Tulipán Étterem Simontornya

Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Tulipán Étterem Simontornya vélemények

Szörnyű 2016. március 21.gyerekekkel járt itt
Két gyermekkel érkeztünk 2016. 03. 20-án kora délután az egyik gyermek 6 a másik még karon ülő. Bejáratnál a pincér majd fellök, siet, hellyel mondanom se kell senki nem kínál! Nem baj gondolom elég sokan vannak, nagy a pörgés majd megoldjuk magunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. január 30.barátokkal járt itt
Hosszú ideje nem jártam itt. Régen az egyik kedvenc helyem volt. Most nyaralni mentünk és odaútban itt reggeliztünk. Száraz pocsék rántotta, lelkiismeretlen szakács, ez egy összecsapott ehetetlen étel volt. Gondoltam ez csak véletlen hazafelé itt ebédeltünk. A társaim nevében nem beszélhetek, én egy Jókai bablevest kértem palacsintával.
Gyenge 2015. február 19.barátokkal járt itt
8 fős társaságban érkeztünk ebédelni, a pincérrel és az étellel nagyon meg voltunk elégedve, viszont feltehetőleg a főnökkel akinél fizetni kellett NAGYON NEM! Arogáns,lekezelő,mufurc viselkedése miatt az életben oda be nem tesszük a lábunkat! Gratulálunk a személyzetnek a kedves és udvarias kiszolgálásért!
Szörnyű 2020. február 9.családjával járt itt
Csak meg szeretném köszönni a szakácsok ,pincérek szakszerű munkáját ,mint soha ételt vissza nem küldő vendég! Egy falat után kiköptem a kacsacombot ,látványosan félre tettem! A teteje el volt égbe,fotóztam,káposztás cvekedli 10 dkg körül volt rajta/laikusok sejthetik hogy ez édes kevés még egy nőnek is/,ès ami a legmegdöbbentőbb az az intenzív ízű szója szósz amivel az egészet élvezhetetlenné tették!
Gyenge 2016. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Igen, sokat veszített régi fényéből ez az egység. Valaha az átutazók közkedvelt helye volt, magam is rengeteg alkalommal jártam itt. Azóta valószínű m inden megváltozott, mert most nem azt tapasztaltam, mint régebben. A felszolgálólók fapofával szolgáltak ki, udvariasság nuku, reggelit fogyasztottunk, ehetetlen, ócska volt.
Kiváló 2016. március 28.a párjával járt itt
Az utóbbi két évben fedeztük fel igazán a Tulipánt, mert gyakran járunk erre. Gyors a kiszolgálás, hiszen autós étteremként nagy a pörgés. Kiváló, ízletes nagy adagok az ételek. Le a kalappal a gazdag étlap előtt. A magyaros ételeken kívül sok-sok európai fogás van a kényes gyomrúaknak is.
Tulipán Étterem Simontornya - Étel/italTulipán Étterem Simontornya - Étel/italTulipán Étterem Simontornya - Étel/italTulipán Étterem Simontornya - Étel/ital
Átlagos 2014. december 31.a párjával járt itt
Többször megfordultam már itt. A tisztaság megfelelő. (Mindent megtesznek, de rengeteg a vendég és sajnos nem mindenki tudja, hogy mit mire kell használni! ) A kiszolgálás gyorsasága, kedvessége személytől függő, a vezetés nem hat oda, hogy mindenkinek természetes legyen a "vendéglátás"! Az ételek jók, gusztusosan tálaltak.
Átlagos 2022. április 28.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártunk erre, akkor betértünk és valami isteni finom cigánypecsenyét ettünk. Ma ismét arra vitt az utunk, így a szép emlékekre hagyatkozva a Tulipánt választottuk ebédünk helyszínéül. Mi mást is választottunk volna, mint cigánypecsenyét. Kár volt! A hús karajból készült tarja helyett, íztelen volt és száraz.
2022. március 25.a párjával járt itt
Két alkalommal mentünk ebédelni a Tulipán étterembe. Úgy ajánlották ezt a helyet. Oda érkezésünkkor nagyon sokan voltak, de szerencsére nem kellett hosszasan várni, mert szabadult fel asztal. A pincérek kedvesek voltak. A megrendelt ételt gyorsan kihozták. Kedvező áron nagy adagot adtak. Az étel finom volt.
Tulipán Étterem Simontornya - Egyéb
Kiváló 2022. január 7.gyerekekkel járt itt
Szeretünk itt enni.
A környéken szinte az egyetlen olyan étterem, ahol vasárnap is lehet ebédelni.
A kiszolgálás gyors, az ételek bőségesek.
Egy pár éve volt egy "megbicsaklás", de a felújítás óta megbízhatóan tudják hozni a színvonalat.