CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények (min. 2 éj)
Őszi wellness élmények
79.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Karácsony és ünnepek között (min. 2 éj)
Karácsony és ünnepek között
115.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Tök-jó-party - őszi szünet és halloween (min. 2 éj)
Tök-jó-party - őszi szünet és halloween
119.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness kalandok (min. 2 éj)
Őszi wellness kalandok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Mikulásváró családi wellness hétvége (min. 2 éj)
Mikulásváró családi wellness hétvége
131.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi hétköznapi wellness kalandok (1 éjtől)
Őszi hétköznapi wellness kalandok (1 éjtől)
37.450 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Wellness vasárnap (1 éjszaka)
Wellness vasárnap (1 éjszaka)
34.900 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Hotel Kapitány Sümeg
107.640 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2013. november 21.gyerekekkel járt itt
A szálloda tetszett,több medencét el tudnánk képzelni,hiányoltuk a kimondottan melegvízes medencét. a jakuzziba nem folyamatos a pezsgés. a sószoba a leirásokon szerepelt,de nem található a szállodában :( . irják,hogy van köntös,de azt is odakéne írni,hogy csak a felnötteknek,gyerekeknek nincs ! Nagyon jól éreztük magunkat . köszönjük ezt a pár napot !
Átlagos 2013. november 20.a párjával járt itt
Tulajdonképp jól éreztük magunkat de volt egy pár zavaró tényező :
elsősorban a wellnes részleg koszos volt a gözkabin nem működött. A kaja jó volt de a hozzá felszolgált kimérös öditő vacak reggelinél is. Vacsoránál sokaknak várni kellett a helyre pedig volt még egy része az étteremnek de nem nyitották meg, a tv nézhetetlen.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Korrekt felvilágosítás érkezéskor. Félpanzió kifogástalan volt, jók a szakácsok. Az ágybetét nagyon kényelmetlen, állandóan szétcsúszott. ( Nászútra nem ajánlanám ) Miért nincs kispárna ? Nem mindenki tud nagypárnán aludni, én például nem. A szobában nem volt szekrény, ezért a 3 nap 2 éjszakát bőröndből való öltözködéssel oldottuk meg.
2013. november 20.családjával járt itt
Nekünk tetszet,rossz élményünk nem volt. Teltház vol a vacsoránál lehetne nagyobb étkező.
Ètelek finomak, volt választék. Gyerekeknek a játszoszoba remek :-) az ugràlòvár egy kiràly öttlet :-D Wellnes részlegen lehetne gyerek pancsolò. Parkolási lehetőség jobb lehetne. Személyzet rendes,barátságosak voltak gyerek szeretők ami nagyon jò.
CE Plaza Hotel Siófok - Szórakozás/SportCE Plaza Hotel Siófok - Szórakozás/Sport
2013. november 20.a párjával járt itt
A szálloda szobái nagyon kényelmesek és tágasak, jó a hőfokszabályzás, a hangszigeteléssel volt probléma, főleg ha hangosabb a megszokottnál a szomszéd. Nem egy forgalmas utcában található a szálló, de azért a forgalom zaja behallatszik a szobába. A wellness részleg nem túl nagy, viszont jó elosztású és rengeteg élményelem található benne.
2013. november 20.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése megfelelő, bár a parkolóhelyek száma kevés, a mélygarázs is zsúfolt. Az alkalmazottak kedvesek segítőkészek. A wellnes részleg viszonylag jó, csak a nyitvatartással volt gond, este 8-ig vannak nyitva, mivel mi novemberben, hideg időben voltunk, így jól esett volna még 8 óra után fürödni, esetleg szaunázni.
Átlagos 2013. november 19. járt itt
2 éjszaka . . . Az igaz, hogy kedvezményesen foglaltam, de nem voltam megelégedve a szálloda színvonalával! 1. , A két ágy szétcsúszott! ! ! . . . még azután is, hogy plusz "alátét" lett az ágy és a matrac közé téve és igencsak kényelmetlenek. 2. , A fürdőszoba tisztaságával is voltak kivetnivalók. 3.
Átlagos 2013. november 18.barátokkal járt itt
A parkolás katasztrófa. A személyzet kedves és segítőkész. A szobák jók, bár a falakon elnyomott szúnyog kissé meglepő látványt nyújtott. Az étteremben én személy szerint nagyobb tisztaságot várnék, a padlószőnyeg gusztustalan. Olyan, mintha az egész háznak nem lenne gazdája.
Átlagos 2013. november 18.a párjával járt itt
Tisztelt Hotel! Az érkezést és a bejelentkezést követően olyan szobába helyeztek el minket, amely két fő részére elég kicsi volt illetve a ruháknak sem volt elég helye. A ruhásszekrényről nekem teljesen más fogalmam volt, de azt ruhésszekrénynek nevezni amikor 8 db. fogast kap két ember négy napra illetve két fiókot, nos én ezt nem nevezném szekrénynek.
Gyenge 2013. november 17.a párjával járt itt
Értékelésünk más szállodákban szerzett tapasztalatok alapján történt. A GPS szerint nem létező szálloda, ráadásul semmilyen tábla nem segít odatalálni, pedig Siófok tele volt más szállodák útbaigazító tábláival! A parkolás szörnyű, a parkolóház rosszul kialakított és kevés autót tud fogadni, a füves területeke kellett megállni!
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Ceglédfürdő Apartmanpark és Kemping