Várkapu Vendéglő Sárvár

Várkapu Vendéglő Sárvár
Várkapu Vendéglő SárvárVárkapu Vendéglő Sárvár
Várkapu Vendéglő SárvárVárkapu Vendéglő Sárvár

Várkapu Vendéglő Sárvár bemutatkozása

Az épületben, mely már a múlt században is vendéglőként funkcionált, ma egy korhű hangulatú, boltíves, Sárvár múltját is felelevenítő vendéglátóhely működik.
Éttermünk sajátosságát a régi, magyaros ételek felkutatása és felelevenítése, elkészítése adja.

Hotel Bassiana Sárvár - Pünkösd
Hotel Bassiana Sárvár
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Várkapu Vendéglő Sárvár vélemények

Szörnyű 2013. október 29.családjával járt itt
A hely kialakítása hangulatos, az árak a közép kategória tetejét súrolják. A kialakítás alapján, és hogy az ittjartam. hu első helyen ajánlotta ezt a helyet Sárváron, többet vártam a helytől, de sajnos az étel odaégetve, a pincér flegma. Természetesen kifizetek egy pörköltért 2 ezer Ft-ot, de akkor az étel mellé szolgáltatást is elvárok!
Kiváló 2013. május 15.családjával járt itt
A húsvéti ünnepeket töltöttük Sárváron a családommal.Sok keresgélés után erre a vendéglőre esett a választásunk . Nem bántuk meg ,nagyon jó a konyhájuk .Óriási adagok ,nagyon finom ízek,ízléses tálalás és ami nagyon fontos baráti árak várják a kedves vendéget.Ajánlom mindenkinek aki szereti a magyar konyhát!
Kiváló 2013. május 9.barátokkal járt itt
Egy ismerősünk ajánlotta, ha Sárváron járunk és ebédelni akarunk, ezt a helyet keressük fel. Hát igaza volt ! Nagy a választék, remek a minőség és sok a mennyiség ! Négyen voltunk és mindenki nagyon elégedett volt ! Hallottuk a többi asztalnál lévő vendég is nagyon meg volt elégedve !
2016. január 23.a párjával járt itt
A címben minden benne van. Jó helyen, hangulatos belsővel, munkáját szerető felszolgálókkal bír az étterem. Az ételek mennyisége közepesnek mondható.
Kiváló 2015. április 15.a párjával járt itt
Első sárvári látogatásunk alkalmával szállásadónk ajánlotta a helyet. Nagyon kellemes környezet és finom ételek fogadtak. Ebben nem csalódtunk. A kiszolgálás viszont kicsit lassú volt, a pincérek között is akadt, akinek hozzáállása és munkája nem volt éppen elismerésre méltó.
Kiváló 2023. december 1.a párjával járt itt
Elsődleges választási okunk a szállás közelsége volt (rossz időt kaptunk). Tudtuk, hogy a szokásosnál kissé drágább hely, de mind a környezet, mind a kapott ételek, a kiszolgálás indokolta.
Nem csak mi, de valamennyi betérő "tisztára nyalta a tányért" mire végzett.
Ajánlom mindenkinek nyugodt szívvel.
Kiváló 2021. november 22.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos hely, a felszolgálók mindegyike nagyon kedves és udvarias volt. Nem mellesleg mind köszönt mikor elment az asztalunk mellett. Az ételek hatalmasak és nagyon finomak. Meg sem bírtuk enni az egészet :) Ha legközelebb Sárváron járunk, ide biztos betérünk még.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2020. szeptember 2.a párjával járt itt
A korábbi kellemes emlékek felelevenítésére ismételten felkerestük Sárvárt, ezt a csendes, kedves, kedves kisvárost és benne a már bevált Várkapu vendéglőt, mely közvetlenül a várat körülölelő szép park mellett helyezkedik el. Jól tettük, ismét csupa kellemes élményben volt részünk.
2019. augusztus 4.családjával járt itt
Tökéletes étterem a Sárvári vár tövében. Finom ételek, tökéletes kiszolgálás. Ár érték arányban mindent visz.
Kiváló 2018. november 11.a párjával járt itt
Nagyon kellemes idot toltottunk a kerthelysegben . Az ebed igazan finom volt . Udvarias , kedves kiszolgalasban volt reszunk. Az etlap valaszteka pazar ,igazi hazai izekkel. A berendezes kenyelmes , egyszoval , szuper volt minden. Barmikor szivesen visszaternenk a varosba es az etterembe is. A var az arboretum egyedulallo es gyonyoru . Az itt eltoltott ido mindorokre emlekezetes marad.
Várkapu Vendéglő Sárvár a térképen
9600 SárvárVárkerület út 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség
H-CS
P-Szo