Hotel Aranypart Siófok

Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Hotel Aranypart Siófok vélemények

Kiváló 2013. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Siófoki nyaralás! Nagyon tetszett minden elégedettek voltunk az étkezéssel, szállással kiszolgálással szóval mindennel, csak nagyon messze van a vasúttól és nem volt leírva sehol hogy busszal is megközelíthető. Nagyon pozitív volt számomra, hogy kerékpárt lehetett kölcsönözni. Szeretnék visszamenni oda, mindenkinek nagyon ajánlom! !
Kiváló 2013. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Az itt eltöltött 1 hetünk igazán a tényleges pihenésünket szolgálta. Nagyon finomak és választékosak voltak az ételek. A szobánk tiszta és kényelmes volt. Tetszett a szálloda azon szolgáltatása, hogy lehet térítés mentesen bérelni kerékpárt és így a közelben lévő látványosságokat kis sportolással is fel lehet keresni.
Kiváló 2013. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
A Hotel Aranypartban eltőltött 3 nap igazán kellemes volt számunkra. A személyzet segítőkész kedves volt minden nap takarították a szobákat. A legjobban az ételek tetszettek bőséges svédasztalos reggeli,ebéd,és vacsora volt. A szobából gyönyörű volt a kilátás a partra. A szobák légkondival felszereltek,hütő tv van a szobákban szép tiszta az egész szálloda.
Hotel Aranypart Siófok - EgyébHotel Aranypart Siófok - Külső képHotel Aranypart Siófok - Egyéb
2013. december 27.a párjával járt itt
Szeptember végén töltöttünk itt egy feledhetetlen hetet a párommal. A szálloda retró hangulatú, a személyzet kitűnő! Az egész szálloda színvonalát a kiszolgáló személyzet emelte. A szobánk hagyott némi kivetni valót maga után: hideg volt, foltos és kopott volt a szőnyeg, át hallottam a szomszéd horkolását nagyjából, mintha egy csepeli panel épületben vettünk volna ki egy szobát.
Hotel Aranypart Siófok - VendéglátásHotel Aranypart Siófok - EgyébHotel Aranypart Siófok - Külső kép
Kiváló 2014. július 1.családjával járt itt
Immár harmadszorra töltöttünk ott 5 illetve 4 éjszakát gyermekeimmel. Mindhárom alkalommal az Erzsébet programon keresztül nyaraltunk itt. Mi csodálatosan éreztük magunkat. A standard szobák is nagyon kényelmesek voltak. Az éttermi szolgáltatás pedig első osztályú volt,bőséges volt a választék és minden nagyon finom is volt. Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2014. március 11.családjával járt itt
Szabóné Budai Ilona Eszter vagyok, és tavaly decemberben jártam a szállodában minden igényt kielégit, nagyon kedves türelmes segitőkész a személyzet, kitünőek az ételek, kedves a kiszolgálás minden szállodai dolgozónak csak dicséret jár. Mindenkinek szivesen ajánlom, gyerekekkel is kitünő.
Kiváló 2013. augusztus 11.a párjával járt itt
A Hotel Aranypartban eltöltött hét igazi kikapcsolódást nyújtott számunkra. A szobák kényelmesek, a személyzet udvarias és segitőkész volt. Naponta takaritották a szobákat. A szobánkból gyönyörű volt a kilátás a Balatonra. A hotelben volt fitnesszterem, szauna, fény és aromaterápia. És ami a legjobban tetszett: az ételek!
2013. július 1.a párjával járt itt
Ami hiányosságot tapasztaltunk: Nem kaptunk előre tájékoztatást a vonattal történő megközelítésről,nagyon hosszú volt az út gyalog,nem tudtuk,hogy jár busz a szálloda felé,csomaggal elég hosszú volt az út 70 éves embereknek. A szállodára nem az Erzsébet szálloda volt kiírva,-csak kis táblán-,hanem Aranypart ez nem volt a tájékoztatóban.
Kiváló 2013. június 27.a párjával járt itt
6 nap 5 éjszakát töltöttünk el a személyzet végig kedves segítőkész volt, naponta takarítanak, a szoba tiszta, hűtővel, légkondival felszerelt, wc, fürdő, tiszta. Az étkezés 5 csillag! ! Svédasztalos nagyon is választékos (fogyókúra felejtős), szerintem mindenki megtalálja a saját ízlésének valót.
Hotel Aranypart Siófok - Külső kép
2013. május 20.gyerekekkel járt itt
Meg voltunk elégedve a szállással, teljes ellátást kaptunk a három napban, reggelit - ebédet - vacsorát biztosítottak. Ez első osztályú volt, fogyókúrát el lehetett felejteni :) Akár a három napot el lehetett volna tölteni a négy fal között, hiszen különböző gyerekprogramokat vezettek az animátorok. Mi meg voltunk elégedve mindennel, szívesen visszamennénk még!