Mustafa Gyros Siófok

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Mustafa Gyros Siófok vélemények

Kiváló 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Siófokra mentünk 4 napra kisgyermekkel és meglátogattuk a már hallomásból dícsért helyet. Tényleg nem is volt csalódás a hely de főleg az ételek nagyon jól voltak elkészítve. Pizza is jó volt de a gyros(XXL gyrost ajánlom ha tényleg éhes vagy) is - ami a fő profiljuk - finom volt.
Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó étterem. Kiváó kiszolgállás és az árak nincsenek elszállva ehhez képest az ételek tényleg nem csak finomak hanem mennyiségileg is megfelelő volt.
Kiváló 2018. augusztus 6.családjával járt itt
Családdal látogatunk el a Mustafához mi is ajánlásra választottuk ,nem csalódtunk , jót kaptunk jó áron megfelelő mennyiséget . Nagyon tetszett hosszú szívószállal a limonádé kostólgatása , iszogatása , látványos,rájöttem nem szabad hajlítani csak gyengén . . . 8 ember étkezett asztalunknál, de mindenki elégedetten távozott .
Ha Siófokon járunk ismét betérünk .
Átlagos 2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Kemencés gyrost vásároltunk a Mustafánál, a pultnál. A hosszú, kígyózó sor arra engedett következtetni, hogy a hely népszerű, s valóban finom ebédre számíthatunk. A kiszolgálás gyors volt ugyan, de a minőség rovására ment. A gyros hús fele nyers volt. Az étel nyomokban tartalmazott salátát. Egyedül a pitával nem volt probléma.
Kiváló 2018. július 2.a párjával járt itt
Kipróbáltunk néhány helyet Siófokon és Tihanyban is, illetve volt egy csomó ahonnan már az árak láttán kifordultunk. Sajnos csak az utolsó pár napban vettük rá magunkat hogy megkóstoljunk egy-két fogást a Mustafában és nagyon elégedettek voltunk mind a mennyiséggel, mind a minőséggel és az árakkal is.
Kiváló 2018. április 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hely, udvarias kiszolgálás, finom ételek. Nagy a forgalom, de ezt nem csodálom. Mindenkinek szívből ajánlom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 18.a párjával járt itt
Az Aranyparton való sétálgatáskor tévedtünk be ide párommal,és szerencsére jól döntöttünk. Gyrost rendeltünk. A mérete és íze tökéletesen megfelelt mindkettőnknek. A rendelés felvétele és a kiszolgálás is gördülékenyen és gyorsan ment. Nem utolsó sorban a fizetéssel sem volt semmilyen probléma, árban abszolút reális. Másoknak is nyugodt szívvel ajánlom.
Mustafa Gyros válasza
Köszönjük szépen.
2018. február 20., Mustafa Gyros, tulajdonos
Kiváló 2017. augusztus 24.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak és a mennyiség is elegendő. A kiszolgálás is gyors és az alkalmazottak is kedvesek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Ismét finomakat ettünk és maximális figyelemben volt részünk. Most sem csalódtunk,a Mustafában egyformán fontos az ételek minősége és a pontos, figyelmes, gyors kiszolgálás. Bármit választunk az étlapról, egyformán finom és igényesen feltálalt az étel. Igényes, ízlésesen berendezett és tiszta az étterem. Ár-érték arányban is nagyon rendben van. Újra visszatérünk!
Mustafa Gyros Siófok - BelsőMustafa Gyros Siófok - Egyéb
Kiváló 2017. július 23.barátokkal járt itt
Barátainkkal jártunk itt egy hajókirándás kapcsán. Mivel egy kalóz hajóra vittük el gyermekeinket ott kaptunk ide szóló kupont! Gondoltuk a hajó indulásáig kipróbáljuk. Ez a Petőfi sétányon található gyors étterem az útcára néz. Hozzá tartozik belső tér is. A nagy sor ellenére hamar sorra jutottunk.