Mustafa Gyros Siófok

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Mustafa Gyros Siófok vélemények

Kiváló 2017. június 23.családjával járt itt
Minden évben visszajárunk és eddig nem csalódtunk. Ez az a hely, ahol a tányérom jobban néz ki, mint a fotó az étlapon. Jövünk jövőre is. Köszönjük.
Mustafa Gyros Siófok - Egyéb
Kiváló 2017. június 15.családjával járt itt
Köszönjük szépen a Mustafa személyzetének , hogy figyelmesek és segítőkészek voltak a nejem születésnapján, tárolták és felszolgálták a tortánkat, sőt még szülinapi zenét is kaptunk! Mégegyszer köszönjük! ! ! ! Ajánlom mindenkinek aki a városban jár, az étel, a személyzet, és a hely is kiváló, sőt az ár is megfizethető!
Mustafa Gyros Siófok - EgyébMustafa Gyros Siófok - EgyébMustafa Gyros Siófok - EgyébMustafa Gyros Siófok - EgyébMustafa Gyros Siófok - EgyébMustafa Gyros Siófok - EgyébMustafa Gyros Siófok - EgyébMustafa Gyros Siófok - EgyébMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/ital
Kiváló 2017. április 22.barátokkal járt itt
10 fővel érkezve az étterembe rövid szöszi pincérnő fogadott,majd ültetett bennünket. Megvárta ,hogy kényelembe helyezzük magunkat,az étlapok kiosztása után nem türelmetlenkedett,hogy az ital rendelésünket felvegye. Amikor az asztalunkhoz lépett kedvesen türelmesen tájékoztatott bennünket mindenről amiről csak kérdeztük.
Szörnyű 2016. szeptember 2.a párjával járt itt
Nekünk sajnos nem jött be ez a hely másodszorra. Az első alkalomnál meg voltunk elégedve az étellel és a kiszolgálással is. A második alkalom olyan "élményt" szereztünk, hogy ezután messziről elkerüljük ezt a helyet. A férjem gyrosa ízetlen, fűszerezetlen volt. Közöltem a pincérrel, hogy nem eszem meg a szárnyas húst, így baconnel és sajttal töltött sertéskarajt kértem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 19.családjával járt itt
Igazi törökös hangulat és törökös ízek a Siófoki riviérán. A kikötőhöz vezető sétányon már messziről villog a felirat: Mustafa. Nem győzik gyártani a gyrost annyira népszerű, majdnem hogy fullon van. Kemencében sütik hozzá a gyrost, szép nagy adag lesz a végén belőle, mert teletömik mindenféle finomsággal, aztán beleteszik egy helyes kis mustafás dobozba és már falhatod is.
Kiváló 2016. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Nem célirányosan kerestük az éttermet. 11 óra körül még nem volt tömeg itt. Meglepetésünkre isteni kemencés gyrost fogyasztottunk itt. Vegyesen is kaptunk gyrost: borjú és csirkés husival. Később megnéztük a neten és csodálkoztunk, hogy milyen "ismert" "népszerű" helyen fogyasztottunk. Ár érték arányban kiváló a hely.
Átlagos 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
A hely elég nagy területen helyezkedik el, több részből áll. Előbbiek következtében a forgalma elég nagy - minden napszakban -. A felszolgálók zöme udvarias, de természetesen akad egy-két kivétel is. Az adagok korrektek, az árak teljesen elfogadhatóak.
Kiváló 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
Eddig kétszer ettünk itt, és mindkétszer meg voltunk elégedve. A kemencés gyrosnak nincsen párja, a házi készítésű pita pedig sokat dob rajta. Az adag nagy, és ízletesen van elkészítve. A kiszolgálás gyors. A hely tiszta, a személyzet kedves, segítőkész, a sétálóutcán könnyen észrevehető, a jó illat becsábít.
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Nagy és finom adagok. A gyros isteni,a kiszolgálás is profi, kedvencem egy öreg bácsi, akit már nagyon megviseltek az évek,de olyan udvariassággal szolgált ki minket, hogy én még a koszos terítéket is összeszedtem volna helyette. Egyébként a turistát elbűvöli maga a környezet is, igazi Balatoni hangulat. :)
Kiváló 2016. június 1.barátokkal járt itt
Tavaly nyaralásunk alkalmával mondtam a barátaimnak, hogy én erről a helyről milyen jókat hallottam, együnk mindenképpen itt. Én a Kemencés gyrost szerettem volna kipróbálni, párom a pizzát, ismerőseink pedig a gyros-tálat. A fiatal pincér fiú roppant jófej volt, hamar felvette a rendelésünket és aránylag gyorsan meg is kaptuk az ételeket.
Mustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/ital