Hotel Bodrog Wellness Sárospatak ★★★★

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak bemutatkozása

A Hotel Bodrog&Wellness Elix Spa a Zempléni-hegység lábánál, Sárospatak történelmi központjában fekszik. A szálloda nagy wellness részleggel, fedett medencével és fitnessteremmel rendelkezik

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Napi árak
09.01-11.26.
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak vélemények

Gyenge 2013. augusztus 1.a párjával járt itt
Sajnos mi nem tudunk ilyen jó véleményt írni, mint az előttünk szólók. Röviden, mindenféle rosszindulat nélkül: Semmi túlzott kedvesség, maximum a recepciós hölgytől. . A svédasztalos vacsora és reggeli alig volt ehető. A spórolás érződött mindenen,továbbá száraz kifli és kenyér a reggelihez, minkét reggel ugyanaz a kínálat.
Átlagos 2021. november 10.a párjával járt itt
Tisztázzuk: ez egy jó szálloda. Gyönyörűen felújították belülről: a szobák, a wellness részleg, a lobby mind nagyon tetszenek. Amit lehet, design-ban kihoztak az épületből. Amiért nem adtam több pontot, az elsősorban az étterem: ez nem 4*-os színvonal, amit reggeliként kínálnak. Semmi nem rossz, de nem is jó, olyan átlagos.
Átlagos 2018. június 13.a párjával járt itt
Az épület kívülről szocreál, de belépve a hall kellemes csalódás (modern, szép). A szoba szintén ódivatú, wellness nem nagy, a jakuzziban a víz langyos. Az étterem szintén modern és ízléses. Csak egy éjszakát töltöttünk itt így csak a reggelit vettük igénybe, ami átlagos volt. Ár-érték arányban szerintem drága.
Átlagos 2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
Szocis épületben elavult bútorokkal felszerelt (a fürdő modern) túlcsillagozott szálloda. A tisztaság kifogástalan, a személyzet kedves és segítőkész, kivéve az étteremben. Jeleztük, hogy reggelire csak gyümölcsöt ennénk, de azt ne vagdossák fel előre. Az árból így is szinte alig engedtek és mindent feldaraboltak.
Átlagos 2015. február 16.a párjával járt itt
A személyzet nem szakképzett, a szobák egyszerűek, 4 csillaghoz nem méltó, de tiszta és igényes, az ételek finomak.
Átlagos 2014. január 21.kollégákkal járt itt
Szerintem ez sem négy csillag, de az árak igen (21. 500+félpanzió) hévízen kapok ennyi pénzért DH hotelben szobát itt még a fürdőköpeny használatáért is fizetni kell -hangsúlyozom ez egy négy csillagos hotel! Az alap (Komfort Erkélyes) szoba berendezése három csillagos szintű, a Superior Lakosztály ami megüti a csillagok számát, de a többi az nem.
2022. november 26.a párjával járt itt
2022. novemberében voltunk feleségemmel a 205-ös , prémium szobában ! A szálló szépen felújított, város központú szálloda ! Kedves, szolgálatkész személyzet, elfogadható ételek és tisztaság. Ami gond az a szobához tartozó, rettenetesen kicsi fürdőszoba ! Kár, hogy felújításnál a szoba területének terhére nem nagyobbították meg !
2021. november 23.a párjával járt itt
Egykori szocreál szálloda erőteljes ráncfelvarrás után. A maximálisat hozták ki a felújításból, jól is sikerült. A szoba meglepően tágas, az ágy kifogástalan, nem gödrös, kényelmes. Még ruhaszárító is van ( nem gagyi Vileda ) . Egyetlen kifogás a szobával kapcsolatban a fürdőszobának titulált luk.
2019. május 14.a párjával járt itt
Közel 10 év után tértünk vissza az időközben részben átépült szállodába, ami elhelyezkedésének köszönhetően közel van a centrumhoz, a várhoz, és jó kiindulási pont a környék (újra)felfedezéséhez. Az átépítés még folyamatban van, de talán a Húsvéti ünnepnek köszönhetően (? ) nem érzékeltünk belőle semmit.
2019. január 18.a párjával járt itt
Kellemes szálloda, udvarias pincérek, gyakorlatilag negatívumot nem tudok írni. A wellness is megfelelő, tiszta, bő szauna választék, az úszómedence- benne a szabályozható vízsugár- kiváló.
A szoba kényelmes, az ágyak jók, a tisztaság is rendben volt. Az étkezésnél a reggeli, és a vacsora bő választékú. Az étterem vezető -Varga László- figyelmessége, udvariassága lenyűgöző.