Bükkös Hotel & Spa Szentendre ★★★★

Bükkös Hotel & Spa Szentendre
Bükkös Hotel & Spa SzentendreBükkös Hotel & Spa Szentendre
Bükkös Hotel & Spa SzentendreBükkös Hotel & Spa Szentendre

Bükkös Hotel & Spa Szentendre bemutatkozása

Szentedre óvárosában, mesés környezetben várja vendégeit a Bükkös Hotel & Spa. Frissítő szolgáltatásaival, komfortos szobáival garantáltan teljessé teszi a kikapcsolódást. Egy kiadós szentendrei séta pedig megkoronázhatja az üdülést.

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Bükkös Hotel & Spa Szentendre vélemények

Kiváló 2014. május 3.a párjával járt itt
Az Egyéjszakás kaland nevű ajánlatot vettük igénybe a Bükkös Hotelben, ami nevéhez híven valóban boutique hotel, tetszetős minimalista stílusban megépítve és berendezve. Kritikus és csak a valóban jót elfogadni hajlandó hotelvendégként, megérdemelten 4*-os helyen jártunk ezúttal.
2013. december 6.a párjával járt itt
A szálloda jó helyen van, de a wellness miatt nem érdemes odamenni. A nagyobb szaunát fel sem fűtik. Nincs medence, csak egy jakuzzi. Kicsit úgy éreztem, hogy minden a spórolásról szólt. A személyzet a recepción kedves és segítőkész. Az egyik pincért lecseréltük volna (a Gene Hackmanre hasonlítót) :) Állandóan ott sertepertélt, figyelte miből mennyit eszünk.
Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
Karácsony előtt volt szerencsénk néhány napot eltölteni ebben a csodálatos szállodában. A kézműves vásár is nagy élmény volt számunkra. Nagyon szép a környék, én személy szerint még ne jártam erre. Nagyon szép a szálloda. Tettszett a wellness részlege is. Nagyon jó volt a szauna. Az étteremben is finomak voltak a svédasztalon feltálalt ételek. Mindennel meg voltunk elégedve.
Ajánlom jó szívvel mindenkinek.
Kiváló 2013. szeptember 24.a párjával járt itt
A szálloda csendes helyen található, panorámás kilátással a városra. A szolgáltatás kitűnő volt, a személyzet nagyon barátságos. A konyha választéka lenyűgöző, nagyon finom és különleges ételeket szolgáltak fel. A wellness rész igazán hangulatos volt, másfél órát "pancsoltunk". A szoba légkondival ellátott, nagyon tiszta és barátságos.
Bükkös Hotel & Spa Szentendre - Külső képBükkös Hotel & Spa Szentendre - SzobákBükkös Hotel & Spa Szentendre - Wellness
2018. december 2.a párjával járt itt
Kellemes és csendes hét elejét fogtunk ki a szállodában. A bejelentkezés simán,gördülékenyen ment ,pont 15. 00-kor. A mélygarázst már elfoglalhattuk előtte egy órával,hogy ne kelljen a kis utcából fölpakolni. A szálloda kicsi,tiszta,szemet gyönyörködtetően rendben van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 20.a párjával járt itt
Másodszor jártunk a bükkös hotelben. Elsőre is nagyon tetszett, de akkor a szobánk elhelyezkedése miatt egy kicsit zajos volt a helyzet. Idén a foglaláskor előre szóltunk, hogy a belváros felé néző csendes szobát szeretnénk. Teljesítették a kérésünket, így most minden a helyén volt. Két éjszakára jöttünk.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. január 8.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen helyezkedik el a hotel, a Bükkös patak partján a belvárostól 2 percre. Szilveszterkor voltam itt a párommal, a személyzet nagyon előzékeny, segítőkész minden apróságra figyelnek. pl. segítettek beállni a mélygarázsba (ami a szálloda mögötti kis utcából közelíthető meg), vagy amikor a forralt borozásra későn érkeztünk - hoztak nekünk 2 pohár forralt bort némi aprósüteménnyel.
Bükkös Hotel & Spa Szentendre - BelsőBükkös Hotel & Spa Szentendre - VendéglátásBükkös Hotel & Spa Szentendre - Külső kép
Kiváló 2014. június 8.a párjával járt itt
2013 decemberében töltöttünk 3 napot a Bükkös Hotelben. Nagyon jó helyen van, közel mindenhez. Teljes mértékben meg voltunk elégedve a szolgáltatásokkal. A szobák tiszták, csendesek, kedves és segítőkész a személyzet. Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak. A jövőre nézve javasolnám egy kisebb fitness részleg kialakítását. Bátran ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2014. április 22.a párjával járt itt
Egy új,nagyon szépen és izlésesen ,modern stílusban berendezett szálloda közvetlenül a belvárosban. Lehetőség volt a saját mélygarázsban parkolni díjmentesen. Több ajándékot is kaptunk a foglalt csomaghoz ami még kellemesebbé tette a pihenést. Az ételek a szálloda méretéhez képest bőségesek és változatosak,nagyon finomak voltak.
Kiváló 2014. március 27.barátokkal járt itt
Nagyon örülünk,hogy a Bükkös Hotelben foglaltunk szállást a tavaszi kirándulásunk idejére. A szálloda gyönyörű és tiszta, a személyzet kedves, külön kiemelném a felszolgálók szakképzettségét és a kozmetikus "aranykezét". Nagyon élveztük a jakuzzit -jó meleg volt a víz-és a szaunák változatossága igazi élményt nyújtott.