67 Sigma Étterem Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

67 Sigma Étterem Székesfehérvár vélemények

2022. február 27.családjával járt itt
Székesfehérvár legjobb éttermének van kikiáltva. Ha arrafelé kirándulunk, mi egy másik helyre szoktunk menni, de mivel (talán a Covid miatt) rég újult meg az étlapja, gondoltuk, kipróbálunk valami mást. Nem bántuk meg, de. . . Az ételek finomak, udvarias kiszolgálás, gusztusos tálalás. Hányszor írtam már le!
Kiváló 2017. szeptember 20.egyedül járt itt
Miért 67? A válaszra könnyen rá lehet jönni, a tulajdonos 1967-ben született, de nemcsak ő, hanem több barátja is, akikkel közösen megálmodták és létrehozták ezt a fine dining éttermet Székesfehérvár belvárosában egy szépen felújított régi ház földszintjén. Csendes, macsaköves utca, zöld kapu.
67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Külső kép67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Külső kép67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Mosdó67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Belső67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Belső67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Belső67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Belső67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Étel/ital67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Mosdó67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Étel/ital67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Étel/ital67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Belső67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Belső67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallap67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Belső67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallap67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallap67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallap67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Étlap/itallap67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Belső67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Külső kép
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Ma este voltunk itt harmadszor és ismét tökéletes volt az élmény. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2016. március 19.a párjával járt itt
Székesfehérvár belvárosának legszebb épületében egy csodálatos étterem. Sok étteremben jártunk de nekem még mindig a 67 a favorit. Emlékszem a mangalica szűz és az uborka saláta ízére. A Sauska pedig fenomenális volt, amit az étel mellé ajánlott a pincér.
Átlagos 2014. szeptember 9.a párjával járt itt
A szeptemberi 30 fokban természetesen a teraszon választottunk helyet - a barátnőm és én. Még dél sem volt, mi voltunk az első vendégek. Ő az étlapról kért egy tanyasi csirkét, én pedig a napi ajánlatból hagytam magamnak ajánlani egy rizottót carpaccióval és parmezán sajttal.
Kiváló 2014. április 29.barátokkal járt itt
Néhány hete tértünk be barátaimmal egy ebédre. Nagyon sok félét hallottam már az étteremről,most végre volt alkalmam kipróbálni. A felszolgálás udvarias,kedves rutinos és pontos volt. Az ételek kiválóak voltak gyönyörűen tálalva. Nem nélkülözték a kreativitást és az odafigyelést. A legnagyobb sikere a steaknek volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Átlagos 2013. szeptember 29.barátokkal járt itt
Igen, ezzel nincs is baj, keveset eszem, és igényeset, ha tehetem. De a kiszolgálás korántsem figyelmes, csak a jeles vendégekkel foglalkoznak. A hangulat fagyos, s amilyen drága, annyira emiatt nem éri meg. Az ételek finomak, nagyon jó minőségűek, kreatívak is, és ízben, ötletben hozzák az extrát.
Kiváló 2013. szeptember 25.barátokkal járt itt
67, Imola, Walter, Kistücsök, Kereskedőház (ha még működik, nem hallottam róla az utóbbi évben) – íme egy csokor a Budapesttől elérhető távolságban működő vendéglőkből (egy lezser mozdulattal ide vettem Egert is, valahogy nem tűnik olyan távolinak, kényelmes tempóban másfél óra alatt megközelíthető), melyek a magyar ízek újraértelmezésével (is) foglalkoznak.
67 Sigma Étterem Székesfehérvár - Külső kép