Szeparé Kávézó & Étterem Szarvas

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Szeparé Kávézó & Étterem Szarvas vélemények

Kiváló 2023. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Szarvas egyik különleges helyén található étterem. A Vízi Színház mellett. Kedvencem a Tapas válogatás. Bőséges előétel, én főételként fogyasztottam többször a nyáron. 3 féle kence, saláta, pirítós kenyér szeletek. Ebből áll az étel.
Finom a fagyi is.
Szép kilátás nyílik a holtágra, a szemben lévő ligetben, ciprusfákra. Csodahely.
Szeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/italSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Egyéb
Kiváló 2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Gyönyörű a kilátás a hídra és a szökőkútra, kedves a személyzet. Jók az árak. Örültünk hogy vannak békésszentandrási sörök, amik nagyon finomak.
Szeparé Kávézó & Étterem Szarvas - EgyébSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Egyéb
Kiváló 2020. június 16.gyerekekkel járt itt
Egy szarvasi kirándulás alkalmával tértünk be ebbe az étterembe. A környékbeli ballagások miatti tömeg ellenére tudtak nekünk asztalt adni, nagyon kedvesek voltak. Nem kellett sokat várni az ételekre. Nem csak finomak voltak, nagyok is voltak az adagok, 2 felnőttnek 2 gyerekkel elég lett volna a 2 személyes tál is. A panoráma csodás, biztosan visszatérünk még ide.
Kiváló 2019. július 1.barátokkal járt itt
Ezért a környezetért és kilátásért a Körösre, és a túlsó oldalon lévő mocsári ciprusokra, érdemes ellátogatni ide. Kellemes berendezésű, kétszintes étterem, minden tiszta, a délutáni napfényt a teraszon kifeszített ernyő szűri meg, de nagy melegben sajnos ez sem elég.
Szeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/italSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/italSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 24.családjával járt itt
Interneten böngészés útján esett a választás erre az az étteremre. Meggyőző volt a rengeteg feltöltött fotójuk, a kedvező árak, és minőségi ételek kínálata. Amikor megérkeztünk a külső nyitott részen foglaltunk helyet, pompás volt a kilátás, már ezért megéri ide beülni legalább egy limonádéra / kávéra.
Kiváló 2018. június 17.barátokkal járt itt
Nagyon-nagyon jó hely! Igazi kuriózum! Már a telefonos asztalfoglalásnál éreztük, hogy nem fogunk csalódni. Rendkívül kedvesek voltak. Az étterem mesés helyen fekszik. Csodás a vízpart, a híd, a szökőkutak. Az étterem hangulatos. A személyzet figyelmes, udvarias! Az ételek finomak, a tálalás, a mennyiség minden igényt kielégít.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Szarvason töltött utolsó esténken gondoltuk meglátogatjuk ezt a kellemes helyet. Barátaink ajánlották, hogy ha tehetjük ne menjünk haza anélkül, hogy megnézzük a mellette található és fényárban úszó szép szinpadot, szökőkutat, távolabb a fából készült, és a Holt Kőröst átívelő hidat.
Kiváló 2016. november 15.a párjával járt itt
A közeli békésszentandrási sörfőzde szervezett egy sörvacsorát, melyre a Szent András főzde és más magyar kisüzemek sörei mellé állítottak össze színvonalas ételsort. Itt is ebédeltünk, úgyhogy volt időnk behatóbban megismerkedni az étteremmel.
Szeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/italSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/italSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/italSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/italSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/italSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étlap/itallap
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Kiváló 2016. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Már az étterem elhelyezkedése is sokat ígérő. Rálátás a folyóra, nem messze a sétálóhíd, a túlparton az Erzsébet liget fái. Kellemes hűs folyó menti szellő lengedez a fedett teraszon még melegebb nyári napokon is. Kedves, mosolygós fiatal pincérlány vette fel a megrendelést. Indításnak májgaluska levest és gyümölcslevest kértünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2023. augusztus 12.a párjával járt itt
Gondolkoztam mi legyen az értékelés címe. . . Só se legyen róla, só nélkül tovább, étlen sómjan? Aztán a fenti mellett döntöttem. Évek óta szemeztünk a hellyel, végül idén egy ebéd erejéig beugrottunk. Félig üres volt, minket mégis a terasz bejárata mellé ültettek. A rendelés után kértem, had üljünk picit beljebb, hiszen üres asztalok vannak körülöttünk.