Tulipán Étterem Simontornya

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Tulipán Étterem Simontornya vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 21.családjával járt itt
Tamásiban a Vadasparkban ajánlották ezt a helyet, mikor mondtuk hogy ebédelni szeretnénk valahol. Tényleg nagyon ízletes az étel, nem kellett sokat várni, és nagyon finom házias ízek vannak. Ár-érték arány szempontból tökéles választás.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. január 30.barátokkal járt itt
Hosszú ideje nem jártam itt. Régen az egyik kedvenc helyem volt. Most nyaralni mentünk és odaútban itt reggeliztünk. Száraz pocsék rántotta, lelkiismeretlen szakács, ez egy összecsapott ehetetlen étel volt. Gondoltam ez csak véletlen hazafelé itt ebédeltünk. A társaim nevében nem beszélhetek, én egy Jókai bablevest kértem palacsintával.
Átlagos 2019. január 20.a párjával járt itt
Újra betértünk abba a forgalmas autós étterembe, de nem kellett volna. 1. Jó sokat vártunk a felszolgálóra. 2. Flegma, udvariatlan volt velünk. 3. Sokat kellett várnunk ételünk felszolgálására. 4. Ételünk színvonal alatti volt. A panír világos-fehéres volt és levált a húsról. Hajdanán évekkel ezelőtt friss-ropogós volt ugyanez.
Tulipán Étterem Simontornya - Étel/italTulipán Étterem Simontornya - Étel/italTulipán Étterem Simontornya - Étel/italTulipán Étterem Simontornya - Étel/ital
2018. július 1.gyerekekkel járt itt
Ozoráról haza felé tartva már nagyon éhesek voltunk /már jóval elmúlt dél/ és megörültünk, amikor megláttuk ezt az éttermet. Gyorsan betértünk,hogy együnk valamit . Bár sokan voltak, kaptunk helyet és ennek ellenére gyorsan és jól szolgáltak ki. A gulyásleves és babgulyás jóízű volt. A szelet rántott hús nagy adag, ropogós panírral. Az ár is megfelelő. Sajnos a rengeteg légy nagyon zavart.
2017. december 11.gyerekekkel járt itt
Családdal kis gyermekekkel voltunk. A Simontornyai éttermek közül nekünk ez vált be a legjobban. Finomak az ételek a felszolgált mennyiség is rendben van. Ottjártunkkor a várakozási idő kb 15 perc volt (nyilván függ a vendégek számától). Ár-érték arányban teljesen rendben van. A kínálat tekintetében egy átlagos étteremnek mondanám.
2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Családdal, kis gyerekekkel voltunk Simontornyán egy hetet. 40 km-es körzetben jóformán ez az egyetlen étterem. A forgalmán ez meg is látszik. Rengetegen megfordulnak a helyen, DE maximálisan fel vannak készülve erre. Nagyon gyors a kiszolgálás. Az ételek minősége szerintem inkább kifőzde jellegűek, de az árak is ehhez viszonyulnak.
Aki ezen a környéken jár, mindenképp ide térjen be!
Kiváló 2017. április 23.családjával járt itt
Hangulatos hely nyáron sok virággal. Sokan betérnek ide, nagy az átmenő forgalom. Ennek ellenére nagyon gyorsan kiszolgáltak bennünket és az étel is hamar megérkezett. Finom és nagy adagok, itt biztosan jóllakik egy nagyobb étkű ember is. Az étlapon sokféle étel szerepel, hétköznap menüt is választható. Az árak is szolidak voltak. Biztosan betérünk legközelebb is!
Kiváló 2017. március 29.a párjával járt itt
Többször voltunk itt. Mindig nagyon éhesen tértünk be hosszú utazás közben. Nem egy "újvonalas" étterem, nem is az a cél az üzemeltetőknél. De elfogadható áron tudsz egy tényleg jóízű frissen sültet, levest stb enni az utazásod alatt. :) Magyaros ízek és mindig gyors kiszolgálás jellemzi :) Érdemes megállni, hiszen árban is nagyon kedvező. Mind családdal, mind egyedül remek választás.
Kiváló 2016. november 14.barátokkal járt itt
Finom ételek, sok vendég, jó árak. Legközelebb is bemegyek. Izlett minden, a kiszolgálás gyors, ízletes bőséges adatokkal. Köszönöm!
2016. október 18.a párjával járt itt
sokszor jártam itt azért álltunk meg ismét bátran!
Sajnos kicsit megváltozott a hely! pincér kedves volt , de sajnos az ebéd elég lassacskán érkezett meg és az ízvilág átlagos volt, tipikus tömeg étel. A hely semmi extrát nem mutat igazi arra jársz eszel és mész tovább. A forgalom nagy annak ellenére lassan jön az étel.
A célnak megfelel , de semmi több.