Cadran Pizzéria Pub Ráckeve

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve
Cadran Pizzéria Pub RáckeveCadran Pizzéria Pub Ráckeve
Cadran Pizzéria Pub RáckeveCadran Pizzéria Pub Ráckeve

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve bemutatkozása

A magyar, olasz és mexikói konyha ízeit kóstolhatja meg éttermünkben. Nyáron hangulatos kerthelyiséggel várjuk vendégeinket. A csoportokat és a diákokat kedvezményes ajánlattal várjuk.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.14-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve vélemények

Kiváló 2015. november 16.gyerekekkel járt itt
Kétszer látogattuk eddig meg ezt az éttermet. Internetről néztük ki, az értékelés és a menü alapján döntöttünk mellette első látogatásunkkor. Nyári nagy meleg volt, sajnos nem klímás a helység, de ennek ellenére kellemesen telt az idő. A nagy meleg miatt a levest kihagytuk, mexikói ételt kóstoltunk.
Kiváló 2015. október 27.családjával járt itt
Kirándulás alkalmával tértünk be. Pizzát és frissen sültet választottunk, a kiszolgálással, étellel és itallal is meg voltunk elégedve. A pizzán eszméletlen mennyiségű zöldség volt, ami nagyon szimpatikus volt. Aki erre jár, térjen be megéri! A pizzériának van külsö kiülős része is, ami nyáron hangulatos lehet.
2015. augusztus 10.a párjával járt itt
Finom a kávé és a limonádék, nagyon kedves és figyelmes volt a felszolgáló. Kellemes hely, az egyetlen baj, hogy a kinti részen lehet dohányozni, ez nekünk kellemetlen, de ettől függetlenül nagyon tudom ajánlani. Bankkártyával is lehet fizetni. Mi nem ettünk, de menü van 850 Ft-ért, ami korrektnek tűnik, mások felszolgált ételei hatalmas adagok voltak, és korrekt áron adták.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. május 25.gyerekekkel járt itt
Vasárnapi ráckevei kirándulásunkkor tértünk be a családdal (2felnőtt+2fiú 7,5-4,5 éves) az étterembe. Jártam már korábban haverokkal is, de akkor csak pizzáztunk, rendben volt/van a hely. Szépen ízlésesen berendezett, kertben kerestünk helyet, nem találtunk fogadóbizottságot, bár a hátsó bejáraton érkeztünk!
Cadran Pizzéria Pub válasza
Köszönjük a hasznos, tényszerű értékelést! Igyekszünk a részletekre figyelni!
2015. június 2., Cadran Pizzéria Pub, tulajdonos
Kiváló 2015. május 5.gyerekekkel járt itt
Sok jót olvastam már eddig is erről az étteremről, de pár napja személyesen is meggyőződhettem milyen jókat lehet itt enni. Közkedvelt helynek tűnik, hisz vasárnap délután nagyon sokan voltak az étteremben. Az étterem valóban hasonlít egy angol pub-hoz, olyan jellege van, olyan az atmoszférája.
Cadran Pizzéria Pub válasza
Köszönjük a pozitív értékelést! :-)
2015. június 2., Gyene Attila, tulajdonos
Kiváló 2014. augusztus 9.a párjával járt itt
A Termál Kristályban 4000 Ft/fő csak az étel. Sajnos keresnünk kellett egy másik helyet. Kellemesen csalódtunk. Kedves kiszolgáló fogadott minket. Az ár érték arány jó, már 1060 ft-ért van pizza. Csak ajánlani tudom másnak is. A pizza tészta nagyon jó minőségű volt. Én vékony tésztával kértem, az egy kicsit szárazabb volt, de a ruccola salival pont így volt jó csajos.
Kiváló 2014. június 18.a párjával járt itt
Nyamiiiiii, isteni volt minden étel, a házi limonádéról nem is beszélve. . .
Ott ünnepeltük az Évfordulós ebédünket, és amikor ránéztem az órára, pontosan annyi idő volt, mint mikor először megcsókolt a barátom!
Nagyon nagy adagot adtak, én személy szerint nem tudtam megenni, de ez nem volt probléma, mert szépen becsomagolták :)
A személyzet nagyon kedves volt!
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/ital
Kiváló 2014. február 6., kollégákkal járt itt
Munka miatt jártam Ráckevén, először csak úgy beültünk egy kávéra, de végül rendeltünk is, mert megéheztünk. Igen, nekünk is kicsit sokáig kellett várni, de pont ráértünk. Be van futtatva vadszőlővel a belső udvar ami nagyon hangulatossá teszi a helyet. Szerencsére szép napsütéses idő is volt éppen, úgyhogy komótosan elkortyolgattuk a kávénkat, amíg kihozták az ételt.
Cadran Pizzéria Pub válasza
Köszönjük szépen az értékelést, várjuk önöket ismét szeretettel!
2014. február 11., Gyene Attila, tulajdonos
2014. január 4., kollégákkal járt itt
Bevallom ez az első étterem, ami után is jártam mielőtt beültünk volna és gondolta itt az alkalom, hogy a vegyes véleményekhez én is hozzá tudjak szólni. Kellemes, jó hangulatú igényes és tiszta hely.
Cadran Pizzéria Pub válasza
Köszönjük szépen az értékelést! A kislányunk: Csenge :-)
2014. február 11., Gyene Attila, tulajdonos
Gyenge 2013. október 5.barátokkal járt itt
És itt a nagy DE. Véleményem szerint egy ilyen adottságú helynek (külső és belső szépség, tisztaság, stb. ) nem ilyen kiszolgálással és nem ilyen étel-minőséggel kellene rendelkeznie. Többször előfordult már, hogy nem szolgáltak ki, pedig látták, hogy helyet foglaltam, sőt még üdvözöltek is.
Cadran Pizzéria Pub válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, az értékes hozzászólást!
A jövőben próbálunk, még több odafigyeléssel, fogadni a vendégeinket, és az ételekre is nagyobb figyelmet fordítani!
2013. október 8., Gyene Attila, tulajdonos
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve a térképen
2300 RáckeveHősök tere 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V