CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
59.800 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness kalandok (min. 2 éj)
Őszi wellness kalandok
09.01-12.22.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Gyenge 2018. október 5.a párjával járt itt
Zuhanyzós szobát kértem, kádasat kaptam, amit csak a mozgássérülteknek kialakított szobára tudtak cserélni. /Nem volt más zuhanyzós/ A mozgássérült szobában mind a három éjszaka összecsipkedett valami, ami bedagadt, fájt. Egy pókot kiirtottam, de a helyzet utána is változatlan maradt. A személyzetnek szóltunk, valamit csináltak, de nem volt eredménye.
Gyenge 2018. január 14.a párjával járt itt
Elkövettem egy hibát,nem olvastam véleményt előzetesen a hotelről,pedig szoktam,de annyira olcsó volt,meg teljes panzió és 4*,hogy nem gondoltam rosszra. . . Többször voltam már 4*-os hotelben,de ez messze van tőle,talán 2*-t ha megér. Először az ágynemű hibáival szembesültünk: párna huzat szakadt,foltos,az ágy matracai kifeküdtek,cserére szorul.
Gyenge 2017. december 10.a párjával járt itt
Interneten találtunk ezt a szálláshelyet, és a leírás alapján és a fotókat megnézve arra a döntésre jutottunk, hogy ár-érték arányban megéri foglalni náluk egy wellnesst! Külső lakosztályt kaptunk, ami önmagában szép volt, csak az ablaki ami a főépülettel szembe nézett, teljes beláthatóságot nyújtott a fürdőszobába és az előtérbe is (csak az nem nézhette végig egy fürdőszobai bent tartózkodást, aki nem volt rá kíváncsi!
Gyenge 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Évek óta járok a CE Plaza Hotelbe nyaralni, a tavalyi évben nem oda mentünk, és sajnos azt kellett tapasztalnom, hogy a színvonal eléggé megváltozott. A recepciósok kedvesek és segítőkészek voltak, a játszóháznál a bárnál is a felszolgáló hölgy, kedves és mosolygós volt, ezt viszont nem lehet elmondani az étteremben lévő személyzetre.
Gyenge 2017. június 14.a párjával járt itt
A szálloda óriási csalódás volt számunkra, még 3 csillagot sem adnék, nemhogy 4 csillagot. Parkolás nem megoldott. Porta szolgálat nem tájékozott. Szoba megtalálása egy labirintus játékkal egyenlő, két külön lift egymástól igen távol, csomagokkal nem vicces. Folyosó, lift,szoba koszos, kopott. Fürdőszobában nincsen szárító.
Gyenge 2017. március 16.a párjával járt itt
SzVuki által leírt értékeléssel 100 %-ban egyetértek! A szálloda által nyújtott szolgáltatások tényleg nem érik el egy 4*-os hotel minőségét! ! ! Az ágy matraca annyira kifeküdt és puha volt, hogy az első reggelre garantáltan előjött a hátfájás! , arról pedig már nem ejtek sok szót, mennyire nyikorgott minden mozdulatnál.
Gyenge 2017. március 11.a párjával járt itt
Azzal szeretném kezdeni, hogy egyáltalán nem tartozunk azok közé a párok közé, akik minden kis semmiségbe belekötnek, DE úgy gondolom, amit mi itt tapasztaltunk, bőven nem éri el egy 4*-os szálloda színvonalát. Születésnapom alkalmából választottuk a CE Plaza Hotelt.
Gyenge 2017. február 2.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves volt, de a többivel nem voltunk megelégedve. A hotel szép, de kész labirintus, alig találtuk meg a szobánkat. A folyosón hideg volt, fáztunk. Azt mondták fürdőköpenyt biztosítanak, nem vittünk, de a gyerekeknek nem volt, ami meg volt, mindegyik el volt szakadva valahol.
Gyenge 2016. szeptember 27.a párjával járt itt
Hét közepén értünk a szállodába. Még ennyire kellemetlenül sehol nem éreztem magam. A szobát alig találtuk meg, mert az egész egy labirintus volt. Néha a takarítók navigáltak bennünket. Maga a szálloda szép. Az ágyak szörnyen kényelmetlen volt. Párommal voltunk ott, csak megmozdulni nem volt szabad az ágyon, mert a matrac szétcsúszott és a priccsen találtuk magunkat.
Gyenge 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
A hét elején voltunk 3 napot. Nagyon negatív élményekkel távoztunk. Érkezéskor a recepción a Hölgyek a másnaposságukról társalogtak. Nincs az állapottal gond, csak nem egy 4x-os szálloda recepciójához méltó. Az élménymedence vize hideg (és nem csak nekünk), a jakuzzinál mint egy atomreaktor dübörgött valami gép, és huzat jött a fejünkre.
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád