Hotel Aranypart Siófok

Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Hotel Aranypart Siófok vélemények

Átlagos 2014. november 4.családjával járt itt
Szeptemberben töltöttünk hat napot a hotelben a B épületben. A szoba kb. hatvanas évek stílusa. A takarítás lehetne alaposabb, foltos szőnyeg és kárpit. Mindezt ellensúlyozta s kiszolgálás a személyzet kedvessége és munkája. A szakácsok profik, az ízek isteniek. A városban ilyenkor már szinte semmilyen élet nincs este, tehát aki pihenni szeretne ősszel annak ideális. Ha újra mennék, valószínűleg inkább nyáron.
Átlagos 2014. február 21.kollégákkal járt itt
A hotel nagyon jó helyen van, azonban még sok szoba nincs felújítva, nem kicsit retro a stílus.
A legfelső emeletre alig megy fel a víz, kicsi a nyomás. Hiányoltuk a wellness részleget és a kondi teremben sem lehetett szinte semmit sem használni.
A szobákban kellemes meleg volt.
A konyha és a konyhai kiszolgálás jó és nagyon kedvesek az ott dolgozók.
Lehet, hogy nyáron kedvezőbb, de télen nem mennék oda újra.
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Összességében ár/érték arányban megfelelő. Nem kell tőle túl sokat várni. Kellemes kis hotel, bár a takarításra kicsit jobban is odafigyelhetnének. Összességében nem bántuk meg, hogy ezt a helyet választottuk. Nincs túl messze a központtól és a közelben lehet strandolni is. A reggeli minősége is jó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 6.a párjával járt itt
Még nem jártam a hotelben, de remélem, hogy visszajutok hozzájuk. Az épület nem a legmodernebb építésű, ennek ellenére mindent megtesznek ennek ellensúlyozására. Közvetlenül a Balaton partján van, ami játszótérrel is párosul, ez nagy előny. Programok minden nap vannak. Tetszett, hogy van fényterápia, szauna.
Hotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - Külső képHotel Aranypart Siófok - Környék
2014. június 29.a párjával járt itt
A hotel nem a legmodernebb, de ezt ellensúlyozza, hogy a Balaton partján fekszik, saját strandja van, és a személyzet igazán kedves, szolgálatkész. Kimondottan gyermekbarát játszótérrel, programszervezővel. Ami számomra hátrányos, hogy csak rokkant mopeddel tudok közlekedni, mely a lépcsőhöz szerelt, akadálymentesítésre szolgáló emelő szerkezetre nem fér rá.
Hotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - Környék
2013. december 27.a párjával járt itt
Szeptember végén töltöttünk itt egy feledhetetlen hetet a párommal. A szálloda retró hangulatú, a személyzet kitűnő! Az egész szálloda színvonalát a kiszolgáló személyzet emelte. A szobánk hagyott némi kivetni valót maga után: hideg volt, foltos és kopott volt a szőnyeg, át hallottam a szomszéd horkolását nagyjából, mintha egy csepeli panel épületben vettünk volna ki egy szobát.
Hotel Aranypart Siófok - VendéglátásHotel Aranypart Siófok - EgyébHotel Aranypart Siófok - Külső kép
2013. július 1.a párjával járt itt
Ami hiányosságot tapasztaltunk: Nem kaptunk előre tájékoztatást a vonattal történő megközelítésről,nagyon hosszú volt az út gyalog,nem tudtuk,hogy jár busz a szálloda felé,csomaggal elég hosszú volt az út 70 éves embereknek. A szállodára nem az Erzsébet szálloda volt kiírva,-csak kis táblán-,hanem Aranypart ez nem volt a tájékoztatóban.
2013. május 20.gyerekekkel járt itt
Meg voltunk elégedve a szállással, teljes ellátást kaptunk a három napban, reggelit - ebédet - vacsorát biztosítottak. Ez első osztályú volt, fogyókúrát el lehetett felejteni :) Akár a három napot el lehetett volna tölteni a négy fal között, hiszen különböző gyerekprogramokat vezettek az animátorok. Mi meg voltunk elégedve mindennel, szívesen visszamennénk még!
2013. április 30.a párjával járt itt
A hotel főépülete szép, belül rendezett. A személyzet kedves, segítőkész. Nekünk a kis épületben volt a szállásunk, ott lehetett volna egy kicsit nagyobb a tisztaság. A szobánkban volt kis Tv, és hűtő ez utóbbi pozitív volt, így a nagy melegben az üdítőinket betudtuk hűteni. A reggeli és vacsora finom volt, a felszolgálók türelmesek, kedvesek voltak a vendégekkel.
2013. április 23.a párjával járt itt
Egy csodálatos hétvégét töltöttünk el párommal, annyira tetszett a hely hogy a helyszínen még egy nappal meghosszabítottuk nyaralásunkat. A személyzet nagyon segítőkész volt.
A félpanziós ellátás tökéletes volt (bőséges reggeli és vacsora, nagyon sok féle választékkal).
Klimatizált szobában voltunk, korrekt, megfizethető áron.