Mala Garden Étterem Siófok

4,6
a 99 siófoki étterem közül
étterem, bisztró, bár, szálláshely étterme
Mala Garden Étterem Siófok
Mala Garden Étterem SiófokMala Garden Étterem Siófok
Mala Garden Étterem SiófokMala Garden Étterem Siófok

Mala Garden Étterem Siófok bemutatkozása

A Mala Garden étterem és hotel közvetlen a Balaton partján, Siófok legfrekventáltabb részén az Aranyparton fekszik.
Egész évben várjuk a vendégeket, reggelivel, ebéddel vacsorával és finom borokkal és kávékülönlegességekkel.
Szívesen szervezünk rendezvényeket, családi partikat és születésnapokat is, de volt már nálunk esküvő és céges exkluzív termékbemutató is.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Mala Garden Étterem Siófok vélemények

Kiváló 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
Kiváló hely! A felszolgálók fiatalok, ám rendkívül figyelmesek és udvariasak. A gazdag kínálatból aligha tudtunk választani (azért mert annyi mindenre kíváncsiak voltunk). Az ételek tálalása is igazán tetszetős volt, az ízük pedig egyszerűen fenséges. Köszönöm az élményt, amint ismét lehetőségünk lesz ellátogatunk az étterembe!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Egy hirtelen manőver vitt minket a Mala Garden-be az évfordulónk alkalmából. Nem terveztünk Siófokra menni, se étterembe, de olvastunk róla az interneten és beindult az újratervezés. Az étterem közvetlenül a Balaton partján épült, kicsit kijjebb esik Siófok fő sétányán, gyönyörű kilátással a tóra.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 26.gyerekekkel járt itt
Az étterem gyönyörű és csodálatos kilátás van a Balatonra. Külön kiemelném a játszósarkot a gyerekeknek. A pincérünk nagyon kedves és figyelmes volt. A rendelt ételek finomak voltak, frissek és a tálalásuk nagyon igényes volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 8.a párjával járt itt
Csak a kiszolgálást tudom dicsérni,megyünk vissza valamikor enni is,mert teljesen beleszerettem a hely hangulatába,a pincérek stílusába,a cukrász pult kínálatába,a Balaton part közelségébe és láttam a saját stéget a szálló vendégeknek! Egyszóval jövök. . . (és ez nem fenyegetés egy kollégától,hanem tisztelettel teli várakozás. . )
Kiváló 2014. május 20.gyerekekkel járt itt
Budapesten élünk, Fonyódon nyaralunk és sokszor eszünk a Mala Gardenben, pedig Siófokot nem igazán szeretem. Többször tettünk már komolyabb kitérőt is az étterem kedvéért. Mindenki megtalálja a neki való ételt, a thai ízektől a magyaros ételekig. Nagyon szeretik a gyerekek is a helyet, hiszen a legjobb gyereksarok van itt, amit valaha láttam étteremben.
Kiváló 2014. április 26.családjával járt itt
Budapesten lakunk, Balatonon van nyaralónk. Gondolom, ezzel nem vagyunk egyedül. A Mala Garden egy olyan hely, hogy sokszor külön csak az étterem miatt megyünk le Siófokra. Nemcsak a hely hangulata különleges, de az ételek is elsőrangúak. A kiszolgálás fiatalos, kedves, közvetlen, de nem tolakodó.
Kiváló 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Én már többször jártam itt. Nagyon hangulatos (főleg este) étterem és szálloda. Udvarias kiszolgálással,igényes belsőépítészettel,bútorokkal,remek borválasztékkal.
Az ételek inkább ázsiai jellegüek,amiket kifejezetten jól főznek.
Számomra csak egyedül a desszertek lógnak ki a sorból. Azok is rendkívűl izlésesen vannak tálalva,de nem annyira finomak.
Mala Garden Étterem Siófok - Étel/italMala Garden Étterem Siófok - Étel/italMala Garden Étterem Siófok - Étel/italMala Garden Étterem Siófok - Étel/italMala Garden Étterem Siófok - Étel/italMala Garden Étterem Siófok - Étel/ital
Mala Garden Étterem Siófok a térképen
8600 SiófokPetőfi sétány 15/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, mediterrán