Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár ★★★

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Gyümölcs u. 28.

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár a térképen

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár értékelése:

6. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
60. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár bemutatkozása

Székesfehérvár történelmi belvárosától 5 perces sétaútra, az M7-es autópályától a városba vezető Budai úttól 200 méterre, csendes, zöldövezeti környezetben fekszik a 24 szobás Hotel Platán.

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár képei

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Kellemes élményekben volt részünk. Csodálatos a belváros,az Árpád fürdő. A Bory vár télen is romantikus. A szálloda személyzete kedves,figyelmes. az étteremben finom bőséges ételek vártak. Tisztaság,kényelem jellemző. A PIHENÉS AKTÍV KIKAPCSOLÓDÁS megvalósítható. Vonattal érkeztünk,nagyon jó és közel van az állomás. Rengeteg látnivalót,kirándulást lehet tenni a környéken.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
A személyzet nagyon segítőkész, barátságos és kedves volt. Az útikalaúzuk nagyon ötletes és aranyos kikapcsolódási ötlet mellyel olyan helyekre is eljutottunk ahova valószínűleg magunktól nem mentünk volna. Az ételek megfelelőek és finomak voltak. A szobára rá férne gy tisztító festés és a klímára egy kis karbantartás de összegészében nagyon jól éreztük magunkat.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A Királyi napok idején voltunk a szálloda vendégei. A Hotel Platán vonattal érkezőknek is kiváló, közel van az állomáshoz és aránylag a belvároshoz is. Nagyon segítőkész,kedves volt a személyzet. A vacsora bőséges és finom volt.Egyedül a légkondi bizonyult gyengének, de kaptunk rásegítőnek ventilátort.Összességében jól éreztük itt magunkat.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
A fogadtatás nagyon kellemes volt.A személyzet kiválóan kezelte kérésünket.A félpanziós ellátásban a reggeli nagyon szerény volt és mindig ugyanaz.A vacsora menü 3 féle volt ami nem lett volna nagy baj,de a köretek mindig ugyan azok voltak.Igazán kellemes volt maga a környezet az éjszaka csendjével.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
A szállodát szívesen ajánlom kisgyerekkel vagy kis testű kutyussal utazóknak. Remek a konyhájuk, nagyon kedves a személyzet, kényelmesek a szobák. Közel van minden látnivaló.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Gratulálunk a Hotel városnéző játékos programjához, nagy segítséget jelentett Székesfehérvár városának megismerésében. Javasoljuk ennek tovább fejlesztését ill. több változatban (Pl. lenne másfél, vagy két napos idegen vezetés is) való elkészítését, miután kiderült, hogy sok egyéb látnivaló is lenne még (pl.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
A hotel viszonylag közel van a történelmi belvároshoz, igy rövid idő alatt elérhető volt szinte minden, amit látni akartunk. Tiszta volt és a személyzet kedves, segitőkész.
Válasz az értékelésre - 2016. október 8.
Köszönjük szépen, várjuk Önöket legközelebb is szállodánkban.
Jeskó Tünde (Hotel Platán Székesfehérvár)

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 23.
Csend, nyugalom, tisztaság. Remek, bőséges,ízletes vacsora. A személyzet udvarias,odafigyel a részletekre.Amin talán érdemes lenne változtatni, az a reggeli:azon belül a szalámik változatossága.
Válasz az értékelésre - 2016. július 26.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük pozitív visszajelzésüket!
Várjuk vissza Önöket legközelebb is sok szeretettel!
Hotel Platán csapata
Szommer Nikolett (Hotel Platán Székesfehérvár)

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Nagyon jól éreztük magunkat.Sajnos csak rövid időt tölthettük Székesfehérváron. A hotelbe mindennel meg voltunk elégedve. Udvarias kiszolgálás, segítőkészség.

2016. májusban járt itt
Értékelt: 2016. május 2.
Elégettek vagyunk a szálloda épület, a recepció és a szobák berendezésével, tisztaságával, a személyzet udvarias, az ellátás a kategóriának megfelelő.
Ajánlani tudjuk másoknak is.
Válasz az értékelésre - 2016. május 4.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük pozitív visszajelzésüket!
Várjuk vissza Önöket legközelebb is sok szeretettel!
Hotel Platán csapata
Szommer Nikolett (Hotel Platán Székesfehérvár)

Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő pezsgővel, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 14.950 - 28.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3-5 éjszaka 10.360,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső túrával, bowlingpálya használattal, ajándék pólóval
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.11-ig
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.11-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
8 nap/7 éjszaka 62.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal és animációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)

SzékesfehérvárX