Hotel Ezüstpart Siófok ★★★

06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Hotel Ezüstpart Siófok vélemények

Átlagos 2013. augusztus 19.csoporttal járt itt
Harmadszor jártam itt edzőtáborban,és mindannyiszor hasonló vélemény alakult ki bennem. Eléggé lepukkant betonrengeteg,igénytelen leharcolt berendezéssel (a mi szobánkban (314) a hűtő csak "dísz" volt), hozzá nem értő személyzettel. Inkább Hostel (diákszállás),mint hotel. Közvetlen vízparti,lehet sétálni,büfék,hekk,lángos,naplemente.
Átlagos 2013. augusztus 14.barátokkal járt itt
A szállásguru. hu találtam rá az akciós lehetőségre. Nagyon megtetszett a barátnőmnek és nekem is a képek alapján bemutatott hotel. Sajnos, nagyon-nagyot csalódtunk, a szoba átadáskor nem volt felmosva, nem volt folyékony szappan, égő a fürdőben, törölköző, tv, hűtő. Pedig az ígéreteknél ez mind szerepelt.
2013. augusztus 13.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk ott. A szálloda közvetlen a Balaton parton van. A berendezés retro. Meglepődtem, olyan öreg tv volt a szobában, hogy még távirányítója sem volt. A 7. emeleten kaptunk szobát, ahonnan mesés panorámában gyönyörködhettünk. Nagy közösségi terek vannak a szállodába. A svédasztalos reggeli és vacsora ízletes volt.
Gyenge 2013. augusztus 10.a párjával járt itt
Mint a nevében is benne van RETRÓ! Végül is ezzel el van intézve ne pattogjon senki, hogy az szoba olyan lepukkant, hogy már 1970-ben is retrónak számított. . . A 8. emeleten laktunk de az 5 nap alatt nem, hogy kipihentem volna magam sokkal fáradtabban jöttem haza köszönhetően a 37 foknak a szobában.
2013. augusztus 5.családjával járt itt
Az Ezüst Part Hotel egy igazi 80-as évekbeli retro hely a Balaton parton. A Hotel sok szobával rendelkezik, vannak kisebbek és nagyobbak,a szobák többségének erkélye is van. A szobák felszereltsége sajnos hiányos ott jártam kor igen nagy meleg volt és sajnos se hűtő ,se tv és ventilátor amivel a szobát hűteni lehetne nem volt,a száritási lehetőség a teraszon a magunk által ki feszített kötélen történt.
Hotel Ezüstpart Siófok - Egyéb
2013. augusztus 4.családjával járt itt
Húgommal voltunk egy 3 nap/2 éjszakás pihenésen ebben a 3 csillagos szállodában. Recepción nagyon segítőkészek voltak, korábban érkeztünk, később távoztunk,nem volt gond, a cuccunkat betehettük a raktárszobába, így jobban ki tudtuk használni a napokat. Uszoda kicsit retró, az ablakok nagyon koszosak , a jakuzzi 6 eleméből csak 2 müködött.
Hotel Ezüstpart Siófok - BelsőHotel Ezüstpart Siófok - Medence/kertHotel Ezüstpart Siófok - Külső képHotel Ezüstpart Siófok - KörnyékHotel Ezüstpart Siófok - SzobákHotel Ezüstpart Siófok - WellnessHotel Ezüstpart Siófok - Külső képHotel Ezüstpart Siófok - KörnyékHotel Ezüstpart Siófok - BelsőHotel Ezüstpart Siófok - Szobák
Átlagos 2013. július 31.gyerekekkel járt itt
Nagyon retro. . :( Salsa, zumba tábor idején (júliusban) kifejezetten hangos. Két éjszakát voltunk, egyet sem aludtunk. Lepukkant uszoda gyerekmedencével, konditerem lepukkant gépekkel. Az ételek jók voltak, bár többször várni kellett a feltöltésre, ha elfogyott valami. A szobában nem működő hűtőszekrény,(papírzsepivel már csukódott az ajtaja) tévének csak a helye volt.
2013. július 22.barátokkal járt itt
2012 szilveszterét töltöttük itt egy baráti házaspárral. A szálloda retro, 25 év házasság után úgy döntöttek, hogy 2 db külön ágyat kapunk, de mivel egymás mellett volt a szobánk a barátainkkal nem kértünk másikat. a folyosót tisztán tartották, ezen a szinten csak az előadók és mi voltunk.
Hotel Ezüstpart Siófok - KörnyékHotel Ezüstpart Siófok - WellnessHotel Ezüstpart Siófok - WellnessHotel Ezüstpart Siófok - VendéglátásHotel Ezüstpart Siófok - KörnyékHotel Ezüstpart Siófok - Szórakozás/Sport
Átlagos 2013. július 8.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. Személyzet kedves segítőkész.
A szállodai szobák berendezése nagyon változatos (nem egyforma), a fürdők állapota lehetne sokkal jobb. Az étkezés elfogadható, bár a sok - külföldi - csoport miatt néha zsúfolt.
A part megfelelő, a szálloda uszodája, medencéje, rossz idő esetén szerintem kicsi.
2013. június 30.a párjával járt itt
A személyzet a recepción kedve, segítőkész. A folyosón a köszönést sem fogadja. A szobában volt minden, működött is. A fürdőben a konnektor olyan magas,hogy átlagos ember, 170 cm nem éri el. Ez hiba! A hűtőt éjszakára kihúztuk,mert túl zajos volt. Reggeli OK. Uszoda, szauna elfogadható. Minket a csoportok nem zavartak.