Club218 Siófok Siófok

Club218 Siófok Siófok
Club218 Siófok SiófokClub218 Siófok Siófok
Club218 Siófok SiófokClub218 Siófok Siófok

Club218 Siófok Siófok bemutatkozása

A Club218 Siófok ★★★★ apartmanok a Club218 Apartmanházban találhatók, Siófok szívében, közvetlenül a Balaton partján. Az Apartmentházból közvetlenül megközelíthető a strand, és hála a nagyszerű elhelyezkedésnek, gyönyörű kilátás nyílik az apartmanok erkélyéről vagy teraszáról.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Club218 Siófok Siófok vélemények

Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Nekem a Balaton mindenhonnan gyönyörű, szeretem az összes városát, szerencsére sokat sikerült már megnéznem, de a siófoki Club218-ból a panoráma az valami csodálatos. Januárban sajnos nagyon hideg volt az érkezéskor, de ismét bebizonyosodott, hogy a Balaton nem csak nyáron szép, télen is csodálatos.
Club218 Siófok válasza
Természetesen a wellness részlegben a szaunák is üzemelnek, lehet hogy korán reggel még nem voltak bekapcsolva, de ha jelzik, akkor az úszómester bekapcsolja és kis idő elteltével már használható. Örülünk hogy egyébként jól érezték magukat nálunk! Legyenek a vendégeink máskor is!
2016. május 25., Club218 Siófok, Club218 Siófok
Kiváló 2016. május 18.családjával járt itt
Áprilisban szálltunk meg a siófoki club218 apartmanházban kuponnal.
Hatalmas épület, mégis a wellness rész üres volt, szuper volt!
Az ott dolgozók és a szállásadó hölgy is nagyon kedves.
Az apartman, melyet kaptunk, a legszebb-legnagyobb apartman, Csodás kilátással, mindennel felszerelve. A bútor modern, az kilátás gyönyörű,kiskutyust is szívesen fogadtak. Visszamegyünk és mindenkinek ajánljuk a helyet!
Club218 Siófok válasza
Örülünk hogy jól érezték magukat nálunk! Legyenek vendégeink máskor is!
2016. május 25., Club218 Siófok, Club218 Siófok
2016. május 11.a párjával járt itt
Párom születésnapját ünnepeltük itt, összesen 3 éjt töltöttünk az egyik apartmanban. Foglalás kissé nehézkes volt, de ezen kívül minden rendben ment. A kilátás gyönyörű volt a Balatonra, különösen a naplemente volt szép. Wellness részleg is kifejezetten rendben volt, tiszta volt, minden igényt kielégített.
Club218 Siófok válasza
Köszönjük kedves vendégünk értékelését! A visszajelzések rendkívül fontosak számunkra! Megtiszteltetés, hogy minket választottak és örülünk, hogy 3 remek napot töltöttek nálunk! Visszatérő vendégeink weboldalunkon keresztül 5% törzsvendég kedvezménnyel foglalhatnak szállást apartmanházunkba korlátlan és díjmentes wellness használattal.
2016. május 17., Club218 Siófok, Club218 Siófok
2016. március 23.a párjával járt itt
Párommal vettünk kuponos honlapon egy csomagot, ezáltal jutottunk el a szállásra. Telefonon tudtuk a részleteket megbeszélni a szállásadóval, elég nehezen sikerült őket elérni. Kissé kaotikus volt a foglalás, de végül sikerült a kívánt szobát lefoglalni. Kiemelten fontos volt számunkra, hogy minél szebb panorámánk legyen a szobából kinézve, és ennek megfelelően kaptunk is egy 8.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen az értékelést! Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, bízunk benne, hogy legközelebb is vendégeink lesznek!

