Diana Restaurant Siófok

Diana Restaurant Siófok
Diana Restaurant SiófokDiana Restaurant Siófok
Diana Restaurant SiófokDiana Restaurant Siófok

Diana Restaurant Siófok bemutatkozása

A családi üzemeltetésű Diana Étterem több mint 25 éves múlttal büszkélkedik. Az étterem híres házias ízeiről és finom vadételeiről. A Balatontól 100 m-re található étterem a kisgyermekes családok körében is népszerű, játszótér és egy játszószoba is tartozik hozzá.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Diana Restaurant Siófok vélemények

Kiváló 2015. május 14.családjával járt itt
Siófokon az egyik legjobb étterem, mindenkinek ajánlom! Kedves személyzet, kiváló választék. Aki Siófokon jár, ne hagyja ki !
Kedvencünk a hal és a vad, melynek elkészítése osztályon felüli ! Köszönet a tulajdonosoknak és a konyhafőnöknek! Változatos étlap, mindenki megtalálja a kedvenc ételét biztosan.
Kiváló 2014. december 18.gyerekekkel járt itt
Többször jártam a Diana étteremben ezen a nyáron, és szeptemberben. Sok étteremben megfordultam, de ilyennel még nem találkoztam! Hangulatos, tiszta. A személyzet fantasztikus: kedvesek, mosolygósak, figyelmesek. Nem olcsó ugyan, de változatos az ételkínálat-és nagyon finom- és az adag is bőséges. Isteni a palacsintájuk!
Diana Restaurant válasza
Kedves Ida!
Nagy nehézségek árán megtaláltam az emailt az ön értékeléséről. Köszönjük szépen a kedves szavakat! Igyekszünk a jövőben is ugyanezt a színvonalat tartani,még inkább hozzátenni. Remélem az elkövetkező években is vendégül láthatjuk önt és kedves családját.
A Diana Étterem összes dolgozója nevében Boldog Új Évet kívánunk!
2015. január 5., Varga Beáta, üzletvezető
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Kedves, mosolygos szemelyzet, finom etelek, tiszta, kulturalt, gyerekbarat kornyezet var mindenkit!!!
Kiváló 2014. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Családommal próbáltuk ki az éttermet. Mindenki megtalálta a számára kedvező fogást. Ami a legfontosabb, hogy a család minden tagjának ízlettek a fogások. ( a kedvenceik a tatár beefsteak, steak, túrós csusza, avokádó krém, lazac, palacsinta, ököruszály leves. ) Változatos az étlap, széles a borkínálat. Családias a hangulat. Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Ajánlom mindenkinek aki Siófokon jár. Családias étterem, barátságos hangulat. Nagy fedett gyerek játszó szobával: rengeteg játékkal, csúzdával, házikóval. Változatos étlap ( aki szereti annak ajánlom a vad ételeket, avokádó krémet, halat, leveseket. ). Széles borkínálat. ( a mi kedvencünk Thummerer Tréfli).
2016. augusztus 23.a párjával járt itt
A kiszolgálással és a tisztasággal teljesen meg voltunk elégedve. Az ár/érték aránnyal nem teljesen. 2. 900 Ft-ért (köret nélkül) kicsivel több húst vártam mint 12-15 dkg. Ha már így hirdetik az étlapon is: "Kacsamell roséra sütve narancsos meggymártássa" és kifejezetten rose-ra kérem, akkor nem medium-ként kellene kihozni.
Diana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/ital
2016. július 27.a párjával járt itt
Kicsit gyanús volt, hogy már egy kilométerről ki van táblázva a hely, sokáig nem is mertük tesztelni, de az itt olvasottak alapján gondoltuk teszünk egy próbát.
Nem csalódtunk.
Csak apró hibákat tudnék említeni: Az ételre kicsit sokat kell várni, nem nagyon van karaktere a fogásnak (gyenge fűszerezés), és kicsit drága a hely.
De tényleg minden passzol, a hely az étel, a kiszolgálás, mind korrekt.
Átlagos 2016. július 26.gyerekekkel járt itt
Az ittjartam. hu ajánlásai alapján kerestük fel a helyet. A családi vacsora során az ételek ugyan finomak voltak, de az ízük, elkészítésük is átlagos volt, nem okoztak gasztronómiai élményt. A hely kialakítása kellemes és hangulatos, a játszószoba pedig nagyon jó ötlet és kellően leköti a gyerekeket. A felszolgálás nagyon kedves és odafigyelnek a vendégekre.
Diana Restaurant válasza
Kedves Értékelőnk!

Kicsit kérdőn állok az Ön által leírtak előtt,mivel mi soha nem hirdettük magunkat gourmet étteremként.A leírásunkban is szerepel,hogy hagyományos,magyaros ételeink vannak hal- és vadételekkel kiegészítve.Sajnáljuk ha Önnek ez az ízélmény kevés volt!
2016. augusztus 2., Varga Beáta, üzletvezető
Diana Restaurant Siófok a térképen
8600 SiófokSzent László u. 41-43.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-V
nemzetközi, vegetáriánus
grill ételek
Zene
Gépzene: blues, dance, diszkó, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
Dreher, Cseh sörök
Wellness Hotel Szindbád