Banya Tanya Sárvár

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Banya Tanya Sárvár vélemények

Szörnyű 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Sajnos csak negatív élményről tudok beszámolni. Először a felszolgálásról: a pincér miután hozta az étlapot, rögtön megkérdeztem kaphatnánk-e limonádét mivel nagyon szomjasak voltunk, de a válasz félig elmenőben hátra szólva jött, hogy igen, mindez sietve távozás közben. Tehát nem tudtam italt rendelni mindaddig amig kb.
Szörnyű 2017. április 16.egyedül járt itt
Gyenge kiszolgálás és még gyengébb ételek. Az erőleves ehetetlenül sós volt, amire a pincérnő csak annyit mondott, hogy Ő nem kóstolta.
Gyenge 2022. július 27.családjával járt itt
Ár érték arányban drága. Kiszolgálás gyenge. A kért étel nem volt jól elkészítve. Pizza oda égetve...
Gyenge 2018. február 17.a párjával járt itt
A felszolgáló kedves, viszont az ételek íztelenek. Sőt egy levesre és egy pizzára több mint egy órát kellett várni. Csalódás volt számunkra a hely.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Családdal jártunk itt, este tévedtünk be az utcáról. Teljesen átlagos kiszolgálást és átlagos ételeket kaptunk. Fokhagymaleves cipóban, kicsit fáradt volt a cipó, Pulykamell csíkok, friss salátával, kefires öntettel, teljesen sótlan, fejes saláta kicsit idejét múlt sztem a zöldsaláta alapjának. . .
Átlagos 2021. október 20.gyerekekkel járt itt
Sajnos szombat este tévedtünk arra mikor enni szerettünk volna és rengeteg ember volt. A pincérek nem voltak túl segítőkészek. 8-an voltunk és nem tudtunk leülni mivel a 2db 6-os asztalnál is 2-2 fő ült így vártunk legalább egy órát. A pizzák nagyon finomak de a kiszolgálás nem volt jó.
Átlagos 2017. június 19.a párjával járt itt
A pizza finom volt, de nem kiemelkedő. A mustáros tarja rágós, a pikáns mártás pedig sima tejföl pirospaprikával és fokhagymával. Az étel neve alapján valamilyen tényleg pikáns mártást vártam volna nem tejfölből kevert szószt. A kiszolgálás kb. , mint az ételek: jó-jó de semmi extra. A browni az egyáltalán nem volt jól elkészítve.
Átlagos 2016. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
A vélemények alapján mást vártam. Nyaralásra tartva tértünk be egy ebédre, ami valószínűleg nem fog megismétlődni. A marhagulyás felejtős, de az erőlevest így is felülmúlta. A rántott sertésszeletet nem-igen lehet elrontani,a bolognai spagetti egy nagy kupac a tányér közepén, körben meg úszik a piros zsír, de legalább a kávé jó volt, az ár egy kicsit húzós.
2021. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Vasárnap délre lefoglalt asztalunkhoz érkeztünk, ahol kedvesen fogadtak. A két terasz mindegyike tele volt vendéggel. Lendületesen, rutinosan szolgáltak ki mindenkit. A választott ételek szépen tálaltak, ízletesek, a gyerek és a felnőtt adagok kielégitőek. A fizetésre sem kellett várni, korrekt számlát kaptunk.
2018. december 10.egyedül járt itt
Most éppen nem volt asztaltársaságom, mikor kiküldetési napon rohanva étkeztem egyok kedvenc sárvári helyemen. Természetesen most is megvizslattam a neten fellelhető étlapjukat. Habár kissé furcsa a weblapjuk kezelése, azért sikerült előre kiválasztani Szárnyas gyros tál tzazikivel és hasábburgonyával nevű ételt. Finom volt.
Banya Tanya Sárvár - Étel/italBanya Tanya Sárvár - Külső kép