Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Hotel Lövér Sopron vélemények

Kiváló 2014. február 11.gyerekekkel járt itt
A bakancsos túra elnevezésű hétvégi program remekül sikerült. Kiválóak voltak a programok. Külön kiemelném az éjszakai és a hosszú túra szakavatott vezetőjét. Kedves gesztus volt a megfáradt vendég, forralt borral kínálása a túrát követően.
Kiváló 2014. február 2.gyerekekkel járt itt
Először 2009. januárjában jártunk itt, amikor a kisfiam még nem volt 1 éves. Már akkor is nagyon tetszett a hely. Akkor 5 napot töltöttünk ott, melyhez anyósék is csatlakoztak 2 napra. Akkor a kisfiam sajnos valami vírusos nyavalyát elkaphatott, de összességében jól éreztük magunkat. Ezért is választottuk karácsonyi ajándékként a visszatérést.
Kiváló 2014. január 27.a párjával járt itt
Kedves, segítőkész személyzet. Változatos, ízletes, bőséges, minden igényt kielégítő étkezés. Nagyon kulturált környezet, remek túrázási lehetőségekkel. A szoba lehetett volna kicsit nagyobb, de kényelmesen elfért benne egy fiatalos, negyvenes házaspár. :) Nagyobb gyermekeinkkel is szívesen visszatérnénk egy kellemes hétvégére. Másoknak is ajánlom a helyet.
2014. január 21.barátokkal járt itt
A szálloda legnagyobb előnye, hogy gyönyörü környezetben van. A szobák felszereltségével meg voltam elégedve. A welnes részleg lehetne egy kicsit nagyobb, téli időben a víz lehetne egy kicsit melegebb. A szeméyzet hozzáállása remek volt, úgy éreztem, hogy profi módon teszik a dolgukat. Az éttermi ellátás teljesen tendben volt. Összességében jól éreztem magam.
Kiváló 2014. január 19.a párjával járt itt
A vacsora és a reggeli pazar volt, ízletes, meleg ételek, nagy választék.
Kis hiba, hogy a vacsoránál az abroszon lévő folt, még a másnapi reggelinél is meg volt.
Az ágy mérete tőkéletes két fő részére. A gond az volt vele, hogy a másik legkisebb mozdulatára is felébredtünk, mert mozgott vele együtt a matrac is.
Összességében meg voltunk elégedve, bátran ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. január 18.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben fekszik a hotel. A szoba és a szolgáltatások minden igényt kielégítettek. Minden korosztálynak ajánlom. Kiemelném a welnes és sport részleget, ami különösen megnyerte a tetszésünket, ugyanis rossz idő esetén remek lehetőséget kínál a mozgásra. Az étterem szintén említést érdemel, hiszen mindig bőséges és nagyon finom ételek voltak.
2014. január 3.egyedül járt itt
Minden elismerésem és köszönetem a szálloda alkalmazottaié és vezetőié. Nagyszerű szakmai felkészültséget árultak el számomra,de humanításuk, az emberekkel szembeni bánás és viselkedési kultúrájuk is kritikátlan. Nagy csapatnak tartom őket globálisan.
2014. január 2.a párjával járt itt
Alapvetően minden tetszett, a szoba kényelmes, bár némi modernizálás ráférne: TV, szőnyeg, fal, erkély. . . . de igazából megfelelt. Kicsit hideg volt, a radiátort nem lehetett feljebb tekerni, de nem veszélyes. . . Tetszett, hogy fürdőkád volt, tiszta volt a fürdőszoba, és még tetszett, hogy jó illat volt a szobában.
2014. január 1.családjával járt itt
Fél évvel ezelőtt a családommal 1 hetes nyaralásra mentünk Sopronba és a Hotel Lővérben szálltunk meg. A hotel nagyon szép volt, tiszta, a wellness rész különösen tetszett. Az ételek nagyon finomak voltak, kiváló volt az ellátás és a személyzettel is meg voltunk elégedve. Sopron nagyon szép város, bár nekünk sokat kellett utaznunk, hogy eljussunk oda. .
Kiváló 2013. december 31.gyerekekkel járt itt
2 gyerkőccel voltunk nyaralni. Az étterem, a szállás megfelelő volt. A tisztasággal és a személyzettel meg voltunk elégedve. A welness részleg is tiszta, rendezett volt. A város Sopron gyönyörű, az emberek barátságosak, kedvesek voltak. Minden családnak nagyon szívesen tudom ajánlani a szállodát és persze a várost is. Mindennel meg voltunk elégedve. Máskor is szívesen visszatérünk. . . .