Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.23-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Lövér Sopron vélemények

2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Anyósomék 20 éve minden házassági évfordulójukat ebben a szállodában ünneplik. A kerek évszám alkalmából, mi is Velük tarthattunk. Nagyon jól éreztük magunkat, a városban épp "Tündér fesztivál" volt, amiért plusz kedvezményben is részesültünk. A szálloda gyönyörű környezeteben található, a személyzet rendkívül kedves.
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Már második alkalommal voltunk a szállodában barátnőmmel és a kisfiával. Nagyon jól éreztük magunkat mindkét alkalommal. Ebben az évben talán több program volt, de a szállodától induló tanösvény nagyon szép helyekre viszi el az oda látogatót. Szép táj, friss levegő. A szobánk nagyon kényelmes volt. Az ellátás osztályon felüli.
2013. november 20.családjával járt itt
Családommal jártam itt nemrégiben ! A környezet és a légkör az maximálisan tetszett. Nyugalmas,természetközeli mégis modern! Wellness részlege nagyon tetszett. A szobák csendesek és nyugodtak voltak. Nagyvonalú és szép az étkezője! A személyzet rendkívül figyelmes,segítőkész! Sehol nem tapasztalt módon figyelnek a vendégek legapróbb kívánságaira.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Kifogástalan fogadtatás, nagyon finom ételek. A szálloda hangulatos, nyugodt csendes környék. A személyzet barátságos segítőkész. Tágas terek, jó hangulatú emberek. A szobák kényelmesek, rend, tisztaság. Tiszta levegő, hosszú sétálás és túra lehetőség. Könnyen megközelíthető, tágas parkoló. Teljesen elégedettek voltunk, szívesen vissza térünk Önökhöz.
Kiváló 2013. november 16.a párjával járt itt
Már többször is voltunk ebben a szállodában és mindig pozitív élménnyel jövünk el! A személyzet rendkívül figyelmes,segítőkész! Sehol nem tapasztalt módon figyelnek a vendégek legapróbb kívánságaira is és ez nem látszik,hogy teher lenne nekik. Az étterem személyzete is kiemelkedően dolgozik.
Hotel Lövér Sopron - Külső kép
2013. november 14.a párjával járt itt
Kedvesen fogadtak, de semmilyen lehetőséget nem kínáltak, közösséggel együtt eltöltendő időre. Értem alatta a kirándulást, a csokigyár megtekintését,stb. A vacsorához tartozott 1-1 dl bor, amit külön kellett kérni a pincértől elég furcsa módon. Ez a gesztus nem tetszett. Ha valaki kér sima vizet a vacsorához , hát nem éppen szívgerjesztő cselekedet.
Kiváló 2013. november 4.gyerekekkel járt itt
Foglalásnál voltak "fenntartásaim", mivel olvastam sok negatív véleményt. Szerencsére mi semmi "rosszat" nem tapasztaltunk. Elégedettek voltunk mindennel (bár mi a wellnes részleget nem használtuk, így arra vonatkozóan nem tudok nyilatkozni). A szoba tágas, tiszta, az ágy kényelmes. A fürdőszoba is tiszta.
2013. november 4.gyerekekkel járt itt
Tetszett: Étterem valóban 1 osztályú, óriási választék, nagyon finom ételek, kedves profi személyzet. Az ágyak nagyon kényelmesek (ortopéd matrac). Nagyon jó ár/érték arány.
Nem tetszett: az "úszómedence" nagyon kicsi: 5*10 méter, gyakorlatilag használhatatlan. A szobákban nincs WIFI, csak a hallban.
Átlagos 2013. október 31.a párjával járt itt
Kicsit a SZOT üdülők hangulatát hozza vissza berendezési tárgyaival. Wellness részleg nagyon kicsi, általában zsúfolt. A félpanziós ellátás megfelelő, kivéve egy alkalmat, amikor eltereltek minket egy kisebb ebédlőbe, mivel az étterem rendezvény miatt zárva volt.
Kilátók vannak a közelben, azokat érdemes megnézni, illetve Sopron városa kárpótolja az embert.
Kiváló 2013. október 29.a párjával járt itt
A személyzet kedves, szolgálatkész volt. A félpanzió étel-választéka kielégítette igényeinket. A felszolgálók vidáman,udvariasan, s tempósan tették a dolgukat. A szálloda által szervezett ingyenes programok közül a vezetővel történő erdei sétán vettünk részt, ami nagyon élvezetes volt a kristálytiszta "alpesi" levegőben.