Mini Magyarország Szarvas

Mini Magyarország Szarvas
Mini Magyarország SzarvasMini Magyarország Szarvas
Mini Magyarország SzarvasMini Magyarország Szarvas

Mini Magyarország Szarvas bemutatkozása

A Szarvasi Arborétumban két hektáron terül el a Mini Magyarország, ahol közel száz interaktív makett kápráztatja el a látogatókat. Van itt minden a gombnyomással indítható vasutaktól kezdve a mini Gyulai váron át a Balatonon  ringatózó hajókig.

Lelkesház Szarvas - Napi árak
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Mini Magyarország Szarvas vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 21.családjával járt itt
Szarvason járva, érdemes feltétlenűl megnézni. Kellemes séta keretein belűl csodás várak, kastélyok. Minden épületről részletes leírás, sőt interaktív formában, dalokat, hangokat, harangjátékokat hallhatunk. Fontos megemlítenem, hogy amikor az idős férjemmel a bejáratnál vártuk, hogy meghozzák a gyerekek a jegyeket, egy kedves hőlgy oda sietett, és beinvitált, hogy addig is üljünk le, ne állva várakozzunk. Nagyon kedves gesztus volt, ismételten köszönöm.
Mini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - Egyéb
2082
Kihagyhatatlan 2023. július 21.a párjával járt itt
Kicsit már untam a minimagyarországokat, bármerre jár az ember, az út mentén csupa minimagyarország meg nagymagyarország terem, ez a makettes már Mórahalmon is csalódást okozott, Ászáron, Kisbéren, stb. szintén, de ez a szarvasi parkterület, ez nagyszerű, ez tényleg élményszámba megy!
Kihagyhatatlan 2023. július 21.üzleti partnerrel járt itt
Szarvason voltunk az ovisokkal kirándulni. Én mint buszsofőr vittem a csoportot,de betekinthettem a szarvasi Mini Magyarországba,mert beinvitáltak az ovónénik. Nem bántam meg. Sok - sok magyar híres épületet lehet itt megycsodálni a mini másában. Van itt még vasútvonal is. Nagyon szórakoztató és szép látvány nemcsak kicsiknek,de szülőknek is.
Megéri ide ellátogatni.
Mini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - EgyébMini Magyarország Szarvas - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. május 29.családjával járt itt
Évekkel ezelőtt már jártunk itt, azóta sokat fejlődött, számos új makett készült el. Sok magyarországi és határon kívüli híres épület makettja található. Minden makettnél részletes leírást olvastunk, de a qr kód itt-ott hibára futott. Ápolt, rendezett, nagyon tetszett most is.
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 13.a párjával járt itt
A kisbéri és a kapolcsi után itt a szarvasi Mini Magyarország. Óriási parkoló, amely ingyenes. A belépőt az arborétumnál kell megvenni, és onnan átjönni ide és itt a forgókapun be. Sok kastély, hires épület látható, de mint irtam nem térképszerűen járható be a terület. A maketteknél mindenhol ott a térkép, az eredeti fényképe és annak leírása.
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2021. augusztus 21.a párjával járt itt
Láttam néhány képet róla, hallottam is és most végre személyesen is eljutottunk. A Szarvasi arborétum területén található, így mi kombinált jegyet vettünk, de lehet külön-külön is látogatni. Nyitás után kicsivel érkeztünk, így még kevesen voltak. Ahogy beléptünk csak pislogtunk, gyönyörű!