Hotel Azúr Siófok ★★★★

A Hotel Azúr legnépszerűbb csomagjai

Hotel Azúr Siófok - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
2025.01.07-ig
Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2025.01.07-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Azúr Siófok vélemények

Gyenge 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Egyre lepukkantabb. Az ételek pocsék minőségűek már már ehetetlen. Én elhiszem, hogy a nem magyar vendégek mindent megesznek, mert nem tudnak mihez viszonyítani, de mi "sajnos"nema moslékhozvagyunk szokva. A szoba tágas viszont nem elég tiszta! Az erkélyen majdnem kitörtem a bokámat, annyi jég volt, gondoltam a téli balatont az erkélyről megnézem, ha már süt a nap.
2015. szeptember 1.a párjával járt itt
A szobánk megfelelő volt, talán véletlen folytán. Kivéve: a büdöset, piszkos kádat,lelógó pipere tükröt, nyikorgó csikorgó szekrény és terasz ajtót, WC papír hiányát,a szemetest sem ürítették négy napig. A magyaros ételek csak nevükben azok: a húsok mézzel, különféle fűszerekkel doppingolva, a legkülönfélébb zöldségekkel töltve, mindezek kotyvalékával nyakon öntve!
Gyenge 2015. augusztus 19.családjával járt itt
Már többször jártunk itt, nagyon jó a hotel elhelyezkedése, a wellness rész szuper. De a hotel színvonala évről- évre romlik! Bejelentkezéskor sokat kellett várni a szobára, 2 órától lehetett volna , de csak 3 órakor vehettük át a kulcsot. A szobánkban büdös volt, a függöny leszakadva, lámpák kiégve, fürdőszobai ventillátor nem működött.
Átlagos 2015. augusztus 10.családjával járt itt
Csöndes, család barát; leginkább ezek a szavak jutnak a helyről eszembe. Az ételek finomak,mármint a vegetáriánusok. Csak volt egy két gond a szobával:mivel a szobánk a folyosó legvégén voltak nem volt elérhető a wifi , a kekszre ami a táskámban volt egy strandolás alatt ráutaztak a hangyák(pedig,a harmadikon laktunk),és a Balatonból is csak egy foszlány látszott .
2014. október 22.kollégákkal járt itt
2014. októberben 2 napos konferencián vettem részt a szállodában. Mindenkinek ajánlani tudom - szervezőnek és rendezőnek egyaránt - a több épületegyüttesből álló szállodát. A szobák tiszták, a konferencia helyszínek jól megközelíthetőek, a wellness részleg a több medencével és szaunával kielégíti a pihenni vágyókat.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Mind a szálloda mind a kényelem és tisztaság valamint a személyzet kifogástalan főleg a wellness részlegben tartózkodó és felügyelő úriemberek!A reggeli bőséges és változatos viszont a vacsora számunkra kicsit íztelen és egyforma volt!!De ezzel együtt bárkinek ajánlom főleg kisgyermekes családnak!
Hotel Azúr Siófok - KörnyékHotel Azúr Siófok - Wellness
Kiváló 2014. február 1.a párjával járt itt
Családommal jártam a hotel PRÉMIUM szárnyában. Szeretném letisztázni, hogy az apartman rész és a PRÉMIUM kategóriája a szállodának két teljesen külön világ, nem lehet egy lapon említeni. A PRÉMIUM rész wellness szolgáltatásai luxus kategóriájúak, páratlan panoráma nyílik a Balatonra a panoráma-szaunákból, a merülő medencék, zuhanytemplom élmény kifogástalan, a tisztasággal együtt.
Gyenge 2013. december 8.gyerekekkel járt itt
Néhány észrevétel, amivel érdemes számolnia az ideérkezőknek:
szoba: függöny leszakadva, termosztát kezelő nem működik, állandó 28 fok a szobában, törölközőszárító nem működik, ágyak kényelmetlenek, gyermek utazóágyak agyonhasználtak. étkezés: a'la cart a bárban nagyon drága
félpanziós ellátás gyenge, rengeteg vendéggel találkoztunk a szemben lévő étteremben.
Gyenge 2013. november 23.barátokkal járt itt
2013. November 2-9ig negyedmagammal szálltam meg az apartman szárnyban az épület állapota jó, de a felszereltség nem megfelelő:a teflon serpenyő olyan állapotú, hogy még a kutyának sem adna benne az ember enni! Csak négy pohár van az is három féle. a csészék mérete sem megfelelő(kávénak nagy, teának kicsi).
Átlagos 2013. október 31.gyerekekkel járt itt
A gyerekek öszi szünidejét töltöttük el itt. A wellness recepciós lányok a lehetö legkevésbé sem segitökészek pl nem adtak az öltözö szekrényhez kulcsot. . . ha a szobaban talalhato fürdököpeny kicsinek bizonyult, nem voltak hajlandoak kicserélni azt nagyobbra. . . ha a gyerekek wellnesstöl kapott törölközöje a fürdés végére tul vizes lett, nem cserélték azt sem túl szivesen.
Hotel Azúr Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 2/c.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád