bEAT Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

bEAT Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2016. március 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon vártuk, hogy végre együnk egy jót a Beat-ben és nem csalódtunk. A limonádé mennyisége, íze, külleme meglepő :) Kiváló, bőséges főételt kaptunk, a desszert is hasonlóképpen bőséges és gazdag ízvilágú volt. A guba másképp :D A gyermekekre külön odafigyelt a pincér hölgy, hozott lapot, színes ceruzát. A stílusos környezet és a tiszta mellékhelyiség hab a tortán :)
Szörnyű 2015. december 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon sajnálom, de csak a hely hangulata volt számomra értékelhető. Sokat járunk étterembe munkából adódóan is, és magánszemélyként is , így bőven van összehasonlítási alapunk. Történet. :
9 fős kis családi ebéd vasárnap. Velünk az étterem vendégmennyiség látványa kb 35-40 % (vagy kevesebb).
Kiváló 2015. november 26.a párjával járt itt
Mivel Székesfehérváron élünk, így pláne nagy örömünkre szolgált amikor megnyitott ez a hely és végre új ízeket, új designe-t és a vendégszeretet egy teljesen új formáját élhettük át. Ez az a hely, ahol már a küszöb átlépésekor széles mosollyal és olyan kedvességgel fogadnak, mintha már törzsvendégnek számítanánk, függetlenül attól, hogy csak aznap tértünk be először.
Kiváló 2015. november 8.barátokkal járt itt
Nyár végén voltam a barátnőmmel a hely igazán felcsigázott benünket! A teraszon a kerthelységben ültünk le egy fa alatt . A kiszolgálás remek volt kedves, és figyelmes volt a felszolgáló. Az étel különleges és finom. Igértük,hogy visszatérünk ami meg is történt rá 1 hónapra a barátnőm az apukáját is elhozta.
Kiváló 2015. május 23.a párjával járt itt
A helyről csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. Budapestiként volt szerencsénk pár jó étteremben megfordulni párommal, aztán meghallottuk, hogy van egy új vidéki étterem, ahol valami igazán különleges élményben lehet részünk. Hát nem csalódtunk. . .
Kiváló 2015. május 16.a párjával járt itt
Már kívülről látszódott, hogy itt valami nem megszokott épült, majd mikor beléptünk, nem is kellett csalódnunk. Fehérváron egyedinek mondható design, és itt az egyedi alatt a gyönyörűt is értem! Nagyon tetszett az ételekben, hogy nem a megszokott "csárdás" ízvilág van itt, hanem sokkal modernebb, finomabb és mint megtudtam egészségesebb módon készülnek az ételek.
Kiváló 2015. május 13.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, minden egyes alkalommal olyan fogattatásban részesültünk, mintha régóta cimborák lennénk egymásnak. A pincérek érdeklődők, nem tolakodóak, minden kívánságot igyekeznek teljesíteni. A séf - F. Kálmán - nagyon ízletesen, harmonikusan készíti el az ételeket, a tálalás egy igazi élmény.
Kiváló 2015. május 11.a párjával járt itt
Végre eljutottam ide és nagyon bánom, hogy eddig halogattam, mert azt nem gondoltam volna,hogy Fehérvár ilyet is tud! Mielőtt elhatároztam, hogy jövök, utánajártam, hogy ki is az a Fülepi Kálmán. . . mert bizony, nekem nem megszokott, hogy a séf nevét hangoztatja egy étterem, de most már mindent értek. . .
2015. március 8.barátokkal járt itt
A nyitás időszakában voltunk, látszott, mindenki izgult, mennyire jön be a hely a fehérváriaknak. Minden foglalt volt, de kerítettek nekünk helyet, azzal a kikötéssel, hogy meddig maradhatunk. A kiszolgálás jó volt, a dr pepperes burger nagyon finom. A háromfogásos menü mindenkinek ízlett (aki azt ette).
Gyenge 2015. február 9.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos hely, a személyzet kedves, nem a megszokott hagyományos ízvilág, ezért megoszlanak a vélemények az ételekről..ki kell próbálni. Esti baráti beülős, beszélgetős, iszogatós helynek is remek választás.. Bár a zene egy kicsit hangos volt a beszélgetéshez :-)