Diófa Vendéglő Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Diófa Vendéglő Székesfehérvár vélemények

2016. április 20.családjával járt itt
Kulturált és tiszta a környezet, nagyon finomak az ételek, de én úgy éreztem, ahhoz képest, amit kaptunk nagyon drága a hely. Mi ünnepelni mentünk oda két szülinapot, de úgy éreztük nem nekünk való az étterem. Talán így is volt. Ennek ellenére tudom ajánlani azoknak, akik egy kicsit jobban el vannak eresztve anyagilag, mert finomak az ételek és szép a tálalás is, ahogy kapjuk.
Kiváló 2016. április 10.gyerekekkel járt itt
A pici unokám keresztelője után itt fogyasztottuk el az ünnepi ebédet. Udvarias, kedves pincérek, finom ételek, pénztárcabarát árak, s ami nekünk külön nagyon tetszett:
A 4 hónapossal félre tudott vonulni anyukája megetetni, mert van egy szeparált rész, direkt gyerekeknek.
Kiváló 2016. április 1., üzleti partnerrel járt itt
Külföldi vendégeket vittem ide, de nagyon jól döntöttem. Előtte persze tanulmányoztam a neten található étlapjukat és nagyon jól tettem, jó döntés volt. A pincérek sürögtek-forogtak körülöttünk, szinte futólépésben. Nagyon finomak és látványosak voltak az ételek.
Kiváló 2015. december 8.gyerekekkel járt itt
Először jártunk ebben az étteremben. Nagyon szép,nagy, hangulatos hely. Kora délután jártunk ott,de még akkor is tele volt . A kiszolgálás gyors ,az ételek finomak. A pincérek udvariasak és barátságosak. Összesen 4-en voltunk és mindenki evett levest,főételt,salátát,desszertet és kétszer rendeltünk italt,de így is kifejezetten elfogadható volt az ára. Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2015. október 14.családjával járt itt
A híres neves 1992-ben alapított családi vendéglő honlapját egy Gundel Károly idézet nyitja (ha nagyon precízek akarunk lenni, akkor az étterem bemutatkozó szövegét nyitja az idézet) miszerint „az igazi vérbeli vendéglátó legszebb jutalma és legnemesebb öröme,
ha vendégeinek ízlik az étel.
Diófa Vendéglő Székesfehérvár - Étel/italDiófa Vendéglő Székesfehérvár - Külső képDiófa Vendéglő Székesfehérvár - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 23.a párjával járt itt
A Párommal ünnepeltük itt az évfordulónkat. Annak ellenére, hogy szombat délután mentünk, rajtunk kívül senki nem volt ott, így nagyon gyors volt a kiszolgálás és a pincérek figyeltek minden mozdulatunkra. ( Ez egy picit már zavaró is volt)
Az adag mennyisége normális, bőven elég. De ami igazán fontos az a desszert.
2014. október 16.barátokkal járt itt
Évente két-három alkalommal járunk ide. Jó időben igazán hangulatos a kerthelyiség a kicsi de szép dísztóval. Esetleg ha beborulna vagy cseperegni kezdene az eső, akkor is nyugodtan lehet üldögélni a szépen kialakított féltető alatt. Kívül belül tiszta az étterem, és jól főznek. Felszolgálás gyors és udvarias. Ajánlom!
Kiváló 2014. október 15.családjával járt itt
Kellemes kerthelyiség, kedves segítőkész pincérek,jó ár-érték arány, gyors kiszolgálás. Szép hely! A környezet a kinti terasz részen tökéletes, igényes. Az ételek szépen díszítettek. Szép és igényes asztaldíszek, hangulatos belső kialakítás. Táncra nem sok hely maradt- rengetegen voltunk, de kényelmesen elfértünk-, de rafináltan megoldották.
Átlagos 2014. május 30.barátokkal járt itt
Hatalmas étlappal rendelkeznek,borválaszték kiváló.Az ételek nekem kicsit hagyományosak.Kevés a kreativitás.De jó ízűek és minőségűek az ételek.
Kicsit régimódi az egész ambient.
Nem olcsó,de minőségben nyújt is ezért valamit.
2014. május 28.gyerekekkel járt itt
Kedves, szép hely! A környezet a kinti terasz részen tökéletes, igényes. Évente több alkalommal eszünk itt. Az utolsó látogatásunk óta (amikor minden 5* volt) lehetséges, hogy szakácsváltás volt, most annyira nem voltunk elégedettek. Minden étel szépen díszített, a tálalás nem hagy kívánni valókat maga után.
Diófa Vendéglő Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárKadocsa út 32/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • mediterrán kert
H-V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Élőzene: könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene: könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Különtermek
emeleti étterem - max. 100 fő