Mustafa Gyros Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Mustafa Gyros Siófok vélemények

2016. május 17.barátokkal járt itt
Egy spontán ötlet volt,hogy leugorjunk a Balatonra és ennél az étteremnél döntöttünk az ebédünk elfogyasztásához. A felszolgáló hölgy hamarosan hozta az étlapot! Én egy hawaii pizzát kértem,amire elég sokat kellett várnom és a minősége sem volt olyan amire vártam,mert már ajánlották nekem ismerőseim. Ez kissé csalódás volt,de pl.
Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
Nyaralásunkat töltöttük Siófokon Párommal. Mivel inkább séta közben haraptunk volna valamit és amúgy is zsúfolt volt a hely a sok vendégtől, így csak elvitelre kértünk két kemencés gyrost. Nem vártunk nagy durranást tőle, árban is korrekt volt, de azért a neve alapján kíváncsiak voltunk mi a különbség a sima és a kemencés gyros között.
Kiváló 2016. május 6.barátokkal járt itt
Szokásos nyári Siófoki kiruccanásomra mentem, most épp 2 barátommal. 1-2 éve is ettem már ott Pizzát a barátaimmal és az is elég finomra sikerült, ekkor viszont barátnőm ajánlotta, hogy itt a legjobb a gyros,mert épp azt szerettünk volna enni. .
Gyenge 2016. április 18.a párjával járt itt
Több ismerősöm is ajánlotta a helyet, mennyire finomak az ételek és árban is nagyon kedvező. A szezon elején jártunk itt, de már most sokan voltak az "étteremben". Leültünk, vártuk, hogy valaki hozzon legalább egy étlapot. A pincérek között teljes káosz uralkodott, akkor tanították be őket vagy nem tudom, de csak toporogtak céltalanul a vendégek között, ki mit is rendelt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2016. február 1.gyerekekkel járt itt
Ősszel tértünk be ide, mivel közel s távol ez volt az egyetlen nyitva tartó hely. Az ételek korrektek voltak, az árak némileg túlzóak. Nagyon sok vendék volt s mindössze egyetlen pincér. Szegény, alig győzött mindenkitől elnézést kérni a várakozásért. Ott játunkkor a [moerálva - a szerk.
Szörnyű 2015. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
2014 nyarán szerettünk volna itt vacsorázni. Nagyon sokan voltak, jó volt az illat is , oda csábított bennünket. Végre lett szabad asztal, leültünk. Aztán csak vártunk vártunk, de nem jött felénk senki.
Eltelt már legalább fél óra, még mindig nem szólt hozzánk senki, mivel volt más programunk is aznap estére, így úgy döntöttünk, hogy nem várunk tovább és valahol máshol vacsorázunk. Nagyon sajnáltuk, de ez nem vendéglátás. . . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
Szörnyű 2015. augusztus 16.a párjával járt itt
Ismerőseim ajánlották az éttermet, korrekt árai és finom ételei miatt. Az ételek árai valóban teljesen korrektek. Sajnos addig már nem jutottunk, hogy megkóstoljuk. A hely tele volt, várni kellett az asztalra. Ahogy felszabadult, leültünk, egy kedves kisegítő lány közben leszedte, letakarította az asztalt.
Kiváló 2015. június 29.a párjával járt itt
Gyors, udvarias kiszolgálás. Kiváló ételek, nagyon jó ár-érték arány. Verhetetlen a gyros. Két napot töltöttünk Siófokon, mindkétszer itt ebédeltünk. Minden korosztálynak nnyugodt szívvel ajánlom. Fiatal felszolgáló csapat, kiemelkedő udvariasság. A gyros mellett többféle étel,pizza vagy akár gulyásleves is választható. Az XXL gyros csak edzetteknek.