Banya Tanya Sárvár

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Banya Tanya Sárvár vélemények

Kiváló 2022. augusztus 15.egyedül járt itt
Ha Srvron jársz,ne hagyd ki.Kedves személyzet,finom ételek,kiváló muzsika.A családbarát étterem a város szívében.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 4.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégként jártunk az étteremben. Kellemes, hangulatos a belső tér. A felszolgálók udvariasan, az előírásnak megfelelően, maszkban fogadtak bennünket. A bejáratnál volt kézfertőtlenítési lehetőség is. A pizzánk viszonylag hamar elkészült. Finom volt, mint mindig.
Kiváló 2019. május 13.a párjával járt itt
Öt napot töltöttünk Sárváron! Feltöltödni mentünk amihez szükséges a finom falatok amit itt mindig megkapunk! Első napi ebédünket itt fogyasztottuk el ami izletes és bőséges volt! A felszolgáló kedves gyors!
Pár éve jártunk már itt akkor is elégedetten távoztunk! Még visszatérünk!
Ami még nagyon megnyerte a tetszésemet, hogy kutyával is belehet menni!
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
2018 augusztus 21.-én betértünk párommal vacsorázni.Gyönyörű környezet patakpart mosolygós pincérek.Finom ètelek.Bàr az ételre vàrni kelett de ez cseppett se volt próbléma nyaraltunk.Ajànlom mindenkinek aki jó helyen finomat enne!
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. január 5.gyerekekkel járt itt
A hely hangulatos. A pincérhölgy nagyon segítőkész volt, mivel teltház volt , kicsit várni kellett, hogy a teraszon szabad asztalt kapjunk, de a vacsora magáért beszélt. Talán ebben az étteremben ettük a legfinomabb ételt Sárváron.
Kiváló 2015. július 27.a párjával járt itt
Ismerősünk ajánlotta ezt a helyet, Ők előző évben voltak ott egy nyári vacsorán. . . Kíváncsian vártam, hogy mit mutat majd a hely, mert annyira áradoztak Róla! ! ! Hááát, tényleg nem kellett csalódnunk! Mind a kiszolgálás, az ételválaszték, a tálalás és a mennyiség is kiváló volt. Hangulatos a hely, ami kívülről talán nem is látszik.
Kiváló 2015. június 15.a párjával járt itt
Bizony nem vártam túl sokat ettől a helytől, amikor betévedtünk a párommal, de a Banya Tanya rám cáfolt. Igazán ízletes és bőséges ételt kaptunk mindketten és az egyik legjobbat itt ettük sárvári tartózkodásunk alatt. Egészen biztos, hogy jövőre gyarapítani fogjuk az itt szerzett kellemes tapasztalatokat - és újra betérünk! Köszönjük a kiszolgálást és a finom ételeket! :)
Kiváló 2015. június 10.családjával járt itt
Gyors,kedves kiszolgálás!
Teljesen véletlenül tévedtünk be,nagy szerencsénkre! Nagyon finom,és hatalmas pizzát ettünk,igen nagyon jó áron! Nem kellet sokat sem várnunk! Mind a pincérek,mind a szakácsok nagyon udvarias,segítőkészek! Maga az étterem nagyon szép,és tiszta,a kerthelyiség a virágokkal romantikus érzetet keltett. Máskor is menni fogunk! ! ! Köszönjük!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2015. január 3.a párjával járt itt
Év végi pihenésünket töltöttük Sárváron. Sokszor jártunk már a Banyában, egyik kedvenc éttermünk ott. Most is mint legtöbbször, fokhagyma krémleves cipóban, caprese saláta, és pizzák voltak a kedvenceink. Ízben és ár-érték arányban is nagyon jó hely.
2021. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Vasárnap délre lefoglalt asztalunkhoz érkeztünk, ahol kedvesen fogadtak. A két terasz mindegyike tele volt vendéggel. Lendületesen, rutinosan szolgáltak ki mindenkit. A választott ételek szépen tálaltak, ízletesek, a gyerek és a felnőtt adagok kielégitőek. A fizetésre sem kellett várni, korrekt számlát kaptunk.