bEAT Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

bEAT Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2017. szeptember 20.egyedül járt itt
Amikor Székesfehérváron éltem - ennek már lassan 25 - éve, a bEAT helyén már akkor is étterem működött, a legendás Hági, ami közepesen jó nevű étteremként kezdte, majd a 90-es évek végére teljesen lecsúszott, rossz hírű, szinte késdobáló kocsma szintjére süllyedtek le.
bEAT Székesfehérvár - Külső képbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - MosdóbEAT Székesfehérvár - MosdóbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - Külső képbEAT Székesfehérvár - Külső képbEAT Székesfehérvár - Külső képbEAT Székesfehérvár - Étlap/itallapbEAT Székesfehérvár - Külső képbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - Étel/ital
Szörnyű 2017. augusztus 20.egyedül járt itt
A hamburger zsömléje szinte ehetetlenül száraz volt, és az árához képest a töltelék is gyatrának bizonyult. Később két dj eszméletlen hangos diszkózenét kezdett játszani, amitől az ember a saját szavát sem értette, és többszöri kérésre sem voltak hajlandóak lehalkítani. Ez lenne Székesfehérvár legjobb étterme? Óriásit csalódtam. Soha többet nem fogok ide menni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Finomak az ételek, a kiszolgálás rendben van, a személyzet igen figyelmes - ide érdemes bármikor visszatérni...

Minőségi és igényes hely, a kerthelyiség nagyon hangulatos. A gyerekekre is gondoltak: csúszdás mászóka áll a rendelkezésükre.

Az egyik legjobb steak készül itt, amit valaha ettem...
Kiváló 2017. július 10.barátokkal járt itt
Többször voltam már a Beat-ben, mindig pozitív élményekkel jöttem el. viszont a legkellemesebb élményem velük kapcsolatban akkor volt amikor az egyik barátnőnk születésnapját ünnepeltük.
Kiváló 2017. június 20.a párjával járt itt
Kedves személyzet. Kicsit drága, viszont az ételek nagyon finomak. Ha picivel olcsóbb lenne, többször mennénk.
Kiváló 2017. április 3.a párjával járt itt
Először 2016 februárban voltunk Valentin napon párommal. Az ételek elsőrangúak voltak a Rosé kacsamell kifogástalanul betalált. A kiszolgálás remek, az árak nagyon rendben vannak. Azóta a balatoni túráink köztes megállóhelye lett - időközben vagy 10-12 szer is voltunk. Gratulálunk a helynek méltán kapták meg a Bip Gourmand minősítést.
Kiváló 2017. február 7.egyedül járt itt
A székesfehérvári Beat étterem a kevés Gault Millau sapkás vidéki éttermeink egyike. Korábban Fülepi Kálmán volt a séf itt. Amikor 2015 őszén a városban jártam, vendéglátóm ide is el akart vinni, de sajnos már zárva volt a hely. Időközben séfcsere történt, de a sapkát megőrizték.
bEAT Székesfehérvár - Étlap/itallapbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - Külső képbEAT Székesfehérvár - Étel/ital
Kiváló 2016. december 19. járt itt
A hely stílusa modern, letisztult, ízléses. A forró nyárban a kerthelyisgben foglaltunk helyet, ami nem volt jó ötlet, mert a hatalmas napernyő alá beszorult a meleg, bent viszot remek légkondi volt. A felszolgált limonádé hatalmas volt, tele citrusokkal, nagyon üdítően hatott. Könnyű salátát választottunk, és nagyon jó élményben volt részünk.
Kiváló 2016. június 25., csoporttal járt itt
Kb. 30 fős külföldi és magyar vendégkörrel ünnepeltünk egy számunkra nagyon fontos családi eseményt. Már a kezdetektől fantasztikusan éreztették velünk, hogy fontosak vagyunk számukra. Nagyszerű ételek párosítása fantasztikus kiszolgálással! Családbarát, külön játszósarkot rendeztek be az 1-4 éves korú gyerekek részére.
Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
Mèg egy főzelèken is tudnak csavarni. Trendi, szuper hely. Biztosan többször visszatèrünk mèg.