Club218 Siófok Siófok

Club218 Siófok Siófok
Club218 Siófok SiófokClub218 Siófok Siófok
Club218 Siófok SiófokClub218 Siófok Siófok

Club218 Siófok Siófok bemutatkozása

A Club218 Siófok ★★★★ apartmanok a Club218 Apartmanházban találhatók, Siófok szívében, közvetlenül a Balaton partján. Az Apartmentházból közvetlenül megközelíthető a strand, és hála a nagyszerű elhelyezkedésnek, gyönyörű kilátás nyílik az apartmanok erkélyéről vagy teraszáról.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Club218 Siófok Siófok vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 8.a párjával járt itt
Egyszer nyertünk egy tombola fődíjat ide,tavaly. Már akkor eldöntöttük,hogy visszajövünk. Szép az apartman. A portás fogadtatása majdnem elvette a jókedvünket,de úgy döntöttem,hogy csak azért sem. (Elvégre nem hozzá jöttünk! )Nem szól bele senki,hány óráig kell megreggeliznem és lehet,hogy pizzát akarok vacsorázni.
Kiváló 2015. június 8.barátokkal járt itt
Májusban voltunk a Wellness Apartman Club218 Siófokon.
Könnyen megközelíthető helyen, szép környezetben található.
Fantasztikus volt a kilátás a Balatonra a szobából. A személyzet segítőkész, állandóan elérhető volt. Az apartman jól felszerelt, tiszta, kényelmes volt. Jól éreztük magunkat. Csodás naplementéket is láttunk a terszról.
Club218 Siófok Siófok - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 18.a párjával járt itt
A barátnőmmel töltöttünk el 1 hetet az apartmanban. Az apartman jól felszerelt, klíma, lcd tv, nagy hűtő, konyha edényekkel, indukciós főzőlap, ágyneműk, tényleg el voltunk ájulva a felszereltségtől. Kaptunk parkolóhelyet az őrzött parkolóban, ez plusz pont. A kilátás lenyűgöző, ezek után nem volt értelme felmenni a siófoki víztoronyba.
Club218 Siófok Siófok - Külső képClub218 Siófok Siófok - BelsőClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - Külső képClub218 Siófok Siófok - Külső képClub218 Siófok Siófok - Környék
2014. július 25.a párjával járt itt
Ez a hely kellemes pihenésre. Csodálatos kilátás volt az ablakból a Balatonra. Lehetett látni a Tihanyi apátságot az abalakból, a Siófoki várost és a Balaton legnagyobb ottani kikötőjét is. Elhelyezkedése kiemelkedően jó volt,mert közel van a Petőfi sétányi sétálló rész, a part és a strand is.
Club218 Siófok Siófok - Külső képClub218 Siófok Siófok - WellnessClub218 Siófok Siófok - WellnessClub218 Siófok Siófok - Környék
Kiváló 2014. július 17.a párjával járt itt
Nagyon tetszik ,ezután ha tehetjük minden évben visszajárunk. Bár nincs közel a belváros nagyon szép a panoráma modernek az apartmanok kedves a személyzet. Aktívan lehet pihenni, jó hattyúkat etetni, és csak céltalanul sétálni a parton. Na meg persze pancsi-pancsi-pancsi.Ha rossz az idő irány a wellness. Tehát minden kitűnő.
Átlagos 2013. november 27. járt itt
Az appartman közvetlen a parton van, valóban nagyon jó elhelyezkedéssel. A 6 férőhelyes lakás, amelyben voltunk modern berendezésű, szép nagy erkéllyel rendelkezik a tóra nézően. Probléma az ágyakkal volt. Az egyik hálószobában a franciaágy matraca némi kívánni valót hagy maga után.
Kiváló 2013. október 25.barátokkal járt itt
Egy csajos hétvégét töltöttem itt barátnőmmel. Nagyon jól felszerelt,a wellness részleg szuper,az alkalmazottak kedvesek és segítőkészek. Remélem egyszer nyáron is eljutok ide, de akkor már hozom a családomat is, mert közel van a strand és gyönyörű a kilátás. Egyetlen negatívumként a bicigli-kölcsönzés nehézkességét írnám le, de ez igazából nem a szálláshely hibája!
Kiváló 2013. szeptember 25.családjával járt itt
Egy éve ,egy hetet töltöttünk el itt a családdal. Silver apartmanban voltunk, nagyon jól felszerelt, jó elosztású appartman volt! A reggeli svédasztalos és bőséges volt! A wellness részlegben kivetnivaló nincs! Edzőterem is maximálisan felszerelt! A strand pedig közvetlen a hotel mellet található, sekély vize nagyon jó strandolási lehetőség kisgyerekes családok számára! Szuper volt!
Club218 Siófok Siófok - Külső képClub218 Siófok Siófok - Külső képClub218 Siófok Siófok - Külső kép
Kiváló 2013. június 20.a párjával járt itt
Párommal kettesben töltöttük el a szilvesztert e nagy, és szép apartmanházban. Mindig ebbe vágytam, meg is kaptam páromtól :). Mivel csak ketten voltunk, így elég lett volna nekünk egy Silver apartman is, de mivel az már nem volt, igy Gold apartmant kaptunk. Páromnak annyira nem jött be, de nekem nagyon. Én bele szerettem, vissza mennék oda nyáron.