Hotel Bodrog Wellness Sárospatak ★★★★

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak bemutatkozása

A Hotel Bodrog&Wellness Elix Spa a Zempléni-hegység lábánál, Sárospatak történelmi központjában fekszik. A szálloda nagy wellness részleggel, fedett medencével és fitnessteremmel rendelkezik

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Napi árak
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak vélemények

Átlagos 2014. január 21.kollégákkal járt itt
Szerintem ez sem négy csillag, de az árak igen (21. 500+félpanzió) hévízen kapok ennyi pénzért DH hotelben szobát itt még a fürdőköpeny használatáért is fizetni kell -hangsúlyozom ez egy négy csillagos hotel! Az alap (Komfort Erkélyes) szoba berendezése három csillagos szintű, a Superior Lakosztály ami megüti a csillagok számát, de a többi az nem.
2016. július 5.családjával járt itt
Központi helyen található tágas, kellemes szálloda. Nagyméretű szobák, széles folyosók, jól pakolható szekrények jellemzik. A design kicsit megállt a nyolcvanas években, de legalább nosztalgikus emlékeket ébresztett bennünk. A fürdőszobánk viszont új zuhanyzófülkével és szaniterrel örvendeztetett meg minket.
Átlagos 2021. november 10.a párjával járt itt
Tisztázzuk: ez egy jó szálloda. Gyönyörűen felújították belülről: a szobák, a wellness részleg, a lobby mind nagyon tetszenek. Amit lehet, design-ban kihoztak az épületből. Amiért nem adtam több pontot, az elsősorban az étterem: ez nem 4*-os színvonal, amit reggeliként kínálnak. Semmi nem rossz, de nem is jó, olyan átlagos.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2018. augusztus 20.a párjával járt itt
Minden évben szülinap-házassági évforduló alkalmával-most spontán került választás erre a hotelre,-nekünk nagyon be jött. Hangulatos kis város központjában ,minden elérhető,kivülről nem mutat olyan jól mint belülről. -kivül retro-belül modern. A recepcios,felszolgálok kézségesek,kedvesek.
Hotel Bodrog Wellness Sárospatak - SzobákHotel Bodrog Wellness Sárospatak - VendéglátásHotel Bodrog Wellness Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness Sárospatak - VendéglátásHotel Bodrog Wellness Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness Sárospatak - SzobákHotel Bodrog Wellness Sárospatak - EgyébHotel Bodrog Wellness Sárospatak - Külső képHotel Bodrog Wellness Sárospatak - VendéglátásHotel Bodrog Wellness Sárospatak - WellnessHotel Bodrog Wellness Sárospatak - SzobákHotel Bodrog Wellness Sárospatak - KörnyékHotel Bodrog Wellness Sárospatak - SzobákHotel Bodrog Wellness Sárospatak - Külső képHotel Bodrog Wellness Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness Sárospatak - EgyébHotel Bodrog Wellness Sárospatak - WellnessHotel Bodrog Wellness Sárospatak - WellnessHotel Bodrog Wellness Sárospatak - WellnessHotel Bodrog Wellness Sárospatak - WellnessHotel Bodrog Wellness Sárospatak - Belső
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
A hotelbe a párommal érkeztünk kettesben. A szálloda elhelyezkedése, kényelme, a kiszolgálás ideális hely a pihenésre. A wellness részleg is maximálisan kielégítette az igényeinket. Mivel a hotel nem volt teltházas, így kényelmesen tudtuk igénybe venni a szolgáltatásokat. A szoba tágas elrendezésű, 2 fő számára teljesen megfelelő a tér.
2021. november 23.a párjával járt itt
Egykori szocreál szálloda erőteljes ráncfelvarrás után. A maximálisat hozták ki a felújításból, jól is sikerült. A szoba meglepően tágas, az ágy kifogástalan, nem gödrös, kényelmes. Még ruhaszárító is van ( nem gagyi Vileda ) . Egyetlen kifogás a szobával kapcsolatban a fürdőszobának titulált luk.
2017. november 14.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakás wellness kuponnal jártunk itt Október elején a párommal. A hotel elhelyezkedése kielégítő: az állomástól kb. 15 perces sétára van, az épület nekem kívülről és belülről is tetszett. A recepciós hölgy kedves volt, mindent érthetően elmagyarázott. A szobánk kényelmes és az átlag hotelszobáknál jóval nagyobb volt.
Kiváló 2016. március 19.a párjával járt itt
Elöljáróban: sok szállodában jártunk már, de egy dolog egészen biztos, a Hotel Bodrogba visszatérünk. Nagyon jó fekvésű, városközponti szálloda. A személyzet kedves, segítőkész. Érkezéskor a nevem bemondása után a recepciós (Boglárka) már közölte is a szobaszámot és hogy előre fizetve van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Nyaralásunk során átutazóban töltöttünk el 3 napot ebben a hotelban. A szoba berendezésével nekünk semmi bajunk nem volt, azt a pár órát, amit a szobában eltöltöttünk, ahhoz tökéletes volt. Nekünk nem tűnt elavultnak, mint itt sokan megjegyezték. A személyzet minden tagja nagyon kulturált, kedves, és segítőkész volt.
Átlagos 2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
Szocis épületben elavult bútorokkal felszerelt (a fürdő modern) túlcsillagozott szálloda. A tisztaság kifogástalan, a személyzet kedves és segítőkész, kivéve az étteremben. Jeleztük, hogy reggelire csak gyümölcsöt ennénk, de azt ne vagdossák fel előre. Az árból így is szinte alig engedtek és mindent feldaraboltak.