Telefonszámaink tavaly év végén megváltoztak, lehet, hogy az Önök kuponján még a régi számok szerepeltek, azonban weboldalunkon és visszaigazolásunkon megtalálhatók a helyes telefonszámok és email címünk is.
2016. április 11., Club218 Siófok, Club218 Siófok
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. november 9.a párjával járt itt
November 6-ától 9-éig egy hosszú hétvégét töltöttünk itt a párommal és nagyon elégedettek voltunk a hellyel. A kilátás a Balatonra pazar, az apartman nagyon hangulatos és a Wellness részleg kényelmesen kihasználható volt. Nem volt olyan kellemetlen meglepetés, mint már jó párszor, hogy például a pezsgőfürdőben a fele vízsugár nem működött.
Club218 Siófok Siófok - EgyébClub218 Siófok Siófok - Külső kép
Kiváló 2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen helyezkedik el a Club218, közvetlenül a Balaton partján, rálátva a Balatonra, csodálatos az esti naplementét nézni a teraszról. Barátságos, tágas szobák, helyiségek. A wellness részleg külön tetszik, ami gyerekeseknek is kiváló hely lehet. Körülötte füves, zöld környezet, ahol van homokozó, hinta, pingpong asztal. Ajánlom kisgyerekes családoknak.
Club218 Siófok Siófok - KörnyékClub218 Siófok Siófok - Külső kép
Kiváló 2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Az őszi szünetet töltöttük itt családommal. Nagyon igényesen berendezett szobát kaptunk, az erkélyek valóban a csodás Balatonra néztek és a konyha is praktikusan fel volt szerelve. A wellnes részlegben kicsit erős volt a klórszag azért inkább a közeli Galerius fürdőbe jártunk de a szauna szolgáltatás tökéletes.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 156 feltöltött kép
2015. október 19.családjával járt itt
Kuponos oldalon keresztül vásároltunk 2 éjszakás családi csomagot. Az ajánlat vasárnapi érkezés esetén 4. 000 Ft-os bónuszt is tartalmazott. Később derült ki, hogy ezt csak a mélygarázsra lehet felhasználni. Ez nem volt feltüntetve az ajánlatban. Mivel mi vonattal utaztunk, ezért nem is tudtuk volna felhasználni.
Club218 Siófok Siófok - Szórakozás/SportClub218 Siófok Siófok - WellnessClub218 Siófok Siófok - Szórakozás/SportClub218 Siófok Siófok - WellnessClub218 Siófok Siófok - WellnessClub218 Siófok Siófok - WellnessClub218 Siófok Siófok - WellnessClub218 Siófok Siófok - KörnyékClub218 Siófok Siófok - BelsőClub218 Siófok Siófok - BelsőClub218 Siófok Siófok - BelsőClub218 Siófok Siófok - KörnyékClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - SzobákClub218 Siófok Siófok - Szobák
Kedves Avalon L. !

Köszönjük részletes értékelését!

Szeretnénk megtisztelő figyelmébe ajánlani a Club218 Siófok szálláshelynek az ittjártam értékelését:
3. helyezett a 193 siófoki szállás közül
12. helyezett Balatonon - 1000 szállás közül

Egyben figyelmébe ajánlanánk a Club218 Siófok egyéb értékelését is:
5/4.
2016. február 5., Club218 Siófok, Club218 Siófok
Kiváló 2015. október 5.családjával járt itt
Nagyon jó kis nyaraló ez nem drága kényelmes tágas és jó helyen is van alatta van egy hatalmas medence meg jakuzzi szoval nagyon jo volt
Kiváló 2015. szeptember 22.egyedül járt itt
Gyönyörű kilátás, csendes,szép környezet. Jól felszerelt,tiszta apartman. Segítőkész személyzet. Könnyű megközelíthetőség.
Fodrászom ajánlotta ezt a helyet,ő családjával visszajáró vendég.
Kitűnően pihentem. Máskor is szívesen jövök ide,akár egyedül,akár a családommal.
Barátaimnak,ismerőseimnek is ajánlani fogom.
Club218 Siófok Siófok - Külső képClub218 Siófok Siófok - Wellness