2020.02.20. - 2020.06.30.
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 9.100 - 18.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, klub- és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.09.13.
Hotel Viktória
2-3 éjszaka 9.333,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Hotel Ovit
5 nap/4 éjszaka 15.563,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeumi belépővel
2019.01.02. - 2020.12.21.
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2021.06.05. - 2020.06.05.
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.16. - 2021.06.05.
Sante Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.05. - 2020.11.02.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: bőséges reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.30.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.22.
Hunguest Hotel Hélios
2020.06.04. - 2021.06.05.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal, wellness-kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.07.12.

Hotel Panoráma Balatongyörök Tapolca
Hotel Vital Tapolca
Holiday Hotel Csopak Tapolca
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)

Tópart Bisztró TapolcaX