Hotel Aranypart Siófok

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Hotel Aranypart Siófok vélemények

Kiváló 2016. június 26.családjával járt itt
2016. június 23. jártunk itt a családommal. Nagyon kedves a
személyzet. Mosolygosak,fiatalok. A szalloda A épületeben voltunk elhelyezve. Klímás kényelmes szobák. Bőséges ételek. Tágas étterem. A partra lemehettünk egy törülközővel. A szálloda melletti parkolóban korlátozott számban lehet parkolni.
Kiváló 2015. február 22.gyerekekkel járt itt
Üdvözlöm önöket!
Mi tavaly nyáron a nagy családos Erzsébet program keretébe nyaraltunk ,maximálisan elégedettek voltunk ,remélem az idén is sikerül oda vissza mennünk :) ! Kedves ,megértő segítőkész emberek fogadtak minket ,az étterem valami fantasztikus ellátással rendelkezett, csak jót tudok mondani :) !
Hotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - Szórakozás/SportHotel Aranypart Siófok - Külső képHotel Aranypart Siófok - Belső
Kiváló 2014. augusztus 21.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Királyi ételekben és kiszolgálásban volt részünk. A személyzet nagyon kedves a recepcióstól a takarítókig. Külön köszönet a felszolgálóknak a türelmükért, kedvességükért, odaadásukért. A szakácsok pedig fejedelmi ételeket készítettek, és mindig minden friss volt.
Kiváló 2014. július 1.családjával járt itt
Immár harmadszorra töltöttünk ott 5 illetve 4 éjszakát gyermekeimmel. Mindhárom alkalommal az Erzsébet programon keresztül nyaraltunk itt. Mi csodálatosan éreztük magunkat. A standard szobák is nagyon kényelmesek voltak. Az éttermi szolgáltatás pedig első osztályú volt,bőséges volt a választék és minden nagyon finom is volt. Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
Egy olyan hely, ahol szívesen nyaralnék minden évben. A személyzet minden tagja, akikkel találkoztam ötöst érdemel. Kedvesek, segítőkészek a recepción éppúgy, mint az étteremben. Klassz a szauna, a fény- és illatterápia. A szobákban személyenként polifoam kempingmatrac a napozáshoz nagyon jó ötlet. Tisztaság fogadott mindenhol.
Hotel Aranypart Siófok - EgyébHotel Aranypart Siófok - Külső képHotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - Környék
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Feleségemmel pihentünk a fent nevezett szállodában. Szerintem az első benyomás sokat számít! A recepción jól felkészített,fiatalos csapat lendületessen,kiválóan dolgozik. Az étterem tiszta,az ételek változatossak. A személyzet segítőkész.
Kiváló 2014. május 11.családjával járt itt
Az Erzsébet program keretében jártam a családommal már második alkalommal a szállodában, pár napot tölltöttünk el. Nagyon kedves a személyzet, tisztaság van, az ellátás kiváló volt, nem utolsó sorban a dolgozók akik kiszolgáltak bennünket maximális volt a munkájuk. Mindenkinek ajánlom, mert családbarát, a gyermekek is nagyon jól érzik magukat, hisz van billiárd stb.
Hotel Aranypart Siófok - Szobák
Kiváló 2014. március 11.családjával járt itt
Szabóné Budai Ilona Eszter vagyok, és tavaly decemberben jártam a szállodában minden igényt kielégit, nagyon kedves türelmes segitőkész a személyzet, kitünőek az ételek, kedves a kiszolgálás minden szállodai dolgozónak csak dicséret jár. Mindenkinek szivesen ajánlom, gyerekekkel is kitünő.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Nagyon jó volta szállás, bőséges étkezés, a dolgozók munkájával is elégedettek voltunk, egyedül a hotelon belüli programok nem voltak megfelelőek. A szolgáltatások tetszettek, mint a kondi, png-pong, fényterápia,szauna, Jó lenne egy uszoda a közelben, mondjuk a szomszéd hotelben. A városban zajló eseményekről lehetne tájékoztatni a vendégeket.
Kiváló 2013. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Siófoki nyaralás! Nagyon tetszett minden elégedettek voltunk az étkezéssel, szállással kiszolgálással szóval mindennel, csak nagyon messze van a vasúttól és nem volt leírva sehol hogy busszal is megközelíthető. Nagyon pozitív volt számomra, hogy kerékpárt lehetett kölcsönözni. Szeretnék visszamenni oda, mindenkinek nagyon ajánlom! !