Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Sárvár és környéke
4,7
a 85 sárvári szállás közül
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Hotel Bassiana Sárvár - Pünkösd
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. február 8.barátokkal járt itt
Már többször jártam itt és a színvonal igencsak csökkent. Az étkezés tragikus, sorbanállás, az etelek választéka csökkent, a személyzet egyik tagja is elmondta, hogy tudatos a színvonalcsökkenés. Kevesebb a program,csak a hét egyik napján van fogadóival,mi nem akkor érkeztünk. A meztelen szaunában az osztrákok viselkedése felháborító. A szép kártya nem tett jót.
Átlagos 2019. október 2.egyedül járt itt
Maga a szálloda kitűnő, kellemes, nagy, gyönyörűen berendezett szoba, kellemes kávézó, ebédlő, jó ételek. Sajnos itt elsősorban a személyzettel / különösen a recepciósokkal ! ! ! / van baj. Szinte semmire sem tudnak válaszolni, még az orruk előtt lévő városnéző kiskocsiról sem tudták, hogy napokig nem működött.
Átlagos 2018. november 26.a párjával járt itt
Pozitívumok: A szálloda szép csendes helyen fekszik, gyönyörű arborétum szélén. A szállodából minden helyi nevezetesség hamar elérhető. A szálloda minden része nagyon tiszta, a személyzet kedves, segítőkész. A szobák tágasak. Az étel mennyisége és minősége jó. Mindig folyamatosan pótolják az utolsó pillanatokban is volt mindenből és minden étel melegen volt tartva.
Átlagos 2018. augusztus 13.a párjával járt itt
Nem rég jöttünk haza. A személyzet kedves, vendégek kedvében járnak. A bútorzatra, szobára ráférne már egy kis felújítás. Fürdőszobában penészes csempék, szobában leöntött függöny. Pozitív a légkondi,ami igen csak jó szolgálatot tett. Viszont ha nem kéred nem olyan szobát adnak, mert nem minden szobában van.
Átlagos 2014. augusztus 24.a párjával járt itt
A Danubius szállodákhoz hasonló külső kinézet, kissé retró. A parkolóba beállás káosz, csak többnapi ottartózkodás után jöttem rá a logikára. Belépéskor előbb van az étterem, majd egy hosszú folyosó és valahol a végén a kanyarban van a recepció. További hosszú gyaloglás, és két üzlet után egy másik épületben (zárt folyosó) van a szállás.
Átlagos 2014. április 19.barátokkal járt itt
Tetszett:
Személyzet kedves, előzékeny, segítőkész, udvarias. Ételválaszték és minőség is jó volt bár helyi specialitásokat is kellene szerepeltetni (étlapon megjelölni). Kiszolgálás gyors és udvarias. Tisztasággal is meg voltunk elégedve nagyjából (wc-csésze vízköves volt)

Nem tetszett:
Fürdőben nincs szagelszívó-szellőztetés.
Átlagos 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Már 20-éve 1-2 alkalommal vendégeskedem a szállodában. Tetszik az egyedi építészeti stilusa, az arborétuma, a felujjitott welnesrészlege. a személyzet szakértelme, figyelmesége,az ételek minősége. A vezetéknélküli internet bevezetése. a szobák egy részének klimatizálása, a tisztaság.
Átlagos 2013. november 28.a párjával járt itt
Érkezéskor nem volt szabad parkoló, kocsinkat a járdára állították. Első vacsoránál nem volt szabad asztal, várni kellett. Érkezéskor nem adtak kellő tájékoztatást (pl. üdvözlő koktélról). A TV 20 csatornája kb. 70%-ban idegen nyelvű. (a magyarok nem számítanak? ). De tisztaság, csend volt, az ételek minősége, -mennyisége megfelelő, a szoba kényelmes.
Átlagos 2013. november 25.egyedül járt itt
Már egyszer kitöltöttem egy kérdőivet de megteszem most is szivesen ! voltam nem egyszer 4 csillagos hotelben hát ez nem volt az ! borzasztó kényelmetlen, kemény ágy, iszonyatos unalom, semmi város, nincs hová menni, voltunk a várban, sétáltunk a barátnőm is én is nagyon szeretünk menni, nem vártam sokat de ennél többet azért !
Átlagos 2013. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
1. ) Egy foglalással két felnőtt(család) részére kértem két szobát, jó előre. Sajnos a szálloda, külön emeleten és a folyosó két végén adott szobát, még elnézést sem kértek. 2. ) Az egészségügyi szolgáltatások recepción, az ifjú hölgy (Marietta) stílusa hagyott némi kívánnivalót, még remélhetőleg lesz alkalma Anettől tanulni.