Hotel Yacht Wellness & Business Siófok ★★★★

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Yacht Wellness & Business SiófokHotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Yacht Wellness & Business SiófokHotel Yacht Wellness & Business Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok bemutatkozása

Siófok vitorláskikötőjében hangulatos kis szálloda várja vendégeit légkondicionált szobákkal, Internet-csatlakozással, szaunával, pezsgőfürdővel, fitnesz teremmel, panorámás napozóterasszal, kikötőre néző étteremmel, stranddal, sokszínű programokkal, és 2007 júniusától új tóparti fürdőházzal (25 méteres fedett medence, gyermekmedence): Hotel Yacht.

A Hotel Yacht Wellness & Business legnépszerűbb csomagjai

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok - Pünkösd (min. 1 éj)
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok - Kikötői tavaszköszöntő (1 éjtől)
Kikötői tavaszköszöntő (1 éjtől)
2024.05.31-ig
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok vélemények

Kiváló 2015. január 29.gyerekekkel járt itt
Szuper hely! A környezet pazar, a fogadtatás kedves,mosolygós és segítőkész, a családi szoba tágas és kényelmes,az ételek/italok fantasztikusan finomak és bőségesek,a személyzet maximálisan profi,a masszázs felejthetetlen,a külső és belső wellness rész a nyugalom szigete,a kerékpárbérlet/masszázsfotel használat csak javítja a szolgáltatások körét, ha lehet még ezt fokozni :) Visszavágyom,visszatérünk még! :-)
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok - Vendéglátás
Kiváló 2014. augusztus 30.a párjával járt itt
Remek ételek, ritka szép környezet, kedves kiszolgálás várt bennünket a Hotel Yacht Clubban. Élveztük a privát jacuzzizást a lemenő nap fényében, éltünk a 25 m-es úszómedence adta lehetőséggel, gyönyörködtünk a balatoni kilátásban a mólóról, a 2 órás vitorlázás egy remek kapitány kíséretében felejthetetlen pillanatokkal ajándékozott meg bennünket.
Kiváló 2014. augusztus 21.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos a strand, a kikötőben ringatozó yachtok. Kedves és közvetlen a kiszolgálás. A vendégek is barátságosak egymással, itt nagyon érezhető hogy a hajozó emberek a vizen és a szárazföldön is segítik egymást mindenben. Hiszen bárki kerülhet bajba és olyankor nincs idő gondolkozni. Ilyen helyeken szeretek nyaralni, ahol mindenki ennyire szimpatikus :-)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2014. május 13.gyerekekkel járt itt
2 kisfiúnkkal /9 és 4 évesek/ töltöttünk egy szép hétvégét a szállodában. Sokféle szolgáltatás benne volt a csomagunkban, ezeket igyekeztünk kihasználni, így élményekben gazdag napokat töltöttünk el. Bicikliztünk, biliárdoztunk, privát kültéri jakuzziztunk, mi felnőttek a masszázsfotelt is kipróbáltuk, míg a gyerekek a játszósarokban elfoglalták magukat.
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok - Külső képHotel Yacht Wellness & Business Siófok - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 12.a párjával járt itt
Ahhoz képest, hogy háromcsillagos szálloda, szerintem simán hozza a négycsillagos szintet. Modern, felszerelt, a wellness részlegből csodás kilátás nyílik a Balatonra és a kikötőre. Sok extrát kaptunk, például masszázskupont, ami nagyon kellemes volt, illetve egy páros privát jacuzzizást a kültéri jacuzziban. Ez is nagyon szuper volt!
Kiváló 2014. január 29.a párjával járt itt
2013 nyarán jártam itt a párommal, és három napot töltöttünk el itt. Teljesen meg voltunk elégedve a szállodával, és annak szolgáltatásaival. Egy apartman szobában laktunk, ami szépen rendben volt tartva, és jól felszerelt volt. A szálloda wellness-részlege is kiváló.
Kiváló 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
Családi nyraláson voltunk férjemmel, és két kisgyermekünkkel. Két légteres szobát kértünk, nagyon tetszett, és a kilátás is csodás volt a teraszról. . . A személyzet kedves, segítőkész. Egyedül amibe javíthatnának, az a vacsora és reggeli választéka. A wellness részleg is csodaszép, gyerekeknek is nagyon szuper, van pancsoló.
Kiváló 2013. július 28.a párjával járt itt
Két hétvégét töltöttünk már itt, a személyzet minden mozdulatunkat, kívánságunkat figyelte, és mindenben igyekezett kiszolgálni a gondtalan pihenés érdekében. A wellness részleg lenyűgöző, kiváló a víz minősége, gyönyörű az uszoda kialakítása, továbbá a szobák minőségét is kiemelném. nagyon jól éreztük magunkat ha tehetjük minden évben visszatérünk.
Kiváló 2013. július 16.családjával járt itt
Egy csodás hétvégét töltöttem itt édesanyámmal anyák napja alkalmából. Mindent bejártunk a fürdőben és mindent kipróbáltunk. Az étteremben fantasztikus ételek voltak. Ahogy fogadtak és ahogy elköszöntek tőlünk,azt bizonyította számunkra hogy mi voltunk fontosak. Ha lehetőségem nyílik rá,újra elmegyek. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok - VendéglátásHotel Yacht Wellness & Business Siófok - Külső képHotel Yacht Wellness & Business Siófok - VendéglátásHotel Yacht Wellness & Business Siófok - WellnessHotel Yacht Wellness & Business Siófok - Külső képHotel Yacht Wellness & Business Siófok - WellnessHotel Yacht Wellness & Business Siófok - WellnessHotel Yacht Wellness & Business Siófok - Wellness
2022. február 28.gyerekekkel járt itt
A wellness részlegnél hiányoltunk egy melegebb vizes medencét, ahol együtt lehettünk volna hosszabb időt a gyerekekkel, a jacuzzi zsúfolt. Az úszómedence rendben volt és a szaunavilág is igényes, ajánlom a szeánszokat. Kinti jacuzzi privát foglalható, ahonnan szép a kilátás nyílik a Balatonra. Összességében jó a szálloda, kedves a személyzet, tiszta, jó a lokáció.
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok a térképen
8600 SiófokVitorlás u. 14.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2500 Forint / éj (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád