Várkapu Vendéglő Sárvár

Várkapu Vendéglő Sárvár
Várkapu Vendéglő SárvárVárkapu Vendéglő Sárvár
Várkapu Vendéglő SárvárVárkapu Vendéglő Sárvár

Várkapu Vendéglő Sárvár bemutatkozása

Az épületben, mely már a múlt században is vendéglőként funkcionált, ma egy korhű hangulatú, boltíves, Sárvár múltját is felelevenítő vendéglátóhely működik.
Éttermünk sajátosságát a régi, magyaros ételek felkutatása és felelevenítése, elkészítése adja.

Hotel Bassiana Sárvár - Pünkösd
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Várkapu Vendéglő Sárvár vélemények

Kiváló 2017. január 29.gyerekekkel járt itt
Másodszor ettünk itt, a húsok minősége és az ételek ízei kifogástalanok, plusz a fiazslemb pincér nagyon aranyos volt és készséges. Köszönjük
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. szeptember 15.a párjával járt itt
A címre utalva többet vártam egy II. kategóriájú helytől.
Kiszolgálás nem volt, csak kihozták az ételt, mely legalább finom volt. Az ár-érték arány, az ételeket nézve éppen elfogadható. Viszont a pincér hozzáállását, a kiszolgálásnak nem nevezhető ételkihozást és a kért /erjedt/ ivólé minőségét figyelembe véve egy IV. kategóriájú kocsmának megfelelő a hely.
Gyenge 2016. június 12.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen a vár mellett található igényes belsővel rendelkező éttermet azoknak ajánlom akik nem az étel izére, minőségére pályáznak hanem az igényes külsőségekre. Az étlap gyenge. . . azt hinné az ember, hogy a kevés választék a minőség javára válik. . . tévedés! Nem igazán van olyan étel az étlapon amit szívesen választana az átlagember.
Kiváló 2016. június 1.gyerekekkel járt itt
A múltat idéző és mai időt tükröző étlap, kedves, udvarias kiszolgálás, belül tágas, kívül kicsit szűkös terasz résszel.
A marhapofa kiváló, erre ennyi idő távlatából is emlékszünk, tehát biztos jól jár, aki ezt rendel. A roston kecskesajt is finom, de ez mély nyomokat nem hagyott bennünk. A citromtorta is remek, érdemes megkóstolni. Többször jártunk már itt, eddig nem okoztak csalódást, bátran ajánlom!
Szörnyű 2016. február 15.a párjával járt itt
Ék alakú steak et,esélytelen egyformán átsütni. Az egyik fele rágós,a másik nyers. "ha nyers a hús küldd vissza, és átsüti a" szakács ""
"Vigaszként egy somlóit?"
(A kedves felszolgáló szavai)
Kiváló 2016. február 3.a párjával járt itt
Nagyon jó konyhájú és hangulatú étterem, klasszikus májgaluska leves után kijevi jércét és rántott csirkét fogyasztottunk házi csalamádéval. A vegyes köret itt meglepetés zöldséget is jelent :-)
A hús kissé száraz, de Mo-on ez sajnos sztenderd. Finom, ízletes, ételek, izgalmas variációk és köretek az étlapon.
2016. január 23.a párjával járt itt
A címben minden benne van. Jó helyen, hangulatos belsővel, munkáját szerető felszolgálókkal bír az étterem. Az ételek mennyisége közepesnek mondható.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. január 5.gyerekekkel járt itt
Nyáron tértünk be az étterembe, mikor pár napot Sárváron töltöttünk. A sok vendég ellenére gyors volt a kiszolgálás. Az ételek is nagyon finomak és jókora adagok voltak. A teraszról a várra látni, ami hangulatossá teszi az étkezést. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2015. június 15.a párjával járt itt
Másodízben nyaraltam Sárváron, így stílszerűen fel is kerestem a kedvenc éttermeimet újra. Ahogy két évvel ezelőtt, úgy idén sem okozott csalódást a Várkapu vendéglő. Szívélyes kiszolgálásával, finom, házias jellegű konyhájával könnyedén felkerült azoknak az éttermeknek a listájára, melybe nem feledünk el betérni újra és újra. Alig várom, hogy legközelebb is itt ehessek! Köszönjük! :)
Kiváló 2015. április 26.a párjával járt itt
2015 április 20-tól töltöttünk egy hetet Sárváron pihenés céljából. Többek között a Várkapu vendéglőt is felkerestük vacsoraidőben. Nem először jártunk itt,már negyedik éve be-be térünk legalább egy étkezés idejére. Most is mind eddig mindig,tisztaság,rend,gondos-pontos kiszolgálás és finom étkek fogadtak.
Várkapu Vendéglő Sárvár a térképen
9600 SárvárVárkerület út 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség
H-CS
P-Szo