Hotel Ezüstpart Siófok ★★★

Nyári sláger
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Hotel Ezüstpart Siófok vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Gyenge 2014. június 17.családjával járt itt
Ez a szálloda már gyerekkoromban is létezett, de akkor még sokkal szebb napokat élt. Úgy érzem, ahogy telnek az évek, a szálloda színvonala folyamatosan, de biztosan romlik, és mintha a vezetőséget/tulajdonosokat ez nem igazán érdekelné (Sokat járunk arrafelé).
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Remek kiszolgálás,kedves,segítőkész személyzet. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. A Húsvét hétvégét töltöttük ott,ami egyben a 30 . évfordulónk. Minden kívánságunkat teljesítették,királyi étkeket raktak elénk. Úszhattunk a Hotel medencéjében,van szauna,kondi,pingpong,esténként táncos mulatság,élő zenével.
Hotel Ezüstpart Siófok - Medence/kert
2014. június 5.barátokkal járt itt
Egy hosszúhétvégét toltottunk itt, alapjában mindennel elégedettek voltunk, kivéve az idojárás /bár ez nem a szállástol fugg, viszont rossz ido esetén megoldás volt a szállodában találhato jacuzzi használata, mindekozben a kinti tájban gyonyorkodve/. Ajánlom azoknak, akik a város nyuzsgésétol távolabb szeretnének pihenni, elony, hogy a tó kozvetlen a szálloda mellett találhato.
Szörnyű 2014. január 17.családjával járt itt
Én nyáron voltam itt amikor a Salsa buli is volt. Kemény összeget fizettem 3 napra. Amikor beléptem a hotelbe akkor még semmi probléma nem volt, elégedettnek tüntem. Ami ezután jött azt hittem sírva fakadok és rögtön haza megyek, amilyen látvány fogadott a szobába amit adtak.
Szörnyű 2014. január 7.a párjával járt itt
Üdvözlöm az ide látogató kedves,olvasókat! Szilveszterünket töltöttük itt. Először voltam és meglepődtünk ,mikor tapasztaltuk a szobánkat,"uszodát" ami túl hideg volt így úszni sem tudtunk,és a gyerek medencében kényszerűltünk az ott lévő vendégekkel együtt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. január 1.barátokkal járt itt
Az érkezés pillanatában volt egy olyan gondolatunk, hogy vissza mentünk az időben. Én úgy gondolom, nem attól retro egy hely,mert koszos, és sorolhatnám. Az wellnessnek csúfolt vizesblokk kritikán aluli. A szobák felszereltsége nem üti meg az egy csillagot. A zene az maga volt a döbbenet.
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
A szállás olcso volt, ezért az árért én nem vártam öt csillagos hotelt, a takaríto személyzet nagyon kedves volt, extra kérésünkre adtak több párnát hogy a kisfiunknak kényelmesen megcsináljuk a helyet közöttünk, az ételek finomak voltak, az uszodában a rossz idö alatt sem volt tömeg, pedig telt ház volt. . A kert nagyon szép volt.
Szörnyű 2013. október 31.a párjával járt itt
Életem legszörnyűbb nyaralása. . . lehetett volna, ha hagyom. Mert minden megpróbáltatás ellenére jól éreztük magunkat. A szoba 2 külön ágyból állt, nem lehetett (nem akartuk) összetolni. Kosz mindenütt, egyszer nem jöttek takarítani az egy hét alatt. Meleg volt a szobában, légkondiról csak álmodozhattunk.
Gyenge 2013. szeptember 28.a párjával járt itt
Augusztus végén jártunk itt, a feleségemmel. Ez a szálloda annyira retro, hogy inkább le kellene bontani az egészet. A szobánkban a tv-t többszöri kérésünkre sem tudtuk üzemeltetni, az ágynemű minimum 30 éves paplan volt melyet az idő vasfoga szét rágott. A takarítás az kritikán aluli volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. szeptember 7.csoporttal járt itt
2013 májusában jártunk itt, osztálytársakkal. Hát azt kár ecsetelni, hogy mennyire retro hangulatú az egész. Igazából, ha valaki csak aludni jár a szállásra annak tökéletes, mi is egész nap a parton voltunk (ami nagyon közel van), így inkább azoknak ajánlanám, akik nem akarnak a szobájukba sok időt tölteni.
Hotel Ezüstpart Siófok - Egyéb