Várkapu Vendéglő Sárvár

Várkapu Vendéglő Sárvár
Várkapu Vendéglő SárvárVárkapu Vendéglő Sárvár
Várkapu Vendéglő SárvárVárkapu Vendéglő Sárvár

Várkapu Vendéglő Sárvár bemutatkozása

Az épületben, mely már a múlt században is vendéglőként funkcionált, ma egy korhű hangulatú, boltíves, Sárvár múltját is felelevenítő vendéglátóhely működik.
Éttermünk sajátosságát a régi, magyaros ételek felkutatása és felelevenítése, elkészítése adja.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Várkapu Vendéglő Sárvár vélemények

Kiváló 2015. április 15.a párjával járt itt
Első sárvári látogatásunk alkalmával szállásadónk ajánlotta a helyet. Nagyon kellemes környezet és finom ételek fogadtak. Ebben nem csalódtunk. A kiszolgálás viszont kicsit lassú volt, a pincérek között is akadt, akinek hozzáállása és munkája nem volt éppen elismerésre méltó.
Kiváló 2015. február 14.a párjával járt itt
Hihetetlenül gyors kiszolgálás, remek minőségű ételek (sertésrakottas kipróbálandó!), este kellemes élőzene. Ünnepnapokon érdemes asztalt előre foglalni a nagy érdeklődés miatt, ezt saját bőrünkön tapasztaltuk.
Kiváló 2014. szeptember 18.családjával járt itt
A vendéglőben finom és változatos ételek közül lehetett választani és a kiszolgálás is első osztályú volt. Nagyon hangulatos a vendéglő a fedett terasszal, este gyertyákkal. A pincérek kedvesek és a reggeli is finom volt. A szobát is minden nap takarították, és a panzió közel volt a gyógyfürdőhöz.
Kiváló 2014. április 24.gyerekekkel járt itt
Remek hely fantasztikus kiszolgálás, nagyon finom ételek, figyelmesek és precízek. 2013 júliusában voltunk itt és nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek tudom ajánlani. A gyerekeim is jól érezték magukat,mert a szülinapját tartotta a panzió és nagyon hangulatos vetélkedőket és műsorokat szerveztek a várkertben. Lehet hogy még vissza térünk máskor is!
Várkapu Vendéglő Sárvár - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2014. január 9.a párjával járt itt
Mi itt is beleszaladtunk a jóba. Ajánlom mindenkinek. Finom,jó,olcsó! . ajánlom mindenkinek, finom volt a menü, és a választott kaja is. Akár én fűszereztem volna. Jó volt asztalhoz ülni másnap is, szinte ismerősként fogadtak bennünket. Ráadásul az idő rossz volt, esett az eső, és olyan jó melegség várt bennünket,a szállás is közel volt, és felmelegedés után pár perc múlva "hazaértünk"
Várkapu Vendéglő Sárvár - Külső képVárkapu Vendéglő Sárvár - Külső kép
Szörnyű 2013. október 29.családjával járt itt
A hely kialakítása hangulatos, az árak a közép kategória tetejét súrolják. A kialakítás alapján, és hogy az ittjartam. hu első helyen ajánlotta ezt a helyet Sárváron, többet vártam a helytől, de sajnos az étel odaégetve, a pincér flegma. Természetesen kifizetek egy pörköltért 2 ezer Ft-ot, de akkor az étel mellé szolgáltatást is elvárok!
Kiváló 2013. augusztus 17.családjával járt itt
2013. augusztusában jártunk Sárváron. Az ittjartam. hu értékelése alapján célirányosan kerestük fel az éttermet és nem csalódtunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak, nem kellett sokat várni amíg kihozták az ételeket és a gyerekek kifejezetten imádták a "mosolygós krumplit".
Várkapu Vendéglő Sárvár - Étel/italVárkapu Vendéglő Sárvár - Étel/ital
Kiváló 2013. május 15.családjával járt itt
A húsvéti ünnepeket töltöttük Sárváron a családommal.Sok keresgélés után erre a vendéglőre esett a választásunk . Nem bántuk meg ,nagyon jó a konyhájuk .Óriási adagok ,nagyon finom ízek,ízléses tálalás és ami nagyon fontos baráti árak várják a kedves vendéget.Ajánlom mindenkinek aki szereti a magyar konyhát!
Kiváló 2013. május 9.barátokkal járt itt
Egy ismerősünk ajánlotta, ha Sárváron járunk és ebédelni akarunk, ezt a helyet keressük fel. Hát igaza volt ! Nagy a választék, remek a minőség és sok a mennyiség ! Négyen voltunk és mindenki nagyon elégedett volt ! Hallottuk a többi asztalnál lévő vendég is nagyon meg volt elégedve !
Várkapu Vendéglő Sárvár a térképen
9600 SárvárVárkerület út 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség
H-CS
P-Szo